GTA FoRuM
     

Dzielnice
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 10.07.2005 13:48    Temat postu: Dzielnice Odpowiedz z cytatem

Mam problem z podbiciem dzielnic. Zabic to ich wszystkich pozabijam ale czasami oni uciekaja poza teren wojny. Ostatnio mialem cos takiego, ze zostala mi ostatnia fala. Walczylem o dzielnice przy skejtparku. I goscie zapuscili sie w okolice domu Big Smoke'a. Czekalem chyba z 10 minut. A oni sie tylko oddalali. Wiec podjechalem za nimi a kiedy ich pozabijalem to mi wyskoczylo ze ucieklem z dzielnicy. Teraz dzielnica nie jest ani ballasow ani moja (ma kolor szary). Inna sprawa to to ze niektore dzielnice sa poprostu za male i jak podbije terytoria graniczace z ta miejscowka to nie ma tam ich gangsterow tylko sa tam ludzie z mojego gangu. Jakie macie sposoby, zeby omijac tego typu bledy? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 10.07.2005 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do małych terenów, będących w srodku twojego - stań na tym małym terenie i zacznij się przygladać swoim pobliskim właśnie z tego małego. Powinni się wrogowie pokazać, wtedy z M4, albo (jak nie dosięga) ze snajperki. Co do ucieczek - jak jeszcze widzisz uciekajacych zastrzel przynajmniej jednego (np snajperka) Reszta powinna zawrócić, wtedy poczekaj aż podbiegną dostatecznie blisko. Podbiłem 100% terenów, chociaż ostatnio pojawiła się u mnie komórka vagos..... w fierro ; o Do tego koło wjazdu do tunelu przy Avispa CC... grr Nie ma tam nikogo w pobliżu, w samochodach to samo : ( I mam tym sposobem tylko 98% V_V
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 10.07.2005 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak ma sie 100% terenow to moga sie jeszcze pojawic nastepne ktore mozna podbic??/ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 10.07.2005 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba bug gry... Ale + jest taki, że już nie będdzie nikt atakował.. bo nie ma kto... A zrobić 100% terenow psotanowiłem jak przy Big Ear pojawiła się informacja o ataku.... =_^
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 10.07.2005 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli jak juz masz 100% to nie ma juz wagosow i ballasow? A ja czesto jak podbijam dzielnice wsiadam na motocykl i jezdze w kolko z mp5! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 10.07.2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chowam się w zaułku - na jednym z wejsć stawiam bombę, żeby z 5 pierwszych załatwić. Jak jest po nich wybiegam i jednego załatwiam, żeby nie uciekali. Jak zawracają to kucam i pakuje z m4 Smile
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 10.07.2005 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydałby się jakiś mod by podbić te pozostałe tereny, bo sa jeszcze inne gangi np wietnamczycy Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 10.07.2005 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie to podbijanie dzielnic to chyba najlatwiejsza rzecz w grze. Odbiegasz od przeciwnikow. Oczywiscie przyjma on formacje "klin" i beda biec na ciebie w jednym rzedzie. Celujesz na wysokosc glowy i strzelasz serie! Razz Twisted Evil Razz Twisted Evil Razz Twisted Evil
Po dluzszym walczeniu z gangami zauwazylem, ze Vagosi czesciej staraja sie ciebie okrazyc czyli niestesty nie mozna ich zabic z jednej serii. Crying or Very sad Sad Wink
A moim zdaniem wszystkich wrogow powino sie zabijac z dalszej odleglosci! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 10.07.2005 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno być też coś takiego jak zaprzyjaźnianie się z gangami i zrywanie dobrych stosunków... Np, mi nie dają spokoju aztecas włóczący się przy unity station : ( Tak, wiem, ze to ziomki Cesara, ale ich nie lubię... Wink
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soviet
asshole
asshole


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 18

PostWysłany: 10.07.2005 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najłatwiej szło podbijanie terenów gdy miałęm jeszcze rakietnicę. Goście się respawnują i wtedy jeden pocisk i... hood is yours Smile. Dobrym pomysłem jest też wejście na jakiś dach i strzelanie z niego, można użyć np, jetpacka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 10.07.2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soviet napisał:
Mi najłatwiej szło podbijanie terenów gdy miałęm jeszcze rakietnicę. Goście się respawnują i wtedy jeden pocisk i... hood is yours Smile. Dobrym pomysłem jest też wejście na jakiś dach i strzelanie z niego, można użyć np, jetpacka.

Moim zdaniem walka na dachu jest kiepskim pomyslem. Komp jest tak glupi, ze chce do ciebie podbiec wiec biegnie w kierunku sciany. Problem jest w tym ze jak sie wychylisz to dostajesz salwe od kilku gosci. Moze to zabolec jezeli masz malo zycia i pancerza. Smile
A co do rakietnicy to tez tak kiedys robilem. I bardzo polecam ten sposob! Wink Very Happy
Mi sie zdaje, ze Vagosow ogolnie trudniej jest pokonac bo moja tez lepsze miejscowki. Albo cie otocza na promenadzie albo maja jakies dzielnice z krzywymi i nie laczacymi sie ulicami. Pozatym czasami w pierwszej fali mozna znalesc mp5. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 11.07.2005 03:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to podbijanie Verona i Santa Maria to czysta przyjemność. Podbiłem z pomocą... micro smg, kiedy zobaczyłem jak biegną do mnie z bejsbolami XD (first wave)
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 11.07.2005 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podbijanie terenów jest bardzo ***... a raczej rozmieszczenie tych terenów :/.. np. jak niby można normalnie, bez kombinowania podbić teren Jefferson Motel? (ja paru ballasów wkurzyłem na innym terenie, przybiegłem tam i ich rozwaliłem.. ale jak ktoś na to nie wpadnie?)
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
TNT-vip
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Piotrków Tryb

PostWysłany: 11.07.2005 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbijanie dzielnic jest na poczatku fajne a potem robi sie to nudne . Za bardzo nawet . Co do strategii to dachy itd odpadaja Exclamation Nie opłaca się . Bierzesz AK47 stajesz na srodku ulicy , tak zeby wszyscy lecieli na ciebie . I jest jedna prosta zasada . Zadnych serii . Jeden szczal jedna smierc . Ja np: teraz mam 30% gry (jestem w 2 miescie) i mam lacznie 1700 zabojstw w tym 1200 Hedów Razz . Kiedy celujesz gra zmienia sie w FPS . W innym FPSie nie masz czasu na celowanie . Tu sobie stań , przyceluj i pif paf Razz .

A . ps. Jak masz problem zeby odbić jakis punkt bo zabijasz gang a mimo to wojana sie nie zaczyna zrob tak:
Znajdujesz gang (moze byc 2 strona mapy ale proponuje max 2 przecznice) , atakujesz (pistolet - musza życ) . Zaczynaja cie gonic . Holujesz ich do danej strefy i jak sie w niej znajda ...... .
Przydaje sie np: w najmniejszej srefie do odbicia - miejscu gdzie konczy sie w jakims budynku "kanal melioracyjny" w pierwszym miescie (kolo kawalka drogi w ksztalcie litery S , kolo hali sportowej i motorka NRX 500).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 12.07.2005 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hapeka napisał:
podbijanie terenów jest bardzo ***... a raczej rozmieszczenie tych terenów :/.. np. jak niby można normalnie, bez kombinowania podbić teren Jefferson Motel? (ja paru ballasów wkurzyłem na innym terenie, przybiegłem tam i ich rozwaliłem.. ale jak ktoś na to nie wpadnie?)

W sumie to niezla taktyka ale ja tez robilem tak:
Blokuje droge i szukam samochodu z gosciem z wrogiego gangu. Wywalam go z samochodu. Jezeli sa inni gangsterzy w poblizu to albo podbiegna, wyjda z aut albo zaczna sie przepychac przez korek. Po zabiciu 3 typa powina sie juz zaczac wojna! Very Happy Cool

Moim zdaniem sa 2 dzielnice nie do zdobycia. Jedna jest bardzo blisko domu Mad Dogg'a. A druga znajduje sie w okolicach hotelu w ktorym odbijamy Sweeta z rak SWAT'u. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 12.07.2005 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BiG L napisał:
hotelu w ktorym odbijamy Sweeta z rak SWAT'u. Confused


to jest po pierwsze nie hote tylko fabryka narkotykow, po drugie nie z rak SWAT'u, tylko z rak Big Smog'a, a doklaniej oficera wrednego Rolling Eyes
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 12.07.2005 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wha? Jefferson Motel z Reuniting the Families to fabryka Smoke'a? Bo z tego co zrozumiałem to JM mial na myśli Big L
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 12.07.2005 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry mój błąd. myślałem że chodzi o ostatnią misję...
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 12.07.2005 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu dowód, że da się podbić wszystkie tereny z Los Santos.

A tu mój nieszczęsny teren Vagosów w ACC :<

_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RS dude
asshole
asshole


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 12
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 07.08.2005 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko jedno pytanie jak Vagosi sie tam dostali?Question? (: Metzen : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group