GTA FoRuM
     

100% gry
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 28.06.2005 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

r0AChhc
Arrow zamiast pisac post pod postem to edytuj stary
Arrow Tornado:
Cytat:
"Ogólnie jeździ po Los Santos (na terenach zajętych przez gang Vagos)"

Arrow ZR-350 to sportowa bryka, a nie samolot
Arrow AT-400 - odpowiednik Boeinga w grze. mozna go spodkac w hangarze w Las Venturas, a wyjechać z hangaru się da Smile

Cytat:
wszystko można, co nie można, oby z wolna i ostrożna

Arrow jak chcesz Leviathana z magnesem to musisz sam przejść grę a nie korzystać z gotowców 100% Mr. Green nie ma rady Razz

nie rozumiem o co wam chodzi? ja wciskam tylko przycisk do cofania i elegancko, bez zadnych problemow mi AT - 400 wyjezdza z hangaru :\
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 19.08.2005 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem mod o nazwie Helicopter Magnet Mod czyli Leviathan z Magnesem, tak wiem nie musicie mnie calowac Razz
PS: no i wlasnie, dajcie mi jakiegos dobrego trainera z mozliwoscia ustawienia 100% gry, ze wszystkimi bajerami (tzn. zeby bylo tak jak w realu, zero misji do wykonywania etc...), bo nie bede od nowa gre przechodzil dla kilku (nietylko dla niego) modow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group