GTA FoRuM
     

Gta SA - bugi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Termo
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 26

PostWysłany: 25.06.2005 23:31    Temat postu: Gta SA - bugi? Odpowiedz z cytatem

Ekhem..przepraszam ze tu ale nie potrafilem znaleźć dzialu na forum odpoiwedzalnego za opinie o forum i stronie (a przysiaglbym ze cos takiego bylo). A n a stronie nie potrafie w dziale gta:sa znaleźć działu bugi a tez przysiaglbym ze cos takiego bylo
(mam kilka ciekawych bugfow do przedstawienia). Jestem zmeczony czy co? Pomocy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 26.06.2005 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucaj je tutaj a jeżeli będzie dużo innych "chętnych" to przykleimy temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Termo
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 26

PostWysłany: 26.06.2005 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc:

1) Gdy strzelimy do osoby kierujacej jakims samochodem/tirem, samochód się zatrzyma, a trup wypadnie (czyzby po strzale w głoe ktos jeszcze mogl zahamowac?Smile)

2) Gdy wybiegniemy przed jakis samochód osobowy a on tuż przed nami się zatrzyma, jego maska się wgniecie a my nie stracimy ani jednego punktu zycia

3) Gdy podczas jakiejs misji, gdzie trzeba sledzić "podejrzanego", podejrzany zostanie przez kogos wyrzucony z pojazdu, to misja automatycznie "przyspiesza" i podaje dalsze miejsce misji (nawet jesli podejrzany nie dojechal jeszcze do tego punktu!) Szczegolnie da się to zauwazyc w misji Key To Her Heart

4) A no i jeszcze w niektórych filmikach, nie kręcą się tylne koła w samochodzie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gh0st
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 29
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 26.06.2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Samoloty sterowane przez komputer mają tendencję do rozbijania się na różnych wzniesieniach (bo zawsze latają nisko nad ziemią) - jest to widoczne szczególnie na pustynii i w górach na północ i na zachód od Los Santos

2) Kraksy na autostradach - nie było w moim wypadku jeszcze tak, żebym w czasie podróży nie natknął się 3-4 wypadki na autostradzie z winy AI. Samochody jadą "na pałę". Albo jak wybiegniesz na autostradę i to pierwsze widoczne samochody dadzą po hamulcach i zatrzymają się, następne jednak wpadną na te co się zatrzymały oraz na ciebie Razz

3) Kumpel opowiadał (nie wiem czy to prawda i nie wiem czy to zaliczyć do bugów czy do easter eggs:P), że widział jak samolot został zestrzelony przez Hydry lub wyrzutnie rakiet, gdy przelatywał nad lotniskowcem:)

4) W czasie wojny gangów, wrogowie potrafia się pojawiać parę ulic dalej i szukać cię i na dodatek szukać pasów na jezdni żeby przejść na drugą stronę Very Happy

5) Jeśli wjedziemy w żywopłot dzielący pasy ruchu (np. w Las Venturas) to krzaki pojawiają się wewnątrz kabiny samochodu Razz

Więcej bugów jak na razie nie mogę sobie przypomnieć, ale dopisze jakby co ;]
_________________
Peace brothers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 26.06.2005 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połowa opisanych przez was bugów jest po prostu nierealistycznymi elementami gry! Powiedzmy sobie prawdę w oczy, że GTA jest trochę zręcznościową grą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Termo
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 26

PostWysłany: 26.06.2005 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dozylismy juz takich czasów, że kazda gra musi byc maksymalnie realistyczna, a więc to są bugi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 26.06.2005 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ta sa bugi to ja jestem bogiem :F, mysliscie, ze betatesterzy sa weteranami WWII? O_o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Gh0st
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 29
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 26.06.2005 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to inaczej nazwiesz, boże? Very Happy
_________________
Peace brothers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 26.06.2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bylo ustalone przez zespol tworzacy gre, przynajmniej wiekszosc z wymienionych rzeczy; chyba nie powiecie, o tym z trawa z LV, ze nie zauwazyli tego ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Termo
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 26

PostWysłany: 26.06.2005 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te co ja wypisalem to są na 100% bugi. Co ciekawe w VC czy GTA3 po wypadnięciu kierowcy z wozu po strzale, wóz jechal dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gh0st
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 29
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 26.06.2005 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle dziwne jest to, że trup sobie sam drzwi otwiera Mr. Green
_________________
Peace brothers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piekny
asshole
asshole


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 32

PostWysłany: 27.06.2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja często mam bugi z wbijającymi się pojazdami Smile
poniżej screeny:



chociaz z tym samolotem to fajnie wygląda ale juz do auta nie pasuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 27.06.2005 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche ciemne te screeny... no ale wiem ze ten błąd był juz GTA III, a w VC był bardzo często powtarzany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Luki man
asshole
asshole


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 119

PostWysłany: 28.06.2005 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie zdarzylo ze bryka jakas na autostradzie wjechala w moja i nie mogla z niej wyjechac ja nie moglem wyjsc a bryka (moja) sie zaczela palic Mad w koncu tamten jakos wyjechal ja moglem wysiasc a moja bryka sie naprawila dziwne co? Smile



Zalapaliscie cos z tego? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 28.06.2005 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co ja miałem to na pewno nikt nie miał: jakiś czas temu, podczas robienia misji Black Project dla Truth'a Patrz solucja panowie militerni nie zwracali na mnie wogole uwagi Mr. Green dopiero jak dostalem sie do tej czesci, co trzeba miec do drzwi do niej magnetyczna karte zazeli do mnie strzelac Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez dj_link dnia 28.06.2005 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 02.07.2005 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a własnie propo bugów, najciekawsze jest to ze betoniarka nie ma tylnich osi, koła wiszą w powietrzu a jeździ jak ta lala Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rarytas
asshole
asshole


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 37
Skąd: Smietnik ^^

PostWysłany: 04.07.2005 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem dobry BUG Mr. Green trzeba było zabić tego goscia w białym samochodzie zlecenie od policjanta (tego czarnego Razz) wpadłem do ruskich zabiłem ich (oczywiście 2 gwiazdki -.-) i wszedłem do magazynu zabiłem i poszedłem do biura do giscia strzelalem on uciekl no to ja sru biegn e (mialem pancerz) nie zwracam uwagi na ruskich biegne, wsiadam na motocykl i gosciu ucieka do kanału Very Happy współczyję mu bo po kilku minutach jazdy wpadł na "kolumne" mostu i nie mógł wyjechać Very Happy a co ja zrobiłem? chyba wiecie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuraczek90
asshole
asshole


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 11
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: 06.07.2005 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauwazylem ze gdy wezmiemy aparat spojrzymy w lustro to widac ze CJ ta reka ktora nie trzyma aparatu zaslania caly obiektyw Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
r0AChhc
asshole
asshole


Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 45

PostWysłany: 06.07.2005 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wogole glupie jest to ze jak sie do gory nogami samochod wywali to sie pali :/ bez sensu

Off top : czym sie robi screeny i jak sie je wsadza na jakas strone?? np z ta żabąQuestion
_________________
YEAH 100% gry i wszystkie low ridery w garazach Smile))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piekny
asshole
asshole


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 32

PostWysłany: 06.07.2005 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spujżcie na respekt Twisted Evil nie mam pojęcia dlaczego mam go tyle Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group