GTA FoRuM
     

My blog

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> WWwW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek
asshole
asshole


Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Strzelce Op.

PostWysłany: 27.06.2005 14:58    Temat postu: My blog Odpowiedz z cytatem

www.tedeka.blog.onet.pl ;-P

Jestem dopiero na etapie blogowym.
Ten blog jest troche o Gta, Linkin Park (to ma dojść dzisiaj wieczorem ;P) i o innych bzdetach xD

Nie długo szykuje się wersja 2.0.

zapraszam do oglądania ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.06.2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wsystko ok, tylko te "arytuły" na temat gangów gdzies juz widzialem... na jakiejs stronie jest bardzo, bardzo podobne teksty na temat tych dzilaow... a tak ogolnie to w miare ok, ale proponowal bym Ci sie pouczyc bardziej html'u, a nie robic na (badz, co badz) gotowcach zrobionych przez innych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 27.06.2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bloczek fajny LP też nawet lubie na gta-wiadomo Very Happy powiedziułaś że narazie blok a co zamierzasz założyć strone?
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Grzesiek
asshole
asshole


Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Strzelce Op.

PostWysłany: 27.06.2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj_link napisał:
wsystko ok, tylko te "arytuły" na temat gangów gdzies juz widzialem... na jakiejs stronie jest bardzo, bardzo podobne teksty na temat tych dzilaow... a tak ogolnie to w miare ok, ale proponowal bym Ci sie pouczyc bardziej html'u, a nie robic na (badz, co badz) gotowcach zrobionych przez innych...


Jak coś, to zdjęcia i opisy sam robiłem Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.06.2005 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

screeny to wiem, ze robiles sam, ale przy opisach wzorowałes się na TYM artykule. Oto dowód:

TY:
Cytat:
Golfiarze

Heh, nie wiem czy to nazwać "gang" Very Happy Jeżdżą wózkami golfowymi. Jeśli ich zaatakujesz, będą cię bili kijami golfowymi Mr. Green


_Z:
Cytat:
Heh, golfiarze jako gang. Cóż. Może oni początkowo nie wydają się gangiem, ale spróbuj zaatakować jakiegoś golfiarza, a zobaczysz jak wszyscy inni golfiarze zaczną bić Cię kijami.. czasem uciekają, ale zdaje się, że uciekają tylo ci nieuzbrojeni. Są dosyć niebezpieczni ze swoimi stalowymi kijami. Jak się łatwo domyśleć, pełno ich przed i na polu golfowym, czasem jeźdżą Caddy'm.


bardzo podobne te teksty, nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Grzesiek
asshole
asshole


Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: Strzelce Op.

PostWysłany: 27.06.2005 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, trochę się wzorowałem na tym artykule Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.06.2005 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcem się czepiać, ale...

Grzesiek napisał:


Jak coś, to zdjęcia i opisy sam robiłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> WWwW Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group