GTA FoRuM
     

Multiplayer a LAN

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Multi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TNT-vip
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Piotrków Tryb

PostWysłany: 11.07.2005 12:32    Temat postu: Multiplayer a LAN Odpowiedz z cytatem

Sorrka ale jestem nobem w tym temacie .
Niedługo mają wyjść mody do multi do SA , do VC i gtaIII juz są . Wszędzie się pisze o trybie on-line po tak zwanym "necie" . A czy ja z kumplem we dwójke Twisted Evil możemy pokosić tak po LANie Question Prosze o odpowiedz bo nigdzie nie znalazlem na to odpowiedzi . To pytanie dla "znawców" Rolling Eyes może być banalne ale dla mnie nie jest Cool . Please HELP Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 11.07.2005 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem że dla vc były specjalne wersje GTATournament, więc być może kiedy wyjdzie "sieciówka" dla sa to autorzy pokuszą się również o wersję LAN. na razie jednak takowej nie ma :/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 11.07.2005 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam lan a normalne mta mi działało. Laughing A jak grałem z koleżanką na wspólnym serwerze też działało.
PS. Jesteśmy podłączeni pod jeden router. Wink
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
TNT-vip
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Piotrków Tryb

PostWysłany: 11.07.2005 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas połączenie stanową 2 karty sieciowe i 3metry kabla 8 żyłowego jeśli chodzi o detale .
Czyli narazie z qumplem moge co najwyżej w VC przez GTATournament pograć Question A , z SA , jedynie czekac ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Multi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group