GTA FoRuM
     

ostatnia misja

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin
asshole
asshole


Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 11.07.2005 17:43    Temat postu: ostatnia misja Odpowiedz z cytatem

kto może zrobić mi ostatnią misję w grze podaj maila a wyśle seyva
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 11.07.2005 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked To nie chcesz wiedziec jak zakonczy sie gra!? Shocked Confused
Powiedz co ci sprawia problem to ci pomoge! Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rick90
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 27

PostWysłany: 11.07.2005 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sam jej nie przejdziesz nie będziesz wiedział jak się zakończy gta! Radzę ci cały czas próbować lub powiedzieć co sprawia ci problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 11.07.2005 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge ci opisac jak to przejsc! Na samym poczatku musisz ukrasc woz swatu. Najlepiej zalatwic antyterrorystow z dystansu. Kiedy ich zabijesz ukradnij samochod. Rozjedz dwoch gangsterow pilnujacych drzwi. Potem urzywajac samochodu swatu rozwal sciane. Przejedz wrogow w holu i wejdz do drzwi. Na kazdym pietrze jest takjabky portiernia w ktorej stoi gosciu a obok niego lezy pancerz. zazwyczaj obok goscia w okienku sa drzwi. Radze nie wchodzi do sal tylko strzelac w drzwi (najlepiej m4) ktore sie otworza. W ten sposob zabij swoich wrogow. Jest to latwy sposob na wyeliminowanie nie ukratych wrogow. Czesc wrogow ruszy ku tobie lecz nie musisz sie nimi martwic gdyz masz nad nimi przewage gdyz jak zobaczysz jak otwieraja sie drzwi celujesz na wysokosc glowy. pod koniec kazdego etapu wroc sie po pancerz. Takim sposobem przejdz wszystkie poziomy. Na ostatnim pietrze zobaczysz filmik. Potem musisz zabic Big Smoke'a wal w niego ile popadnie. A vagosow eliminuj kiedy Smoke sie gdzies schowa. nie jest to trudne. Trudniejszy etap misji to powrot z budynku. Mi sie zdawalo ze niektorych plomieni nie mozna ugfasic wiec przez nie przebieglem. Very Happy Nastepnie znowu zobaczysz filmik i musisz jechac za Policjantem. Po chwili Sweet zacznie tracic sily i bedziesz musial podjechac za samochod strazy pozarnej tak zeby twoj brat upadl na maske twojego auta. Teraz zamieniasz sie rola z swoim bratem i to on bedzie prowadzil auto a ty bedziesz musial strzelac do Goniacych cie Vagosow i Policjantow. Nie jest to trudne. (Szczegolnie, ze bylo juz kilka misji tego typu.) Policjanta bedziesz gonil az do mostu obok twojego domu. BRAWO UKONCZYLES OSTATNIA MISJE W GRZE! Razz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin1333
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Płock

PostWysłany: 11.07.2005 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo człowieku...ExclamationExclamation! Shocked przechodzić caaaałe gta ..żeby ktoś ci przeszedł ostatnią misje Question Question Question ....nie no strary pisz z czym masz problem Exclamation Damy rade Very Happy ....przecież ostatnia misja to ukoronowanie całej pracy, potu, bluzgów, połamanych klawiatur, kłutni z rodzicami itp przez te wszystkie misje Very Happy
_________________
GTA SA RULEZ!! MANHUNT RULEZ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 11.07.2005 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin1333 napisał:
kłutni z rodzicami
Twoi pewnie byli wkurzeni że grasz a SA zamiast uczyć się ortografii..
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin
asshole
asshole


Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 11.07.2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemogę złapać sweeta jak spada z drabiny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 11.07.2005 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo musisz podjechać pod niego. a jeśli nie umiesz podjechać, to wyłącz gta i idź pograć w sapera.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin1333
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Płock

PostWysłany: 11.07.2005 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te "hapeka" nie bądź taki "hap" do przodu, bo po pierwsze primo na bank nie raz sie pomyliłeś w pisaniu na jakiś forach Evil or Very Mad , a po drugie primo jak nie chcesz pomagać innym po kiego wała jesteś na tym forum Question Question bez sensu... Forum jest od tego żeby zgłaszać pytania i problemy a jak ktoś może to pomaga,(pewnie nie raz błagałeś na forum aby ktoś ci pomógł....) widze jednak że lepiej by było jakbyś sam wziął się za sapera Twisted Evil (takiego na żywo Idea )

Marcin Arrow jedynie co moge ci napisać to że musisz podjechać pod nogi Sweet'a na tyle żeby mógł ci wskoczyć na maskę fury Smile , gdy tylko znajdziesz się na tyle blisko to Sweet sam wsoczy ci na blachę ... Very Happy , popróbuj kilka razy bo naprawde warto dokończyć tą grę do samego końca Very Happy PZDR
_________________
GTA SA RULEZ!! MANHUNT RULEZ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 11.07.2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznam, ze ja sam mialem problemy z podjechaniem tak, zeby on wpadl na maske, bo po prostu nie zdazylem nawet podjechac (zanim podjechalem to on juz spadl). rada na to? staraj sie ciegle jechac jak najblizej tego wozu strazackiego to nie bedziesz mial tego problemu... a tak ogolnie misja nie najtrudniejsza, tylko zeczywiscie troche ciezko zlapac Sweeta na koniec...

marcin1333 napisał:
widze jednak że lepiej by było jakbyś sam wziął się za sapera Twisted Evil (takiego na żywo Idea )

śmiej się śmiej, ale na ostatniej imprezie, na jakiej pracowałem (impreza sobota-niedziela - dni Piecek, takie miasteczko na Mazurach koło Mrągowa; pracowałem jako akustyk (dorabiam jako akustyk w Miejskim Domu Kultury Sportu i Rekreacji (Zodiak) w moim mieście, tj.w Mrągowie)), to w nocy z soboty na niedziele ktoś (jak się potem okazałko, w nocy odkopał w lesie niewypał - bombę) położył bombę obok jednego wejścia. znlazła to ochrona imprezy i potem przez całą noc grupy strażaków pełniły warty przy niej, a rano przyjechali saperzy i ją rozbroili i wzieli ze sobą... (historia autentyczna, sam widzialem i co widzialem to zaświadczam) PS.na tej imprezie było m.in.transporter gąsiennicowy Amfibia, Ułaz (czy jak to się tam pisze) i jeszcze jakaś tam ciężarówka wojskowa. można było jeździć za odpowiednią opłatą. za Amfibie 15 zł za osobę (minimum 5 osób; Amfibia pali ok.150 l na 100 km!), a tą ciężarówką i jeepem po 10 zł (ciężarówka pali 50 l na 100 km). a tak wogóle pozatym to w niedziele przyjechał wysięgnik (ok. 40 m) z bungie i sobie ino skoczyłem za odpowiednią opłatą (50 zł, ale że byłem z obługi imprezy to zniżka 25% Smile. zarąbiście było... więc sam nie będź taki hop Razz

P.S.sorry za potężny offtopic ale nie mogłem się powstrzymać Razz
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx


Ostatnio zmieniony przez dj_link dnia 12.07.2005 18:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
marcin1333
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Płock

PostWysłany: 11.07.2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin Arrow mam nadzieje że przeszedłeś już tą ostatnią misję PZDR
_________________
GTA SA RULEZ!! MANHUNT RULEZ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 12.07.2005 06:58    Temat postu: Re: ostatnia misja Odpowiedz z cytatem

marcin napisał:
kto może zrobić mi ostatnią misję w grze podaj maila a wyśle seyva

On napisal wyraznie, zeby ktos mu przeszedl i nie podniecajcie sie, ze nie bedzie znal fabuly, trudno, chce save'a to jego sprawa

hapeka napisał:
bo musisz podjechać pod niego. a jeśli nie umiesz podjechać, to wyłącz gta i idź pograć w sapera.
saper to gra logiczna, a nie zrecznosciowka, wiec sobie nie poradzi w Ekspercie w dobrym czasie Rolling Eyes kiedys lubilem grac ^^ jeszcze na WIN98

marcin1333 napisał:
....przecież ostatnia misja to ukoronowanie całej pracy, potu, bluzgów, połamanych klawiatur, kłutni z rodzicami itp przez te wszystkie misje

1. nie poce sie przygraniu w PC i nie bluzgam przy grach/grze, bo nie przezywam tego emocjonalnie, to tylko gra i wielu z Was czesto o tym zapomina
2. nie lamie klawiatur, ta na ktorej obecnie pisze, pisze juz od lutego '02
3a. znam umiar i nie gram w to non-stop, ostatnio kiedy sejwowalem to 28 czerwca
3b. ucze sie ortografii

PS: ale wczesnie, kiedy ja ostatnio o tej wstalem ^^
PS2 [nie Playstation2 Confused]: fajna historyjka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 12.07.2005 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
On napisal wyraznie, zeby ktos mu przeszedl i nie podniecajcie sie, ze nie bedzie znal fabuly, trudno, chce save'a to jego sprawa

A może poprostu tego nie przemyślał tak do końca?
Cytat:
1. nie poce sie przygraniu w PC i nie bluzgam przy grach/grze, bo nie przezywam tego emocjonalnie, to tylko gra i wielu z Was czesto o tym zapomina

Raczej nie wydaje mi się, żeby marcin1333 pisał tak do końca serio.. jakkolwiek realnie by to nie brzmiało Confused
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 12.07.2005 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin jesli jeszcze nie przeszedles End of the line wyslij mi save'a
przechodzilem ta misje gdy dzwoni dzwonek do drzwi patrze kumple ide na dwor
wrocilem a moj tatuś robi formata Crying or Very sad prawie mu wpierdolilem wiec prosze wyslij mi save'a <prosi_na_kolanach>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
marcin1333
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Płock

PostWysłany: 12.07.2005 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zainteresowany - "marcin", który napisał temat nic nie odzywał się jak z jego problemem?? Więc uważam że należy temat ZAMKNĄĆ! Very Happy pozdrawiam
_________________
GTA SA RULEZ!! MANHUNT RULEZ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 12.07.2005 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin Arrow daj znac jak tam Twój problem, bo nie wiem czy zamykac temat czy ci jeszcze ktos ma w czyms pomoc Question
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group