GTA FoRuM
     

Potrzebny save lub plik.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mr. Shatanne
asshole
asshole


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: Skąd:

PostWysłany: 04.11.2005 19:25    Temat postu: Potrzebny save lub plik. Odpowiedz z cytatem

Witam!

Potrzebuję pliku który jest w User Tracks Gta San Andreas w Moje Dokumenty. Nie, gta_sa.set tylko ten drugi a jak nie możesz to przeslij mi plik odrazu po zakończeniu misji pierwszej z rowerami. Braat mi usunął ten główny plik i po włączeniu "Nowa Gra" nic się nie pokazuje stoi tak spokojnie z 10 h "Francis IN.T Airport" i nic. Przyczyną jest usunięcie tego pliku... jeżeli nie możesz to prześlij mi przez PW, rapidshare lub przez e-mail (lance1@op.pl). Oczywiście bez kodów itd.

Mam oryginał, więc możecie spokojnie dac plik.
Dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04.11.2005 20:30    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Wybieraj:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group