GTA FoRuM
     

Problem z misją Taxi i z siłownią.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thomson
asshole
asshole


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 5
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: 17.08.2005 20:51    Temat postu: Problem z misją Taxi i z siłownią. Odpowiedz z cytatem

Mam następujące problemy:
1) Wsiadam do taksówki, odpalam misję i na ekranie widzę cały czas napis "There are no fares nearby. Keep looking." Mimo, że jeżdzę po całym mieście i tak nie mogę znaleźć klienta.
2) Wchodzę do siłowni, podchodzę do dowolnego przyrządu, a gdy chcę poćwiczyć to mi wyskakuje napis, że już wyczerpałem normę na dzisiaj i mam przyjść następnego dnia (a w ogóle jeszcze nie ćwiczyłem). Oczywiście następnego dnia jest to samo itd ...

Czy macie może pomysł z czego to się bierze Question Nie mogę machnąć 100% przez te bugi. Myślałem że reinstal coś da, ale nic nie pomogło. Myślałem też, że to może przez to, że mam za dużo rzeczy pozaliczanych, bo czasem przy nowej grze było OK, ale ostatno nawet z nowej nie idzie.
Please help me ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
_________________
CoolCoolCool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert
asshole
asshole


Dołączył: 07 Sie 2005
Posty: 19
Skąd: Las Venturas

PostWysłany: 17.08.2005 22:21    Temat postu: Re: Problem z misją Taxi i z siłownią. Odpowiedz z cytatem

Widzialem wiele dziwnych rzeczy ale to jest najdziwniejsze. Kiedy mi sie też tak zdażalo ale najadlem sie i nie trenowalem wogule na rowerku nie biegalem i jakos pozniej cwiczyc moglem Smile Ale pierwszy raz sie spotykam z takim przypadkiem jak to ze nie ma pasazerow w misji z taxi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek001
asshole
asshole


Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 26

PostWysłany: 18.08.2005 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może masz jakąś walniętą wersję gry! A używałeś kodów? Może to właśnie przez nie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomson
asshole
asshole


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 5
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: 18.08.2005 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie uzywam kodow dopoki nie przejde gry. A jesli chodzi o GTA to od kodow wole tuning wlasny.
A co do wersji to nie wydaje mi sie. Na poczatku, zaraz po instalacji i jeszcze przez jakis czas dzialalo normalnie. Moj brat przewiozl wymagane 50 osob bez problemu. A teraz z dowolnego save'a, czy nawet z nowej gry nie chce dzialac Sad Wlasnie skonczylem misje Paramedic i bylo bez zgrzytow. A Taxi ciagle spitolone. A nie ma moze jakichs patch'ow do SA Question Bo ja mam Windows 98 SE. Moze ono nie lubi tego systemu Question Mysle nad reinstalem systemu, ale mi sie nie chce :/ Zreszta to i tak bedzie Win98SE, bo z moimi 128MB RAM majac WinXP moglbym se pomarzyc o SA ...
_________________
CoolCoolCool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 18.08.2005 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tego problemu z siłką, to na http://forum.gtareview.com gdzieś znajduje się rozwiązanie problemu. Temat jest oznaczony jako "ważny" czy jakoś tak, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Żyłkaa
asshole
asshole


Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 20.08.2005 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W misje taksowkarza jeszcze sie nie bawilem ale dzisiaj zauwazylem ze mam ten sam problem co ty z silka Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomson
asshole
asshole


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 5
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: 20.08.2005 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrde troche to wkurzajace jest :/
Ale najdziwniejsze jest to ze kiedys ta misja dzialala (i to nawet niedawno), a teraz juz w ogole nie chce :/
Jeszcze mysle nad tym, zeby dac komus save'a i zeby mi na swoim kompie zrobil save'a i moze mi wtedy pojdzie

Aha, silka mi na razie chodzi Very Happy
_________________
CoolCoolCool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 21.08.2005 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thomson napisał:
Bo ja mam Windows 98 SE. Moze ono nie lubi tego systemu Question Mysle nad reinstalem systemu, ale mi sie nie chce :/ Zreszta to i tak bedzie Win98SE

Confused eee... z tego co ja wiem to gta: sa poprawnie działa TYLKO na systemach z rodziny win NT (2000, XP). zresztą jak widać na oficjalnej stronie http://www.rockstargames.com/sanandreas/pc/ nie może być inaczej Laughing



i to w dodatku oba systemy muszą mieć przynajmniej SP1 Mr. Green zanieś swoje gta sa do kumpla z win xp. daje 99% że wszystko będzie śmigało normalnie...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 21.08.2005 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wydaniu drugim też podobno działa poprawnie (bazuję na znalezionych opiniach userów ze sceny gta)
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Thomson
asshole
asshole


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 5
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: 23.08.2005 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba znalazlem problem. Wczytalem save'a zrobionego na Windows XP i misja Taxi dziala ! Ale w chwile pozniej wczytalem swojego i juz byla lipa Sad

Dzieki za link do patcha usuwajacego buga z silka Smile
_________________
CoolCoolCool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żyłkaa
asshole
asshole


Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 23.08.2005 18:20    Temat postu: Bug z graniem w kosza Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem. Kiedys pilka do kosza zawsze stala pod koszem kolo domku sweeta a teraz nigdy jej nie ma Sad aha i jeszcze gdyby ktos mogl mi dac linka do patcha ktory zrobi ze znow bede mogl korzystac z silki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 23.08.2005 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłka znika po zapisaniu w Madd Dogg Mansion :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żyłkaa
asshole
asshole


Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 23.08.2005 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, dzieki martin. A nie wiesz jak mozna ja spowrotem przywrocic do gry?? napewno jest jakis patch tylko nie wiem jak sie nazywa i gdzie go znalezc ;/ a co do silki to juz sciagnalem jakiegos patcha i wszystko jest ok

ETIT: Ok juz wszystko jest ok poszukalem na gtareview.com patcha do tej koszykowki i znalazlem juz wszsystko chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomson
asshole
asshole


Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 5
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: 24.08.2005 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety znowu lipa Sad
Wzialem swojego save'a do kumpla co ma WinXP i u niego tez nie dziala Sad
Juz nie mam pomyslow jak to rozwiazac ...
Sa w ogole jakies edytory do save'ów Question
_________________
CoolCoolCool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 24.08.2005 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to by znaczyło że twojego save'a szlag trafił Razz i nici... jak kolega ma sa zainstalowane na xp i nie ma takich problemów tzn że to raczej nie wina gry. najwyżej niech zainstaluje z twojej kopii....

zresztą... ja mam na xp i jakoś śmiga :/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group