GTA FoRuM
     

Problem z dziewczyną w SA!!!!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweety.knight
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 28

PostWysłany: 11.07.2005 15:08    Temat postu: Problem z dziewczyną w SA!!!! Odpowiedz z cytatem

Co trzeba zrobić zeby Michelle Cannes sama wsiadła za kierownice?Question Jakie są inne sposoby na udaną randkę z tą dziewczynąExclamationExclamationQuestionQuestion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 11.07.2005 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ona wsiada za kierownicę jest to specjalny tryb randki, czasem się uaktywnia. Jak do restauracji to do "kieliszka" gdzieś w hashbury/garcia/doherty (już zapomniaełm XD). Jak dancing, to do gaydar, tylko poćwicz "dancing skilla" (XD) Jak masz ją wozić po mieście, to na max speed, najlepiej na motorze.
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweety.knight
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 28

PostWysłany: 11.07.2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki!ExclamationExclamation
Z tego co mówisz ta wynika ze to ona sama wybiera rodzaj randki?Question? Czy tak jest ze wszytkiemi kobietami w SA?QuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 11.07.2005 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest z wszystkimi kobietami w SA. Najlatwiej jest z ta pierwsza bo jak nie potrafisz np dobrze tanczyc. To pojezdzisz po wrogiej dzielnicy. Ona ci powie, ze chciala by pozabijac kilku typow. Po 5-6 typach sie juz zmeczy a ty masz udana randke na koncie! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweety.knight
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 28

PostWysłany: 11.07.2005 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ale czasami jest tak ze jak ona pozabija kilku typów to mówi ze randka sie nie udała ExclamationExclamation albo jak pojedziesz z nią w miejsce które jej sie nie podoba a tam są ballas to ona nic nie robi tylko pieprzy ze to miejsce sie jej nie pasi ExclamationExclamation Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 11.07.2005 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie randka jest nieudana jak np ktos w nia strzeli/zabije a nie kiedy ona zabija! Razz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweety.knight
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 28

PostWysłany: 11.07.2005 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak tylko mi chodzi oto ze jak sie jest z nią w miejscu które sie jej nie podoba to ona nie strzela ExclamationExclamation I potem randka jest nieudana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 11.07.2005 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused Ja dojechalem raz do terenow ballasow tam gdzie sie misje u OG locka robi i ona tam tez strzelala!? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweety.knight
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 28

PostWysłany: 11.07.2005 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przykładowo pojechałem do miejsca gzie jest duzy club w LS. Wysiadlismy i balasi zaczeli podbiegać ja do nich strzelałem o ona nie ExclamationExclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 11.07.2005 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona strzela tylko technika drive-by, tzn. wychula się z samochodu (jadąc nim!) i strzela. jak wysiedzieci to norma ze ona na nikogo gnata nie podniesie...
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 12.07.2005 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj_link napisał:
ona strzela tylko technika drive-by
Ale jeśli ktoś ją z samochodu wyrzuci (np. jakiś Balla), to przez krótką chwilę strzela, aż nie dostanie kulki.

off. ja ją przez przypadek raz zabiłem Smile mad bitch.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 12.07.2005 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... tego nie przewidzialem... ale chyba zeczywiscie masz z tym racje... a tak wogole to jak do niej strzelasz to najpierw pisze ze ona z toba serwala, a potem pisze ze twoja dziewczyna nie zyje Cool
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 12.07.2005 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj_link napisał:
a tak wogole to jak do niej strzelasz to najpierw pisze ze ona z toba serwala, a potem pisze ze twoja dziewczyna nie zyje Cool
He he, ja jej włożyłem nóż w tętnicę szyjną Mr. Green. Ale potem i tak mógłem się z nią dalej spotykać Smile
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 12.07.2005 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie wolałem nie ryzykować z zabiciem ich bo zdazylo sie ze helena mi zginęła to wczytywałem znów grę...a to nic sie nie dzieje Very Happy
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group