GTA FoRuM
     

Termowizor i noktowizor

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 07.07.2005 11:44    Temat postu: Termowizor i noktowizor Odpowiedz z cytatem

Gdzie mozna kupić noktowizor i termowizor szukam ale nie mogę znaleść. Gry nie przeszłem(narazie) całej. Chce je zobaczyć na 100% zapisie. Crying or Very sad Razz
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 07.07.2005 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie nie mysle, to mozesz ten szprzet znalesc w sklepie Zero

Noktowizor Arrow otrzymamy go w ostatniej misji, poza tym możemy je wziąć z domu Mad Dogga.
Termowizor Arrow dostaniemy go przy jednej z misji w bazie (Black Project w Arena 69). Poza nią dostępna w sklepie u Zero oraz przy The Big Ear, niedaleko Sandkinga.
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 07.07.2005 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sklep zero(skończyłem w nim misje) a nie ma noktowizora. Crying or Very sad
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 07.07.2005 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie u mnie termowizor w sklepie Zero to tylko raz się pojawił jak go zabrałem tak teraz go tam wogule nie ma i chyba tylko jest w willi Mad Doga...bo w bazie 61 jest sam noktowizor na wiezyczce
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sanshinron
asshole
asshole


Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: Z krainy Oz

PostWysłany: 07.07.2005 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie Zero sa gogle termowizyjne(albo byly). Pisze BYLY, bo termowizyjne gogle sa TYLKO w 4 miejscach w grze i sie nie respawnuja, to znaczy jak raz je wezmiesz to pozniej ich juz tak nie zobaczysz Crying or Very sad(
_________________
To be a man you have to beat a man...

http://www2.TheCrims.com/?rid=145972
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group