GTA FoRuM
     

GTA II - Problemy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Classics
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 10.08.2005 00:09    Temat postu: GTA II - Problemy Odpowiedz z cytatem

Mam problem z przejściem misji Valdez Alert (prawy, żółty telefon dla Zaibatsu w 2 części miasta). Polega ona na zniszczeniu kilku Cold Fusion Generators w Scientist Research Center. Problem w tym, że nie potrafię się tam dostać (Red Valdez mówi, że trzeba wiechać poprzez rampę, jednakże ja takowej nie mogę znaleść). Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 10.08.2005 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze że nie chciałeś od nikogo save'a xD

nie wiem jak ci za bardzo pomóc, bo dawno w gta2 nie grałem... mogę przytoczyć tylko solucję _Z

(nie staram się faworyzować, _Z, żeby nie było!)... szmal (chyba) w solucji na gta.pl napisał:
Przyączy się do ciebie kilku Z- menów. Jedź (najlepiej limuzyna, gdyż pomieści wszystkich. Pojedź tam, gdzie w misji Operation Z ściągałeś Cop Car z przyczepy. Znajdziesz skocznię. Rozpędź się i wjedź na nią. Jedź ciągle prosto.Gdy Sskoczysz do Scientists Research Center będzie duuużżżżyyyy wybuch (tobie oczywiście się nic nie stanie. Zabij strażników i zniszcz generatoy (2). Zakończysz misję dopiero, gdy zeskoczysz z b. wysokiego "progu", który się utworzył w skutek wybuchu.

_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 10.08.2005 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no rzeczywiście ciężko będzie pomóc Razz bo w gta2 raczej nikt nie gra. a przynajmniej dawno nie grał...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 10.08.2005 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam,ze skocznia jest w okolicy duzej plaskiej przyczepy w dzielnicy Zaibatsu,widzialem tez tam jakis dzwig,ale gralem dwa lata temu,wiec nie chce macic.

P.S.GTA2 rzadzi,ile sie przy tym czlowiek bawil jako maly gnojek...
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 11.08.2005 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, znalazłem. a to, że ta misja jest dla mnie za trudna to juz inna sprawa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Classics Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group