GTA FoRuM
     

Mam problem z płucami...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rarytas
asshole
asshole


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 37
Skąd: Smietnik ^^

PostWysłany: 05.07.2005 15:17    Temat postu: Mam problem z płucami... Odpowiedz z cytatem

Muszę pocwiczyć wytrwalosc moich pluc pod woda... i powiedzcie mi jak mam ten trening rozpoczac bo musze wykonac misje od Wooziego... ze trzeba pod woda wytrzymac... mozecie powiedziec jak to zrobic aby mi lung capacity szedl ponad 20%?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 05.07.2005 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poprostu długo nurkować Razz nurkuj blisko powierzchni by wrazie czego moc wyplynąć Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rarytas
asshole
asshole


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 37
Skąd: Smietnik ^^

PostWysłany: 05.07.2005 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo tzn. ile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 05.07.2005 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz... ciezko okreslic ile ale mi to zajęło jakieś 10 minut... szybko sie podnosi Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 05.07.2005 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to zrobiłem tak: popłyń na plaże w SF, tam wejdź do wody tylko na tyle, zeby moc pływać. jak już mozesz to daj nura i płyń wzdłuż brzego. jak ci bedzie sie tlen kończył to wyjdź na brzeg i jak bedzie znowu full to powtórz całą akcję. kiedy będziesz miał wystarczająco duża pojemnosc płuc to w lewym gornym rogu pojawi sie sie o tym komunikat
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 06.07.2005 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wiem czy ja CJ'em nie umiem pływać czy co, ale jak dam nura i próbuje wpłynąć troche głębiej to Cj tak jak kłoda leci do góry... jak normalnie pływać żabką i tym szybkim stylem wiem... Ale pod wodą macha rękami a idzie w góre... poradzi ktoś coś na to Question Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 06.07.2005 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierw musisz nacisnąć lewy przycisk myszy(cj zanuży się) i trzymać spację. Laughing
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Rick90
asshole
asshole


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 27

PostWysłany: 10.07.2005 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klikając cały czas "w" to będzie się poruszał szybciej(tylko pod wodą)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group