GTA FoRuM
     

podbijanie terenow przez wrogow

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 22.06.2005 19:50    Temat postu: podbijanie terenow przez wrogow Odpowiedz z cytatem

jesli jestem na wsi, w SF, na pustyni czy tez w LV to moze mi Ballas [bo Vagos wybilem ;P] podbic teren w Los Santos, czy tylko wtedy jak ja jestem w LS?

[EDIT]: a i Wy tez tak macie, czy mam zaladowac save jeszcze raz i bedzie, oK, bo nie bede tego podbijal, bo to trud i meki, meczylem sie z takim czyms tylko troszeczke wiekszym, a o to screen:
http://img70.echo.cx/img70/2001/teren7do.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 22.06.2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie zdarzyło będąc poza Los Santos by jakiś wrogi gang próbował odbić mój teren Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 22.06.2005 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko abstracman sie liczy nawet taki skwerek:) musi podbijac jednak Smile zeby miec 100% podbitych terenow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.06.2005 21:11    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Nom, abstractman - niestety! Sad To trzeba podbićExclamation Wiem, że trudno tam kogokolwiek zanleźć, ale jednak -taki żart programistów z R*! Sad Bleee...

A co do drugiego (a raczej pierwszego problemu) to raz mi siętak zdarzyło - jak byłem w LV! Ale po prostu sobie to olałem! xD Yeah! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 22.06.2005 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam na to sposób xD jak chodzą w pobliżu tego terenu to strzelić nad nimi lub ich tylko zranić a oni pobiegną za tobą Very Happy Więc biegniesz w stronę tego terenu i dopiero ich tam zabijasz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group