GTA FoRuM
     

#3.0

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz #3.0?
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
100%
 100%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 08.09.2004 14:38    Temat postu: #3.0 Odpowiedz z cytatem

witam...

...i tych którzy tu czasem zaglądają i tych co tu w ogóle nie zaglądają, a szczególnie ciepło witam tych co tu nic nie piszą Razz

chciałem się was zapytać jak się podoba nowa formuła strony ogólnie rzecz biorąc: gtathegame bo renowacji Very Happy i co o tym wszystkim sądzicie, czy te zmiany wyszły nam na dobre, jak oceniacie poziom textów, wykonania, itd, itp...

czekam z niecierpliwością na wasze opinie! i piszcie tu bo to forum dla was. nie oczekuję tłumów, ale codzienni bywalcy naszego serwisu mogliby rozpocząć kilka tematów. wtedy może i inni dołączą do nas. będźmy dobrej myśli Smile pozdrawiam was...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08.09.2004 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna stronka... A dlaczego wystawiam 4Question? Bo nie moge 4+Exclamation Very Happy Ale tak na poważnie, super stronka!! Nic dodać nic ująć... A może jednak wystawić 5Exclamation Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.09.2004 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze co do stronki... Mam prośbę... Czy mógłbyś stworzyć taki dział o wszystkich nowinkach z GTA: SA?! Nowinki to chodzi mi o to, że np. "w grze będą rowery", "będzie można ukraść tramwaj" itd... Żeby to wszystko było razem poukładane... A jesli nie mozesz tego zrobic to moze wyslesz mi to wszystko na adres: lothronik-blog@wp.pl... Bardzo mi na tym zalezy; chce to wszystko pokazac koledze, ktory nie ma netu, a bardzo czkea na te gre... plizzz!Exclamation (pisalem juz o tym w komentach do "Opowiadania 1" Very Happy)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.09.2004 21:16    Temat postu: Pytania od... _Zaibatsu!! Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno pytanko; może nie dotyczące stronki, ale co tam... Niewiem, chyba z tydz. temu, _Zaibatsu wysłało do R* 5 pytanek dotyczących gry (a dokładnie SA)... Nie wiecie może kiedy przyjdą na nie odpowiedzi??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 09.09.2004 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy mógłbyś stworzyć taki dział o wszystkich nowinkach z GTA: SA?! Nowinki to chodzi mi o to, że np. "w grze będą rowery", "będzie można ukraść tramwaj" itd... Żeby to wszystko było razem poukładane...


postaram się w najbliższym czasie zamieścić coś takiego na forum

Cytat:
_Zaibatsu wysłało do R* 5 pytanek dotyczących gry (a dokładnie SA)... Nie wiecie może kiedy przyjdą na nie odpowiedzi??


pytanek było 6 Razz jak zapewne wiesz pisaliśmy o tym Very Happy niestety R* jeszcze nie udzielił odpowiedzi na te pytania. czekamy. gdy tylko się pojawią przeczytasz o tym na stronie Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.12.2004 23:56    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... Wiem, że może to i troszkę głupkowate pytanko, ale jednak je zadam... Czy może planujecie wersję #4.0 stronki?! Nie mówię, że ta jest zła, bo tak nie jest, mi się bardzo podoba (jest naprawdę świetna!), tylko się tak pytam.... z ciekawości!Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.12.2004 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://mitglied.lycos.de/gtatg/forum/viewtopic.php?t=63
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group