GTA FoRuM
     

Dziewczyna się na mnie obraziła?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 14.07.2005 12:35    Temat postu: Dziewczyna się na mnie obraziła? Odpowiedz z cytatem

Hy, śmiesznie to brzmi, nie? Cool Ale przejdźmy do rzeczy: grając na save przed ostania misja, chciałem iść do Michelle , podchodze pod jej warsztaj o tej porze co powinna byc (ok. 2 w nocy, a ona powinna byc od 0:00 do 12:00). przyszłem o innej porze - tez jej nie ma... prubowalem 4 razy o różnych porach dnia, a jej nigdy nie było! identyczny problem mam z Barbara. aha, jesli to cos pomorze to z Michelle mam 4% znajomości, a z Barbarą ok.30%.
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 14.07.2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak miałem,ale przyszedłem dwa dni później i już była w domu normalnie,a jeśli to nie zadziała zobacz na jakiejś stronce jak trzeba być gruby,umieśniony,itp. dla danej dziewczyny i dostosuj sie do wskazówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 14.07.2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale właśnie o to chodzi, ze ja czytalem o wymaganiach dziewczyn i sie do nich dostosowalem a ich dalej nie ma. przychodze takze po kilku dniach w grze i i tak ich nie ma w domu...
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 14.07.2005 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. podjeżdżasz wozem, czy wychodzisz z niego? Jak jest się w wozie czasem markera nie widać.. w każdym razie u mnie Wink A wymagania dziewczyn nie mają nic do rzeczy - powinna wybiec normalnie, ale powiedzieć, że jej nie odpowiadasz Wink
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 14.07.2005 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metzen Arrow wiem że w wozie czasami markera nie widac, bo już raz przeszedlem SA na 100%, a teraz zaczynałem wszystko jeszcze raz zeby dokładniej poznać fabułe gry i za pierwszym razem wszystko było ok, a teraz masz babo placek Rolling Eyes aha, Barbara juz normalnie wychodzi, tylko ze jak ona chce jechac na potancowke, to puki dojade do klubu w SF to juz jest niezadowolona. lepiej wiec pojechac do klubu LV?
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 14.07.2005 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej za wolno jeździsz? Ja nie miałem problemu z dowiezieniem jej do gaydar używając sancheza lub freewaya.
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group