GTA FoRuM
     

New Model Army

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 01.07.2005 21:29    Temat postu: New Model Army Odpowiedz z cytatem

Qrde, ludzie nie rozumiem systemu sterowania tym helikopterem Sad idzie sie zaj*** Neutral W VC wszystko miałem ustawione że aż się chciało latać a tutaj WAŁ Neutral Może ktoś napisać jakie przyciski jak skonfigurować abym mógł sobie latać w łatwy i przystępny sposóbQuestionCool Pamiętam że w VC miałem takie ustawienie że kierowałem na spokojnie klawiszami u j h k , analogicznie jak tzw. WSADE'm. Bardzo byłbym wdzięczny za okazaną pomoc Smile

BTW ile mniej więcej zostało wam paliwa w misji Supply Lines Question Każdy pisze że ta misja taka trudna i wogóle, a mi zostało trochę dużo zapasu.... Piszcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.07.2005 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supply Lines jest trudna? ROTFL Laughing chyba mowicie o PS2, na PC prosciutka, za pierwszym razem, 1/3 paliwa pozostala

aaaa... co do New Model Army, to robilem tak:
najpierw rozwalilem pierwszy czlog, potem podstawilem most, Zero przejechal zatrzymal sie przy beczkach przenioslem je itd...
nie rob tak, ze najpierw czolgi rozwalasz, potem beczki przestaiwasz, a nastepnie mosty ukladasz [ale rymy Very Happy], bo w ten sposob to ta misje w 9minut bym nie ukonczyl, a w sposob w ktory Ci opisalem to mialem 2minuty rezerwy Smile


Ostatnio zmieniony przez abstractman dnia 01.07.2005 21:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 01.07.2005 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supply Lines to banał Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 01.07.2005 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lewo-q prawo-e dół-l góra-i w-do przodu ppm-podnieść/upóścić

tez sie toche z ta misja męczyłem
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Luki man
asshole
asshole


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 119

PostWysłany: 02.07.2005 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po prostu najpierw rozwalilem czolgi a potem zajelem sie beczkami i mostami i zostala mi 1 minuta Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 02.07.2005 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chybqa mnie nie zrpouzmieliście :
Cytat:
Może ktoś napisać jakie przyciski jak skonfigurować abym mógł sobie latać w łatwy i przystępny sposóbQuestion

Smile
Co do Supply Lines, poczytajcie sobie solucje np w tym serwisie. Albo na orange grove. Tam ta misja ma 10/10 ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 04.07.2005 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

New Model Army Arrow zajmij się najpier czołgami (zrzuć na nie bomy), potem poukładaj bomby, potem zajmij się ustawianiem dwóch mostów na rzekach i na koniec lec nad samochodzikiem i jak napodka jakas beczke to ja przeniesc gdzies na pobocze. ja tak wczoraj robilem i zostalo mi jest 1:30 (tak wogole to zrobilem ta misja za drugim podejsciem)

Supply Lines Arrow za trzecim podejsciem na PS2 zrobilem ta misje i nie zostalo mi doslownie nic paliwa (wyladowalem i pasek doszedl do konca, ale misje mi zaliczoly)

BTW.kiedy bedzie moze kupic noktowizor w sklepie Zero, bo ja na prawde juz nie pamietam tego jak ostatnio przechodzilem...
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group