GTA FoRuM
     

PIMP

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BiG L
asshole
asshole


Dołączył: 06 Lip 2005
Posty: 41

PostWysłany: 06.07.2005 18:40    Temat postu: PIMP Odpowiedz z cytatem

1. Przeszedlem misje alfonsa i mi wyskoczyla wiadomosc ze teraz zamiast placic dziwce ona placi mi. O co w tym chodzi? Bo jak zazabieram babke do samochodu to kasa mi sie nie podwysza. A jak z niego wyjde to babka gdzies odchodzi.
2. Mam w garderobie stroj alfonsa. Dostaje sie go za ukonczenie misji alfonsa czy od dziewczyny (kiedys wyskoczyla mi wiadomosc ze dostalem od dziewczyny przezent i jest w garderobie). Bo moj kolega chce miec tak sam a ja nie wiem skad on sie tam wzial. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 06.07.2005 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. bierzesz dziwke do samochodu i ona daje Ci kase
2. To jest prezent od Denice za 100% jej znajomości
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sanshinron
asshole
asshole


Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: Z krainy Oz

PostWysłany: 06.07.2005 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz nie tylko wziac ja do samochodu, ale potem zawiezc w ustronne miejsce, wtedy zmienia sie kamera, a samochod sie trzesie. gdy miejsce jest dobre pojawia sie info this is a suitable place. wtedy kasa ci bedzie leciala, ale to sa grosze, nie oplaca sie Crying or Very sad(
_________________
To be a man you have to beat a man...

http://www2.TheCrims.com/?rid=145972
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 07.07.2005 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe lepiej juz w tym barze ze striptizem wskoczyć tam gdzie tańczy ta babeczka a ci goscie beda ci rzucac po 20$ Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 07.07.2005 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat wyczerpany :/ Zamykam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group