GTA FoRuM
     

Fabuła [spoiler]

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
theo_abt
asshole
asshole


Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27.09.2005 16:37    Temat postu: Fabuła [spoiler] Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nareszcie przeszedłem gta san andreas i dalej nie wiem kto zabił matkę CJ'a. Domyślam się że Big Smoke lub Tennpeny. Może ktoś zna fabułę od początku do końca i mógłby ją opowiedzieć. Wink
_________________
mac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 27.09.2005 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matka cj'a została zabita przez Ballas. ale to z powodu zdrady Rydera, BS i ich sojuszu z CRASH..

możesz też obejrzeć film "The Introduction" - jest on na soundtracku z GTA:SA... (w necie pewnie gdzieś też ;/)

a jeśli nie znasz dobrze angola, to na http://carljohnson.blog.pl możesz znaleźć tłumaczenie tego filmu... ale polecam najpierw go obejrzeć a potem przeczytać tłumaczenie.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mistrz
asshole
asshole


Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 73
Skąd: San Andreas

PostWysłany: 27.09.2005 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.... Ja o tym Introduciton zainteresowałem się dzięki temu blogu Wink A filmik ściągnełem z P2P i zajmuje około 300mb Twisted Evil

edit by hapeka: mimo że może to tak wyglądać, to my tutaj nie propagujemy ani nie popieramy piractwa. więc takie teksty że ściągnąłeś z P2P zachowaj dla siebie :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group