GTA FoRuM
     

Grand Theft Auto 4...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 11.05.2005 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie

ale mi sie zawsze wydawało ze w GTA od poczatku chodzi o Maryśke...(here, amfetamine=ogólnie narkotyki) Wiec to było dawno w niekórych misjach w GTA VC i pewnie w SA tez (nie grałem) Są związane z Koką... A moze tobie chodziło o to ze dojdzie możliwość kupowania dragów i innych uzywek?? wraz z ich zazywaniem?? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Ghost Pimp
asshole
asshole


Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 15

PostWysłany: 11.05.2005 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie chodziło o zwykłe misje, a o dodatkowe. Np, żeby można było po prostu do kogoś podejść i zapytać, czy nie chce nic kupić.
_________________
Ghost Pimp A.K.A. a_majer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 11.05.2005 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ghost Pimp napisał:
Mi nie chodziło o zwykłe misje, a o dodatkowe. Np, żeby można było po prostu do kogoś podejść i zapytać, czy nie chce nic kupić.

W zasadzie w vc już było coś podobnego, z lodziarką Smile , jeździło sie po miescie i sprzedawało lody z narkotykami:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 11.05.2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MeLoN napisał:
Ghost Pimp napisał:
Mi nie chodziło o zwykłe misje, a o dodatkowe. Np, żeby można było po prostu do kogoś podejść i zapytać, czy nie chce nic kupić.

W zasadzie w vc już było coś podobnego, z lodziarką Smile , jeździło sie po miescie i sprzedawało lody z narkotykami:]


.... ale to amatorszczyzna byla ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 12.05.2005 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdybanie jest troche bezsensu i tak R* zrobi coś super co i tak bedziemy wychwalać .... a z tą lodziarką to się zgodze ale to było tylko na małą skale a jemu pewnie chodzilo np zeby chodzić bez misji i kupowacsprzedawać dragi... (wiem pisałeś MISJE POBOCZNE ale to było by bezsensu niby co za to byśmy dostali Question FORSE??)w kazdym razie z tego co wiem to najbardziej powiazana z dragami jest misja dla THE TRUTH'a w której trzeba spalić całą jego plantacje maryśki... jeste tez wiele innych misji z narkotykami np jedna dla BS- musimy jechac i odebrać jego kuzynke... (zgadnijcie...) MARYSIE...Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 12.05.2005 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Neus napisał:
To gdybanie jest troche bezsensu i tak R* zrobi coś super co i tak bedziemy wychwalać .... a z tą lodziarką to się zgodze ale to było tylko na małą skale a jemu pewnie chodzilo np zeby chodzić bez misji i kupowac\sprzedawać dragi... (wiem pisałeś MISJE POBOCZNE ale to było by bezsensu niby co za to byśmy dostali Question FORSE??)w kazdym razie z tego co wiem to najbardziej powiazana z dragami jest misja dla THE TRUTH'a w której trzeba spalić całą jego plantacje maryśki... jeste tez wiele innych misji z narkotykami np jedna dla BS- musimy jechac i odebrać jego kuzynke... (zgadnijcie...) MARYSIE...Razz

No no dalej zdradzajcie szcegóły misji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12.05.2005 19:58    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No no dalej zdradzajcie szcegóły misji...


W jednej misji dla Rydera musisz obrabować dom, a w jednej z misji dla C.R.A.S.H.'a musisz pojechać na przyjęcie dla gwiazd i...

xE

A z tym dragami to czemu nie... ? Cool Na początku gry kupujesz małe pole z maryśką i wraz z postępami w grze możesz je rozbudować np. w większe pole, a później w fabrykę! I przykładowo: na początku zarabiasz 500$/dziennie, a pod konie 8000$/dziennie... Tak samo z innymi biznesami, w trakcie rozgrywki rozbudowujesz je w zależności od posiadanej kasy... Ja idę na coś takiego! Mr. Green Jednak pożyjemy, zobaczymy... Pewnie i tak nie posłuchają lothronik'a... hm... A może... Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 13.05.2005 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MeLoN napisał:
No no dalej zdradzajcie szcegóły misji...
Po pierwsze jak chcesz misje znac to przeczytaj solucje na stronce napisaną przez naszego "rezysera"-Lothornika a jesli masz problem z jakąś misją bądź chcesz poznać szczegóły pisz na forum albo na gg 2375967 jak bede umiał pomoge... a po drugie to nie radze sie dopytywać o misje zwłaszcze osobom które nie grały w SA bo psujecie sobie całą zabawe jaka to bedzie frajda jezeli przejdziecie misje SAMI bez pomocy bez wcześniejszej wiedzy o niej... napewno wszystkich misji sie nie da ""UKRYĆ"" bo są wymieniane bardzo często ale postarać sie mozna.... Razz To jest Moje zdanie Wy nie musicie sie z nim zgodzić... Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 13.05.2005 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Neus napisał:
MeLoN napisał:
No no dalej zdradzajcie szcegóły misji...
Po pierwsze jak chcesz misje znac to przeczytaj solucje na stronce napisaną przez naszego "rezysera"-Lothornika a jesli masz problem z jakąś misją bądź chcesz poznać szczegóły pisz na forum albo na gg 2375967 jak bede umiał pomoge... a po drugie to nie radze sie dopytywać o misje zwłaszcze osobom które nie grały w SA bo psujecie sobie całą zabawe jaka to bedzie frajda jezeli przejdziecie misje SAMI bez pomocy bez wcześniejszej wiedzy o niej... napewno wszystkich misji sie nie da ""UKRYĆ"" bo są wymieniane bardzo często ale postarać sie mozna.... Razz To jest Moje zdanie Wy nie musicie sie z nim zgodzić... Arrow

Jaaaaaaaaa no już miałem nadzieje, że ktos sklei to co napisalem powyżej, ale zawiodłem się, przez to zdanie które napisałem to tak jakby krytykował to co ktoś tam pisał o tych misjach i ujawniał ich szczegóły, przeciez kto normalny chcialby znać szczegóły misji gry w która nie grałQuestion Jeszcze raz Very Happy pisałem to po to aby już nikt wiecej nie pisał nic o jakichkolwiek misjach z SA bo cyztam czytam i już znam wszystkie;/;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 14.05.2005 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche dziwne wyjaśnienie ale jest jako tako do przyjęcia... Poprostu tak jak napisałem wczesniej moim zdaniem lepiej jest nie wiedzieć jakie sa misje (chociaz napewno kilka bedziemy znać) bo co to bedzie za przyjemność....Question ja tam już sie nie moge doczekać 10 czerwca plus jakieś 7dni na przesyłke=poczta polska.... a po drugie troche zboczyliśmy z tematu bo temat jest o nowym GTA4 a nie GTA SA... Razz wiec proponuje wrócić na dobrą "droge"...



PS. Idea To mój 100 POST Very Happy Wink Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 14.05.2005 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mnie denerwuje gadanie typu:
Cytat:
lepiej jest nie wiedzieć jakie sa misje (chociaz napewno kilka bedziemy znać) bo co to bedzie za przyjemność....Question


a jak ktos gral/gra na PS2 w SA to mu kazali O_o?, dla mnie przyjemnoscia jest granie, a nie podniecanie sie tym, ze bede sie podniecal gra w ktora zagram, a ktorej jeszcze nie widzialem; waszym tokiem myslenia: moze w ogole nie zagrajmy w nia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 14.05.2005 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://emulewarrior.jexiste.fr/xoops/modules/news/article.php?storyid=266

nieedytowalem, z wiadomych powodow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 14.05.2005 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie musisz czytac mojego "gadania"\pisania nikt cie do tego nie zmusza. a to co ty napisałeś to moze ty tak uwazasz bo ja pisałem to w innym sensie, chodziło o to ze ludzie dopytują sie bezsensu jakie są misje lepiej przeczytać juz solucje a nie bałaganic na forum, a tym samym psują sobie całą przyjemność z gry...., ja miałem namyśli osoby które nie grały w SA na PS tylko zagrają dopiero na PC Exclamation a ta stronka co podałes to z jakiej (chyba?) gry to jest?? bo zajebista grafa wypasiona wprost....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Karolina
asshole
asshole


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 14.05.2005 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Exclamation Ja akurat sobie wydrukowałam misje jakie są ,ale ich wogóle nie czytałam Rolling Eyes A pozatym sorry, że tak długo na forum nie pisałam Embarassed
_________________
Grand Theft Auto:San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 14.05.2005 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem juz te screeny .... a gra nazywa sie 2 Days To Vegas (zreszta to widac..) jest juz zapowiedziana na Xbox'a 360 i PS3
zreszta tu macie jakie sa potwierdzone:

Potwierdzone gry na Xboxa 360:

2 Days to Vegas
Alan Wake
Battle Angel
Battlefield 2: Modern Combat
Blue Dragon
Call of Duty 2
Condemned
Dark Sector
The Darkness
Demonik
Dirty Harry
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Fable 2
Halo 3
King Kong
Madden NFL
Need for Speed Most Wanted
Perfect Dark Zero
Possession
Project Gotham Racing 3
Scarface: The World is Yours
Secret Service
ShadowClan
Splinter Cell 4
Tom Clancy's Ghost Recon 3
Tomb Raider: Legend

Potwierdzone gry na PlayStation 3:

2 Days to Vegas
Alan Wake
Condemned
The Darkness
Demonik
Dirty Harry
King Kong
Madden NFL
Metal Gear Solid 4
Possession
Scarface: The World is Yours
Secret Service
ShadowClan
Splinter Cell 4
Tom Clancy's Ghost Recon 3

Dział Xboxa 360 na Gamespocie:
http://www.gamespot.com/x360/index.html?tag=gs_head_mast

Dział PlayStation 3 na Gamespocie:
http://www.gamespot.com/ps3/index.html?tag=gs_head_mast

to na tyle Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh oby tylko GTA IV wyszło na PC Razz ale napewno tak bo R8 nie przepuści takiej kasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 15.05.2005 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie przy obrotach R* to kilka (naście) milionów $ to dla nich nic im wystarczyłaby kasa z Xboxa i PS chociaż na PieCe tez moze wyjść kto wie to zalezy tylko od R* nie od nas...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

być może wtedy era PC (jako konsola do gier Smile) dobiegnie końca :/ mówi się że jak coś jest do wszystkiego to jest do d**y ! np. telefon komórkowy (ma mp3, aparat itp)! ale to się nie tyczy PC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 15.05.2005 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PieCe były (moze nie az tak bardzo) Są i będą i nikt na to nie poradzi PC jest uniwersalny.... a w grach radzi sobie bardzo dzielnie nikt nie zaprzeczy ....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, na żadnej innej platformie nie ma takiej grafy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group