GTA FoRuM
     

Pytania do szkoły latania

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daan
asshole
asshole


Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 24

PostWysłany: 27.06.2005 18:17    Temat postu: Pytania do szkoły latania Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań dotyczących tej szkoły
1. Ogólnie do wszystkich misji:
Mógłby ktoś napisać jaki czas jest wymagany do zdobycia złotego medalu?
W waszym poradniku jest on napisany tylko w dwóch misjach.

2. Misja Destroy Targets. W jaki sposób namierza sie cel zdalnie sterowanymi rakietami? Nigdzie o tym nie pisze.

3. Nawiązując do pierwszego pytania. Jaki czas jest wymagany do zaliczenia na złoto misji Parachute Onto Target? Cały czas pod koniec, mam za wylądowanie 100% a czas 61s. Wychodzi ogólnie 95%. Więc mam pytanie czy podczas spadania, gdy już sie wyciągnie spadochron da sie jakoś przyspieszać w strone ziemii? Przecież zawsze mam taki sam czas a próbowałem wszystkiego.

A tak w ogóle to bardzo ciężko steruje sie samolotami i helikopterem(szczególnie w misji Circle Airstrip itp). W VC to było znacznie prostsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 27.06.2005 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje że tak samo.Szkoły latania nie przeszedłem na złotym medalu a skok na spadochronie miałem srebrny.A auto namierzanie w hunterze jest jak strzelamy tym działkiem (ctrl) gdy strszelasz nim a w pobliżu znajduje się auto lub człowiek on sam strzela do niego. Nie wiem czy sie da (a jeśli tak to jak)namierzać cel rakietamy w Hunterze Smile
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Daan
asshole
asshole


Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 24

PostWysłany: 27.06.2005 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym Hunterem to byłem przekonany że ma samonaprowadzające rakiety(może hydra ma?). Czekam na odpowiedzi kogoś kto zaliczył całą szkołe na złoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gh0st
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 29
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 27.06.2005 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daan napisał:
Z tym Hunterem to byłem przekonany że ma samonaprowadzające rakiety(może hydra ma?). Czekam na odpowiedzi kogoś kto zaliczył całą szkołe na złoto.

Hunter nie ma, ale Hydra tak, wystarczy przytrzymać spacjie i poczekać, aż namierzony obiekt zrobi się "brązowy". Tak samo jest z wyrzutnią rakiet, którą CJ m.in. może znaleźć między zbiornikami paliwa na lotniusku w San Fierro...
_________________
Peace brothers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.06.2005 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2.rakiety są samonaprowadzające, tzn.same celują w cel po wystrzeleniu walą w to co sie rusza i jest na ich drodze

3.jak lecisz to musisz nacisnąć strzałkę do przodu, to przyspiesza, spadochron otwórz dopiero trochę po ostatniej ścianie chmur i jak chcesz przyspieszyć to też na strzałkę do przodu.

1. czasy (w sekundach) na złoto:
- Takeoff - 30
- Land Plane - 25
- Circle Airstrip - 60
- Circle Airstrip And Land - 80
- Helicopter Takeoff - 50
- Land Helicopter - 30
- Destroy Targets - 80
- Loop-The-Loop - 21
- Barrel Roll - 25
- Parachute onto Target - 50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Daan
asshole
asshole


Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 24

PostWysłany: 27.06.2005 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dj_link. Tera tylko pozostaje sie pomeczyc w czasie.

Te wszystkie czasy powinny zostać dodane do waszego poradnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 28.06.2005 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz to wczoraj zrobilem Smile a dzisiaj dodam czasy do pozostalych szkol Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group