GTA FoRuM
     

Film GTA!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogólnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.12.2004 20:50    Temat postu: Film GTA! Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze zakładam ten topic, bo jakoś tak pusto na tym podforum:/ Drugim powodem, i chyab zdecydowanie ważniejszym, jest moja ciekawość co Wy o tym pomyślecie sądzicie... Już kiedyś obiło mi się o uszy, że taki film miał (ma?) powstać. Już chyba nawet dobrano aktorów, ale ost. coś o tym filmie nie słychać Sad Dlatego chciałbym posłuchać Waszych pomysłów na ten temat... Którą część z GTA w 3D Wy byście przenieśli na ekrany kin, a może wzięli coś z każdej po trochu i stworzyli zupełnie nową historię, z nowymi postaciami! Ja zdecydowałbym się na tę drugą opcję choć nie do końca... Oto mój pogląd na ten temat: Stworzył bym jakieś nowe zupełnie miasto oraz nowego bohatera głównego, resztę osób zostawiłbym bez zmian (np. Ken Rossemberg, Cortez czy choćby znany z SA Wu-Zi-Mu)... Oprócz tego w filmie nasz chłopek (Razz) spotkałby Tommy'ego czy Carl'a... Tak jak w każdej grze, zaczynałby on od zera, wykonywał coraz to trudniejsze zadania, wspomagając się coraz lepszym arsenałem... Brałby udział w przeróżnych wyścigach (także ulicznych), wysakiwałby z palących się budynków przez okno (zwolniony czas of course Very Happy), aż na końcu stoczyłby ciężką walkę z jednym ze swoich byłych pracodawców (standrad Mr. Green)... I tutaj 2 możliwości zakończenia: pierwsze - nasz g. bohater stałby się sławny w całym mieście i dostał kupę kasy oraz został szefem jakiejś dużego gangu (ew. mafii)... Druga możliwość jest taka, że podczas finałowej walki (razem z tym, z ktorym walczył) zginie (niezaleznie w jaki sposob)... Oczywiscie muzyka taka w stylu Guns'n'Roses... Mr. Green I jak Wam się podobało? Czekam z Wasze opinie! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.12.2004 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

standardzik Mr. Green może jakaś odmiana. powiedzmy główny bohater byłby gliną walczącym ze... złodziejami samochodów Laughing i tam spotkałby naszego oprycha z gta3 Laughing

ooo... a tak wogóle to mam pomysł na osobny topic Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.12.2004 23:41    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... Ten pomysł z gliną walczącym ze złodziejami samochodów może być i dobry tylko, że chyba nijak ma się do tematu... Bo lepiej by było, żeby w filmie było o kradzieżach samochodów, a nie o walce z nimi... Choć rolę policjanta możnaby gdzieś wepchnąć... Hm...

P.S.: Osobny topic - chodzi o nowe podforum czy nie? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 27.12.2004 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moze jakis fim powstanie ale narazie to chyba przymiarka pozatym zeby tylko Rockstar nie dotykalo sie do niego!!

Oto moto rockstara

Nie liczy sie jakość tylko ilośc Cool
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.12.2004 15:42    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No chyba wiadomo, że R* nie weźmie się za ten film... W końcu to nie wytwórnia filmowa Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 28.12.2004 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to oni wymiślili GTA, więc moze będąchcieli pomagać sponsorzy itp.
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 29.12.2004 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee... czytaliście na gta review? gta nie było pomysłem r* - film 'grand theft auto' wyszedł juz duuuzo wczesniej...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.12.2004 13:59    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ja przeczytałem tego news'a odrazu po tym jak napisałem ten topic! Tam chyba było też napisane, że R* wzorowało się na tym filmie tworząc grę... Ale ja widziałem zwiastun to wcale nie jest podobne do GTA... Tam są prawie same pościgi (wyścigi?), a w GTA nie o to chodzi, nie? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 29.12.2004 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to true crime - wyścigi po mieście?Question
Jest podobne do True Crime Question
GrałeśQuestionQuestion
OgłądałęśQuestion? Cool
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.12.2004 21:32    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

W True Crime'a grałem tylko po 2 dniach mi się ... chciało :/ W porównaniu do GTA... phi... Tego nawet konkurencją nie można nazwać! A film? W końcu jest z 1977, więc jak mogłem oglądaćQuestion On już nigdzie dostępny nie jest:] Ale wiedziałem zwiastun i jak już mówiłem, ten film jest o pościgach... Very Happy

Oto link do zwiastunu:

http://videodetective.com/home.asp?x=y&SpeedTestResults=576&PublishedID=2574&AltID=&CustomerID=97135&WM=True&Ads=True&Play=TRUE

i plakat:



I to by było na tyle Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.12.2004 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co z tego ze jest z '77, sciagam go z eMule (english version), to bedzie backup, bo oryginalnego vhs pies pogryzl, jak sciagne to cos o nim napisze, ale kiedy to bedzie obecnie malo mam wlaczonego ed2k wole torrenta, jednak na nim nie znalazlem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.12.2004 21:48    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Oki, czkeamy! Teraz tak może troszkę nie na temat, ale czy mogłbyś podać jakieś fajne stronki z torrentami? Very Happy Sorki sdr, że to jest troszkę tak o piractwie, ale obiecuję... nic co związane z GTA ściągać nie będę Razz Nie zbanujesz mnie? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.12.2004 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie piractwo, przeciez to bedzie kopia zapasowa (backup'y sa legalne, dlatego takie strony instnieja), o czym ty mowisz, oto one:
http://torrent.org.pl/
http://suprnova.org/ (nie chodzi napisalem tak dla wiadomosci)
http://voracity.net/ (nie wchodzilem)
http://torrentreactor.net/ Smile
http://isohunt.com/ Razz
Na nie ktore z nich trzea suie zarejestrowac, najlepszym clientem torrentu jest bitcomet lub azureus i jeszcze trzeba sobie wzwyzszyc transfer programem - BT Engine.
Podkreslam sciaganie z p2p jest legalne <=> (matematyka LoL) gdy mamy w domu oryginal!Exclamation!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.12.2004 22:18    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Aaa... To nie wiedziałem, dzięki, że mnie uświadomiłeś Very Happy (już chyba po raz drugi Mr. Green)... A niestety na torrent.ogr nie mogę się JUŻ zarejestrować Sad Mają chyba za dużo osób, szkoda, bo najbardziej lubiłem tę stronkę... Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 29.12.2004 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam kiedyś nie właziłem bo dialery mieli na serwku, ale słyszałem że jush oki jest...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.12.2004 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to musialobyc kiedys, zreszta ja mam neo+ (7gb limit Evil or Very Mad ) Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30.12.2004 09:53    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Super! Znów zacząłem wszystko ściągać! Very Happy (oprócz GTA of course Razz)... Najbardziej mi siępodoba gtareactor (jest tam chyba tego wszystkiego najwięcej Very Happy)! A więc sdr: możesz ściągać śmiało! Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 30.12.2004 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm... zastanawiam sie czy to temat Komputer Swiat " porady w ściąganiu torrentem "??Abstracman i Lothren chyba sie zapomnieliscie. To nie jest forum internetowe. Tematem jest film na ktorego być moze podstawi powstało GTA.

Swoją drogą jest to dziwne że producent fimu nie zastrzegł praw co do nazwy
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30.12.2004 18:31    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Swoją drogą jest to dziwne że producent fimu nie zastrzegł praw co do nazwy


Jeżeli ktoś wogóle się za ten film wziął w co coraz glębiej powątpiewam, niestety:/ A z chęcią bym sobie coś takiego obejrzałVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 30.12.2004 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie zastrzegł.. ale jak przyszedł sam houser i wyłożył 2 mln $$ to pewnie nazwa została sprzedana Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogólnie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group