GTA FoRuM
     

Grand Theft Auto 4...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.12.2004 17:54    Temat postu: Grand Theft Auto 4... Odpowiedz z cytatem

Hm... Jak doczytałem się na gtasanan.com, Rockstar zarezerwowało sobie 2 witryny na temat tej właśnie gry: GrandTheftAuto4.com oraz GTA4.com ... Data premiery to Październik 2006... A więc, czego oczkeujecie po tej właśnie grze?! Moim zdaniem R* stworzy zupełnie nową historię! Nie będzie w grze już żadnej postaci z poprzednich GTA! Obrócz tego, miejmy nadzieję, że w końcu do tryb multi oraz może pory roku?! O nowym arsenale broni i kilku innych urozmaiceniach nawet nie wspominam, bo takowe napewno będą! I co o tym sądzicie, czkeam na Wasze pomysłyExclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 28.12.2004 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm........... narazie nic nie wiadomo to o czym tu gdybaćQuestion?
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 29.12.2004 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam: spekulujemy tylko Razz jak pisało w jednym z ostatnich newsów: r* nie chce zrobić multi do gta nigdy! po za tym nowe gta pojawi sie najwcześniej za dwa lata 'jak komuś z teamu r* szrzeli cos szalonego do głowy' bo 'nie chcą robić całej starej gry z tylko 10% nowych pomysłów' Laughing więc na razie z gta4 nici. jednak dobrze wiedzieć ze coś sie dzieje. moze jak chłopakom z r* braknie kasy na to wykombinują gta4... Neutral
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.12.2004 13:57    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że to gta4 powstanie! Ale jak R* zarezerwowało domeny? Cool Oprócz tego słyszałem jeszcze, że akcja ma mieć miejsce gdzięś poza USA, na 90% w Europie! Co myślicie o czymś takim: GTA: Poland Mr. Green Nie no, oczywiście żartuje! Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.12.2004 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te serwery zostale zarezerwowane w '99, beda jeszcze istniec do 5.I.'05, jesli beda istniec dalej po tym dniu to kazdy wie co to znaczy............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 29.12.2004 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szpanuj chlopie, nie szpanuj,

[i]abstractman pochodzenie 600m. odemnie
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08.02.2005 15:47    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Oki, na gtasanan.net znalazłem taki fajny hm... takie fajne coś Razz Jest to logo Grand Theft Auto 4 Mr. Green I powiem szczerze, że mi się podoba Very Happy Ja już chcę tę gręExclamation


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 08.02.2005 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno niebiędzie to gta poland bo w Europie jest o wiele więcej leprzych krajów nish Polska ale tak sobie mówiąc to gdyby np. akcja dzila sie załużmy w hiszpani to czy to będzie realna hiszpania lub realne miasto hiszpani czy zmyślone ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 08.02.2005 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy jakiekolwiek miasto z gta istnieje?? chyba nie. tak samo będzie dalej. r* tylko się wzoruje na oryginalnych miastach. stara sie oddać ich klimat, ale nie 'kopiuje' ich...

a logo stare. ja takie zrobiłem i opublikowałem w kwietniu na GF Mr. Green poszukaj - o ile ci bana zdjęli Laughing Wink
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08.02.2005 21:46    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, sdr ma rację... Moim zdaniem jeżeli w Europie to w Londynie (reaktywacja GTA: London 1969)... Bardzo możliwe, że zobaczymy np. Big Ben'a, bo wątpię, aby panowie stworzyli całkiem nowy Londyn Very Happy Choć z drugiej strony... San Andreas to stan gdzie są trzy miasta, więc jakośnie wyobrażam sobie, aby R* zmniejszyło obszar gry Neutral No nie wiem, zobaczymy jak to będzie Razz

Cytat:
a logo stare. ja takie zrobiłem i opublikowałem w kwietniu na GF Mr. Green poszukaj - o ile ci bana zdjęli Laughing Wink


To nie jst śmieszneExclamation Razz (Jeszcze tylko 5 miesięcy)... I nie wiedziałem, że logo jest stare... W końcu tak naprawdę to jestem całkiem nowy na scenie (gdzieś tak od września Razz)...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.02.2005 17:42    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Na początek sorki za pisanie dwóch postów pod sobą, ale chcę, aby każdy zobaczył tego nowego (posta Cool) Razz

A więc jak dowiedziałem się z mojej ulubionej stronki (gtathegame.net of course Very Happy), są spekulacje, iż akcja gta4 dziać ma się w Tokio! Przyznam szczerze, że ogladając ten filmik początkowy czy choćby trailer nawet na tablicę nie zwróciłem najmniejszej uwagi (zapomniałem, w którym momencie się pojawia Razz)... Jak wiadomo R* lubi robić takie "zagadki", a może ta okaże się prawdziwa?! Cool Powiem szczerze, że 100 razy wolę Azję niż Europę. Dlaczego? Ponieważ Stary Kontynent byłby bardzo podobny do Ameryki (najbardziej do Liberty)... Wolę obejrzeć coś nowego, inną kulture, nowe budynki... Na pewno byłoby ciekawie Mr. Green Tylko, że powstaje tu kolejny problem... Był biały, był murzyn to teraz czas na... żółtego! I myslę, że R* właśnie do tego zmierza... Nie chce, aby ktoś był pokrzywdzony dlatego wykorzysta w grach każdą z raz... Może to i dobrze, bo mi osobiście jest to obojętne Very Happy

Co Wy o tym myślicie? Proszę o wypowiedzi Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 25.02.2005 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad wziąłeś ten tailer?? i apropo gdzie można znaleść mapke vicecity?? Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.02.2005 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trailer jest przecież do zassania ze stronki http://rockstargames.com/sanandreas/ z działu MOVIES. nazywa się 'homecoming' czy jakoś tak [to ten u góry] Razz
mapa VC jest na naszej stronie w dziale VC>info

lothronik: no całkiem możliwe że następne będzie a la tokyo jednak ja bym bardziej stawiał na londyn.. sam wiesz...

a może i nie... w końcu r* kiedyś pisąło że chce zrobić trylogię Confused a london już by do niej chyba nie wchodził... poza tym nie wiem czy chciało by mi się jeździć lewą stroną Confused
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.02.2005 16:49    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówiłem... Wolę Tokyo, ponieważ te wielkie aglomeracje miejskie już trochę mi się znudziły :/ No, ale niezależnie co będzie i tak kupię Razz A czemu nie jazda lewą stroną? Coś nowego jednak trzeba by było się przyzwyczaić! A poza tym to nie zawsze się jedzi zgodnie z przepisami Razz

Cytat:
skad wziąłeś ten tailer??


Tobie nawet nie potrzebny jest trailer, bo to samo masz w fimiku początkowym SA (weź "new game" i sam się przekonaj Mr. Green)...

Cytat:
i apropo gdzie można znaleść mapke vicecity?? Very HappyVery Happy


maaarcelowi chodziło o tę mapkę VC, którą znaleźć można w SA... Jeżeli tak to Ci wytłumaczę... Pojedź do Angel Pine i zlokalizuj fast-food "Cluckin Bell". Obok niego stoją trzy śmietniki. W jednym z nich znajdziesz mapkę VC (nie wiem czy nie trzeba tych śmietrników najpierw przewrócić Confused)... Aby zobaczyć mapkę musisz włączyć aparat i zajrzeć do pojemnika... Ja tgo tricku jeszcze nie spróbowałem, ale zrobię to jak przyjadę! I moze dam screena? Cool
_________________


Ostatnio zmieniony przez lothronik dnia 25.02.2005 19:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.02.2005 18:22    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
maaarcelowi chodziło o tę mapkę VC, którą znaleźć można w SA...

aha Mr. Green
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 25.02.2005 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak jak mówiłem... Wolę Tokyo, ponieważ te wielkie aglomeracje miejskie już trochę mi się znudziły :/
a to miasto to 60tysieczna wioska?

Cytat:
Tokio (jap. 東京, とうきょう, Tōkyō) to stolica Japonii. Miasto jest położone na największej z Wysp Japońskich Honsiu nad Oceanem Spokojnym (Zatoka Tokijska). Zajmuje 586 km² i liczy 7,9 mln mieszkańców; wraz z przedmieściami 11,7 mln mieszkańców (III 2001). Największe miasto świata, wraz z Jokohamą i innymi miastami nad zatoką tworzy wyjątkowy organizm przestrzenny - fragment japońskiego megalopolis skupiający około 33,75 mln mieszkańców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.02.2005 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra... mi by tokio nawet spasiło na następną część gta Mr. Green byle nie londyn!
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.02.2005 11:14    Temat postu: błąd... Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a to miasto to 60tysieczna wioska?


Eh... Troszeczkę źle to napisałem... Bardziej chodziło mi o klimat jaki tam panuje...
Zresztą mniejsza z tym Razz Co będzie to będzie... Oby było! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.02.2005 13:54    Temat postu: Re: błąd... Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
Co będzie to będzie... Oby było! Mr. Green

i nie miało za dużych wymagań Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 15.04.2005 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trylogia miejsce miała (chronologicznie):
-Vice City
-San Andreas
-GTA 3
moim zdaniem nastepne bedzie gta tokio i oby tak bylo bo bedzie ciekawie yakuza, triada i inne japonskie mafie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group