GTA FoRuM
     

mam problem z misją STOWAWAY

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin
asshole
asshole


Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 08.07.2005 15:25    Temat postu: mam problem z misją STOWAWAY Odpowiedz z cytatem

prosze o pomoc chodzi o tą misję gdzie trzeba wjechać motorem do samolotu kto mógłby mi ją zrobić podajcie emaila a ja wyslę seywa Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation prosze o pomoc Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 08.07.2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bim2@op.pl
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
marcin
asshole
asshole


Dołączył: 11 Maj 2005
Posty: 22

PostWysłany: 08.07.2005 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już wysyłam zrób mi to jeszcze dziś prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 18.07.2005 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie długo się nad nią męczyłem ale znam klucz do rozwiązanie tej zagatki czyli jak wygrac misję. otóż musisz osrazu wjechac pomiędzy te 2 samochody a potem trzymać się jak najbliżej wypadających beczek (niewazne czy le lewej, czy po prawej strone). dziwne jest to ,że gdy jedziesz prosto nie skręcając nigdy nie będziesz na wysokości samolotu chociaż jedziesz po linii prostej cały czas ,a tak powinno być szybciej niż za skrętem. mi przynajmniej tak się zdawało , w ten sposób niemogłem ani razu dogonić samolotu nawet bez skręcania na końcu zeby do niego wjechać. to na tyle z teorii. Smile
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vhampir
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18.07.2005 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol... juz tyle sposobow ludzie podawali, to i ja podam, za trzecim razem przeszedlem, bo... jechalem obok samochodow, ale... na tylnym kole Mr. Green to daje przyspieszenie. Kiedy przejezdzasz kolo aut daj na tylne kolo i rob wheelie, az bedziesz jechal szybciej niz samolot (jedz caly czas KOLO niego, nie za nim, nie wpadaj na beczki), po chwili go dogonisz, wroc na oba kola i poczekaj na bezpieczny moment (po wypadnieciu beczek) i wjezdzaj na poklad Very Happy
_________________
Ktoś, gdzieś napisał:
Fajnie się w SA nawala policjantów gumowym penisem.


Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group