GTA FoRuM
     

PlayStation 3 vs XBox 360
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18.05.2005 17:44    Temat postu: PlayStation 3 vs XBox 360 Odpowiedz z cytatem

No właśnie, tego tematu mi brakowało! Very Happy Jak myślicie - która konsola okaże się lepsza? Cool Oto w skrócie o każdej z nich:



I jeszcze screeny:

PlayStation3







Więcej: http://www.gamespot.com/news/2005/05/16/screenindex_6124681.html

XBox 360





Eh... Już nie mogę się doczekać! Mr. Green Szczególnie GTA4... Razz A Wy? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 18.05.2005 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się ps3 podoba na tym zdjęciu (3 od dołu) - taka jakby lustro Mr. Green a ten xbox? jakis taki nijaki :/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 18.05.2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc tak, jesli chodzi o ps3 to po prostu majstersztyk, wprost zajebista, bardzo mi sie podoba i te futurystyczne kształty, troche pad nie taki jak sobie wyobrażałem ale najwaznijesze jest to jak sie będzie sprawował w praniu, warte uwagi jest czcionka, jak już ktoś wspomniał ludzie z sony za dużo napatrzeli sie na spider-mana:] ale to według mnie na plus im wyszłoMr. Green. W zasadzie to nie mam co pisać o x 360 bo wiem ze bede zbierał na ps3, zresztą paramatery mówia same za siebie, ten potwór wprost wciąga nosem xkloca, porównajcie sobie dane, prawie dwa razy szybsza, role sie odwróciły tak jak to miało miejsce w ps2 i x1, teraz ps3 rlz, tylko jedyny minus to to że premiera w 2006 około marca a x360 juz na gwiazdke, no i ps3 ponoć ma kosztować 465$ w porównaniu z x360 269$ to troszku więcej, ludzie będa mieli duzy dylemat, może być ciekawie, ale moim fawortetm jest nowe dziecko SONY:]
Chciałęm jeszcze wspomnieć ze czarnula wymiata!ExclamationExclamationExclamation!można sie przeglądać w niej jak to sdr określiłMr. Green Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 19.05.2005 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS3 rlz!! juz zbieram kase! tylko ten pad jest kijowy....
X'a tez nieezly ale ja juz wole Sony....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 19.05.2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS 3 wymiata X box moze iść se. kurde nie umie sie jej doczekać Mr. Green
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 20.05.2005 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xbox ssie paue Razz ja zawsze mialem wieksze zaufanie do Sony niz do Microsoftu i (The) Billa Geatsa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Karolina
asshole
asshole


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 22.05.2005 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ps3 górą Exclamation Smile Inne konsole jak Xbox przy nim wymiękają Mr. Green
_________________
Grand Theft Auto:San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 22.05.2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps3 vs Xbox 360

Zwycięzca: PC Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 22.05.2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martinpl napisał:
Ps3 vs Xbox 360

Zwycięzca: PC Very Happy

ojjo joj nie tym razem, ps3 wymiecie wszystko, za rok ustanowi nowe standardy właściwie juz są ustanowione:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 22.05.2005 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melon Arrow 1. po co dwa takie same posty ? 2. Do tego czasu PC to nadrobi Razz

edit by lothronik: 1. - > poprawiłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 22.05.2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, OK, w marcu, ale zagranica!, moze jakos na allegro.pl bedzie dalo sie na raty kupic Very Happy, bo ja kupuje tak szybko jak to bedzie mozliwe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 22.05.2005 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jeju, ile trza sie natłumaczyć;/;/ widze że rodzi sie nowa wojna (właściwie cały cza strwa)pc vs nextgeny, i chce ci martin uświadomić, że pc dostanie teraz ,mocno w dupsko, widze ze mocno obstajesz za blaszakiem, w tej kwestii że do marca pc dogonia nextgeny moge sie zgodzić choć nie koniecznie, ale co nawet jakby, ile osób będzie wtedy w stanie pozwolić na taki upgrate, może paru niemcówVery Happy, albo innych dzianych, do dzisiaj ile osób posiada gf2 mx 400-to już karta do neta ewentualnie jakichś głupich nie obciążająch kompa programów a nie do gier(nie da sie na tym grać). Cena ps3 np będzie na poziomie 1500-2000zł a takiej głupiej grafiki 3 baty, a gdzie reszta?QuestionQuestionQuestion, więc jak chcesz to obstawaj za pc Very Happy Very Happy , ja już zbieram kapuste bo wiem że teraz do gier to tylko ps3: Laughing Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 22.05.2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie do GIER a PieC zwycięza w swojej wielostronności... moze być uzywany w wiele sposobów jednym z nich jest granie. I nie zapomianaj ze jak do tej pory to na PC wyszło więcej gier niz na Konsole (gdzieś miałem adres wykazów....) A C***J z tym. W kazdym razie chodzi mi o to ze PC napewno zawsze będzie w naszych domach....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 23.05.2005 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy ma swoje racje ! Ja "wychowałem się" na PC i przy nim zostane Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 23.05.2005 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Neus napisał:
Właśnie do GIER a PieC zwycięza w swojej wielostronności... moze być uzywany w wiele sposobów jednym z nich jest granie. I nie zapomianaj ze jak do tej pory to na PC wyszło więcej gier niz na Konsole (gdzieś miałem adres wykazów....) A C***J z tym. W kazdym razie chodzi mi o to ze PC napewno zawsze będzie w naszych domach....

ale jakich gier, wiekszość to chłamy, ja mało pamiętam dobrych gier na pc, a grałem w bardzo wiele tytułów, na ps2 jeszcze nie grałem a potrafie o wiele wiecej gier wymienić niż na pc, zreszta do niedawna byłem podobnego zdania co wy, ale teraz sie to troche zmieniło, zresztą kazdy bedzie grał na czym mu sie podoba czy to pegazus czy ps3 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 23.05.2005 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie wychowalem na Play Station i wiem ze na padzie sie lepiej gra i tyle Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 23.05.2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale bez PC byś tego nie napisał Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 23.05.2005 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie....
Melon Arrow Akurat ty nie potrafisz wymienić ale są osoby które znają mnówstwo świetnych gier na PC...
Temat schodzi na Konsole vs PC... więc albo wracajmy do tematu albo temat zostanie zamknięty...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 23.05.2005 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale n00by! mylicie podstawowe rzeczy.... jak dzieci! konsola jest stworzona po to, aby na niej grac, a nie zeby pisac.....wiec porownujcie je z PC-tami tylko pod katem gier a nie pracy, internetu i co wam jeszcze do łba przyjdzie......
no wiec juz porownujemy te PC i konsole pod katem gier ...i co? konsole rzadza pod kazdym względem...(no prawie) , kanapa, ulubiona gra, kumple, piwo.....nie wiem czy jest cos przyjemniejszego....chyba ze wy lubicie ślęczeć na krześle i gapić_się_w_monitor....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 23.05.2005 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mardok napisał:
ale n00by! mylicie podstawowe rzeczy.... jak dzieci! konsola jest stworzona po to, aby na niej grac, a nie zeby pisac.....wiec porownujcie je z PC-tami tylko pod katem gier a nie pracy, internetu i co wam jeszcze do łba przyjdzie......
no wiec juz porownujemy te PC i konsole pod katem gier ...i co? konsole rzadza pod kazdym względem...(no prawie) , kanapa, ulubiona gra, kumple, piwo.....nie wiem czy jest cos przyjemniejszego....chyba ze wy lubicie ślęczeć na krześle i gapić_się_w_monitor....

nooo jaaa nareszice ktoś to napisał, ja juz nie mam sił, porównujecie konsole i pc p0od kontekstem możliwości i innych dupereli, przecież co to by była za konsola gdzie mógłbyś projektować strony www, albo gadać na czacie, czy inne duperele(nie orientuje sie ale chyba pare z tych rzeczy już jets dostepnych)przeciez nie nazywałoby sie to konsola a pc, nie umicie tego zczaić, porównajcie pod kontekstem gier na pc raz na rok wyjdzie jakis hl2 albo shitowaty d3, którey jest gorszy od far cry:] a na konsole co chwila miodzio tytuły, które śmigają bez przycinki z 60fps, a na pc to nowa gra nowa karta albo upgrade. W zasadzie powtórzyłem bezsensownie cały post mardoka, i niestety schodzi nam to wszystko do tej bezsensownej wojny pc vs konsole, sorry za ten off top, rozmawiajmy juz o tym co w temacie:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group