GTA FoRuM
     

DJ Link - recording history

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> GangstArtZ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak podobaja ci sie moje tracki?
Super!
0%
 0%  [ 0 ]
Dobre
0%
 0%  [ 0 ]
Średniawe
100%
 100%  [ 1 ]
Badziewie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.08.2005 12:10    Temat postu: DJ Link - recording history Odpowiedz z cytatem

Yo! W tym temacie zamieszczam utwory mojego autorstwa. Wszystkie one są zrobione i/lub zmodyfikowane w programach:
- eJay Techno 3
- Dance eJay 4
- Nero Wave Editor
- Nero SoundTrax
- Virtual DJ

Wszystkie tracki można pobrać pod adresem (zapisz element docelowy jako...):

http://download.djlink.blo.pl

Zapraszam do pobierania i oceniania. Wkrótce kolejne utwory.
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Filemoniusz
asshole
asshole


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30.08.2005 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pierwszy wezme sie za ocene... Bedzie obiektywna Smile Wiec tak pierwszy track jaki mi bylo uslyszec to byl Intromix.. Szczere mowiac nie moglem tego sluchac... posluchalem pierwsze 10 sek i potem przewijalem z nadzieja ze bedzie lepiej... No coz... na pewno moglo byc gorzej, ale jestem pewien ze moglo byc lepiej... Sorry ale naprawde nie podobalo mi sie... Potem przyszla pora na Home Coming mini... Na poczatku bajer... poczatek naprawde mi sie podoba... troche za dlugie przerwy miedzy efektami ale fajnie to brzmi... jakby nie te basy eJay'owskie to by bylo naprawde fajne... Potem moge sie przyczepic tylko do typowo eJeyowych efektow ktorych moje uszy nie trawia ale po tej mp3 widze ze idziesz w dobrym kierunku... Zycze ci powodzenia i wytrwalosci przy tworzeniu kolejnych tracków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> GangstArtZ Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group