GTA FoRuM
     

Moje screeny z Grand Theft Auto: San Andreas!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21.12.2004 10:21    Temat postu: Moje screeny z Grand Theft Auto: San Andreas! Odpowiedz z cytatem

Tak jak, więc obiecałem ZAMIESZCZĘ dziś screeny prosto z gry (robione oczywiście przez mnie!Very Happy)... A dlaczego dopiero zamieszczę? Bo czas goni i do szkoły trzeba:] Zrzuty oczywiście są już zrobione i tylko czekają na publikacjęCool Tematem przewodnim będzie wieśVery Happy

P.S.: Jeśli się zgodzicie to czy mogę spróbować napisać coś o wsiach na stronkę?Mr. Green Texty trafiłyby do działu "miasta'QuestionSmile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 21.12.2004 13:26    Temat postu: Re: Moje screeny z Grand Theft Auto: San Andreas! Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
Jeśli się zgodzicie to czy mogę spróbować napisać coś o wsiach na stronkę?Mr. Green Texty trafiłyby do działu "miasta'QuestionSmile

i ty się jeszcze pytasz?? czekaaaamy! Very Happy
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21.12.2004 20:12    Temat postu: Oto moje dzieło... Odpowiedz z cytatem

Dobrze, mam tu dla Was pierwszą partię screenów... Nie wiem czy są to spojlery, moim zdaniem NIE!, a jeśli to jednak są spojlery to znaczy, że nie znam pełnej definicji tego słowa:P Zachęcam jednak do ogądania. Tematem, tak jak zapowiadałem, jest WIEŚ!

Na początek zaczynamy od wycieczki krajobrazowej:









Na terenach wiejskich znajduje się wiele miasteczek, jednym z większych jest Dillemore:





Nie zabrakło oczywiście też swoistych dla wsi ludzi i pojazdów:





Farmy, które chyba wszystkim kojarzą się ze wsią, również w grze występują:







Na SW terenów wiejskich znajdziemy Górę Chilliad, najwyższy obiekt w grze. Chciałbym zaprezentować widowiskowy skok z tej właśnie góry:





Na koniec mogę Wam zdradzić, że głęboko w lesie znajduje się kryjówka znanej z GTA3 Cataliny:



Mam nadzieję, że wycieczka (krajoznawcza:P) się podobała... Teraz chyba muszę wziąć się za pisaniu tego tematu o wsiach, spróbuję zrobić to jak najszybciej... 3majcie za mnie kciuki:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
KręŻeL
asshole
asshole


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 21

PostWysłany: 21.12.2004 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe nie ma to jak zolte afro:)

screny spoko;)

jak robisz?

moze tez sie w to pobawie
_________________
Grałe¶ w fallouta?podobal ci sie?Twierdzisz ze ma klimat?nie znasz BURŻUAZJI
Burżuazja- http://burzuj.nma-fallout.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.12.2004 13:56    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Jeśli byś mógł pogadadać o tym z sdr'em to bardzo proszę... Z chęcią dostarczę większą ich ilośćCool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.12.2004 17:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
screny spoko;)

jak robisz?


Mam kartę TV i program, który odbiera obraz z właśnie tej karty... Następnie podłączam ps2 do kompa i gram:D Screeny robię prog. Fraps 2.5, który pewnie znasz:] 3maj się!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 22.12.2004 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam733 napisał:
no,no,no lothren jestem pod wrazeniem bardzo fajne..........ael nie zamieszczaj i
ch na forum.. pogadam z sdr to zrobi specjalny dzial o twoich screenach!Exclamation!

na forum wrzucaj teżExclamation! a działy to zrobimy i tak Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.12.2004 20:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... To wrzuce jeszcze na to forum parę screenów niedługo:D Są już w przygotowaniu:) I z niecierpliwością czekam na powstanie tego działu z moimi zrzutami!Very Happy Liczę, że się uda:] 3majcie się!

P.S.: 300 POST na FoRuM GTAthegame:P
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.12.2004 00:08    Temat postu: Kolejna porcja screenów!:P Odpowiedz z cytatem

No to mam dla Was kolejne zrzuty mojej roboty oczywiście, a tematem jest cały czas wieś, a ściślej mówiąc pojazdy choć mam też jeszcze parę screenów z Góry Chilliad:]
Oto co przygotowałem na dziś:

Na początek pojazd wycieczkowy:



Po terenach wiejskich możemy poruszać się także motorami... Oto 3 z nich:









Nie zabrakło również Jeep'ów:



Oprócz normalnych pojazdów mamy też:

Traktory:



Pół ciężarówki:





oraz TIR'y:



Jeżeli chcemy popływać rzekami również mamy w czym wybierać. Jednym z takich pojazdów jest ponton:







Na koniec zapraszam Was na wycieczkę po Górze Chilliad:















No i muszę Was zmartwić, to już niestety wszystko:P Mam zamiar umieścić jeszcze parę screenów z miasteczek... Potem to wszystko pakuje (razem z poprawionym textem) i wysyłam do sdr'a... A On zrobi z tym co tylko będzie chciałVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.12.2004 11:27    Temat postu: No i ostatnie screeny... Odpowiedz z cytatem

Doczekaliście się wreszcie ost. zrzutów mojej roboty:] Tym razem tematem są miasteczka na wsi... Oto one:

Palomino Creek:





Blueberry:





Dillimore:





I na koniec położone u zboczy Góry Chilliad, Angel Pine:







Hm... I to narazie wszystko! A wiecie jaki ja byłem głupi?Mr. Green Zapomniałem przecież, że w menu gry można wyłączyć mapkę oraz to "menu", które znajduje się w prawym, górynym rogu (broń, czas itd...)! Teraz tak sdr: ja Ci wyślę te wszystkie screeny + poprawiony text o wsiach i mam teraz pytanko: czy zrobić takie SCREENy EXCLUSIVE?! Takie specjalnie dla tego textu, różniące sięod tymtych właśnie tym brakiem "menu" i mapki? Jeżeli tak to je Ci dziś wieczorkiem prześlę (będzie ich ok. 5Very Happy)... I to by było na tyle... CU!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.12.2004 19:59    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Trudno i tak mu wyślęVery Happy Już te exclusive zrobiłem, więc pakuje i wysyłam tylko jeszcze spróbuję ostatecznie ten taxt poprawićVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.12.2004 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem, czytam i git. podoba mi się twój pomysł. formacik zaraz dopiero Razz jeszcze mam prośbę: tak po za tematem wsi; zamieść no mi tu kilka informacji i screenów o ciężarówkach z naczepami Mr. Green może walnij screena podczas zapinania naczepy, w czasie jazdy itp.... plz Very Happy
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.12.2004 20:57    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ok sdr, nie ma sprawy... Dziś lub jutro rano porobię parę screenów i zamieszczę! Wedle życzenia:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.12.2004 12:26    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak jak chciałeś sdr, mam tu dla Ciebie ost. partię moich screenów z San Andreas... Tym razem tematem są TIRy z naczepami... Prosze bardzo:

1) Aby mieć TIRa z naczepą trzeba znaleźć... TIRa bez naczepy:P





2) Następnie wyruszamy na poszukiwania naczepy (co wcale nie jest łatwe):



3) Jak już takową znajdziemy to musimy ją podczepić (najlepiej użyć widoku z przodu):





4) Potem nie pozostaje już nic innego jak pojeździć z nowo nabytą cysterną:







5) Warto jeszcze wspomnieć, że na terenach wiesjkich znajduje się biznes (fabryka?:/) TIRów, który oczywiście można nabyć i wykonać parę zadań:





Hm... I to by było na tyle! Mam nadziję sdr, że się podobało i spełniłem Twoje oczekiwania:>?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 24.12.2004 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no giy... ale mam jeszcze jedno pytanie: jak się podpina tą naczepę? wystarczy w nią tyłem tylko wjechać? i tyle? czy się używa jakiejś kombinacji klawiszy?? Confused
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.12.2004 15:53    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, należy ustawić się tak jak na screenie 4 od góry (pkt. 3, zrzut 1) i poprostu się cofać, a naczepa sama się przyczepi:D Zresztąprzekonasz się o tym 10 czerwca!Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 24.12.2004 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noooo. ja tylko czekam aż na stronie cenegi pojawi się oferta preorder i od razu zamawiam Mr. Green w wakacje muszę się wyżyć bo potem to nowy rok szkolny, matura, egzaminy zawodowe... ehhh szkoda gadać Sad
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.12.2004 10:10    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ja maturę będę pisać dopiero za 4,5 lat:P Współczuje... Very Happy I mówię Ci... Ta gra zajmie Ci całe wakacje:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 25.12.2004 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za 6 lat , ale screeny OK!Exclamation
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.12.2004 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki oki. a wracając do tematu: lothronik Arrow będziesz tu kiedyś jeszcze dawał jakieś screeny? bo zamykam Wink
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group