GTA FoRuM
     

101 paczka w Vice City
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 12.05.2005 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt pisze coś tam o konkursie ale to nie zmienia faktu ze paczka moze nieistnieć... R* zwodzi nas tak jak ze spolszczeniem bylo... Chociaz kiedyś lecąc Sea Sperrow nad Pole Postion Club widziałem coś jakby paczke która śmignęła obok mnie (czyzby 101 Question ) ale to jesli nawet była ona to jestem ciekaw jakim cudem mamy ją złapać chyba wyskakując z Helikoptera co i tak jest małym prawdopodobieństwem złapania jej.... ( o ile w ogóle istenieje ) Nic lothornik ponoć ma kontakt z Cenegą to niech ich zapyta jesli bedzie tak łaskaw (to tylko propozycja wiec nie musicie sie zgodzić...)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem o niej od roku i szukam jej obsesyjnie Very Happy może odpowiedź na konkurs była taka:
Nie ma tej paczki :/

!Konkurs był więc i paczka jest :/

Jest jeszcze jedna możliwość:

101 paczka jest tylko w amerykańskiej wersji

Podobno mamy jej szukać po spełnieniu tych warunków:

- przejść 100% (czyli bez kodów
- grać bez modów :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15.05.2005 18:27    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

martinpl napisał:
Podobno mamy jej szukać po spełnieniu tych warunków:

- przejść 100% (czyli bez kodów
- grać bez modów :/


Hm... Spełniam oba te warunki! Very Happy Ja o paczce wiedziałem od dawna, od wydania solucji Vice w CDA! Jeden z redaktorów napisal:

"Podobno w Vice City istnieje 101 paczka, jednak prawdopodobnie jest to tylko mit".

Hm... Zacząłem jej wtedy szukać, ale niestety niczego nei znalazłem! Sad Możliwe, że jest ona w bardzo trudno dostępnym miejscu i jest ukryta tak jak "Tajemnicze Studio Tatuażu" w SA?! Np. trzeba przejść przez jakąś ścianę i dzięki temu znajdzie się w jakimś pałacu, a na środku, na czerwonych poduszkach, będzie ta ostatnia paczka? Cool Kto wie? Very Happy xE To oczywiście tylko przykład... Może być w zupełnie innym miejscu... Smile Ahhh... Te marzenia! xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 15.05.2005 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martinpl napisał:

Jest jeszcze jedna możliwość:

101 paczka jest tylko w amerykańskiej wersji




Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co Rolling Eyes ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 15.05.2005 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstracman i Martin po co te posty?? (lothorn) sprawdź czy paczki nie ma w miejscu Ester Egga.. (wiesz gdzie to jest??) tam gdzie jest to wielkanocne jajo co trzeba wskoczyć przez okno.... (ja dopiero mam 45% gry, a we wcześniejszych razach nie sprawdzałem) moze własnie tam będzie.... albo to jajo to jest 101 paczka?? (chyba nie?)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Neus Arrow bo padła taka mina od abstractman'a: Rolling Eyes ! co oznacza zdziwienie ! więc chciałem się dowiedziec czemu go to dziwi że napisałem: 101 paczka jest tylko w amerykańskiej wersji

DJ Neus Arrow Tam gdzie Easter Egg nie ma 101 paczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 15.05.2005 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra to do ciebie wycofuje pretensje ale mógł chociaz coś dopisać a nie sama mina to zwykłe nabijanie...


mówiłem ze nie sprawdzałem więc zuciłem to co mi przyszlo najsensowniejszego do głowy (musisz przyznać Paczka mogła tam być) a skąd wiesz sprawdzałeśQuestion Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 15.05.2005 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ! pierwsza podejrzenia tam padły Very Happy ale sam osobiście sprawdziłem Razz

wiem, wiem mogłem coś dopisac wtedy ! sorka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 15.05.2005 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobr a looz myśle ze jak będą robić porządki to usuną te dwa posty (ABSTRACMANA i TWÓJ) a wracając do tematu to moze paczka jest ......hmmmm...... nie mam pojecia gdzie... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
daguv
asshole
asshole


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 22
Skąd: Palomino Creek

PostWysłany: 18.05.2005 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jeśli jest ta 101 paczka to tak ukryta że za cholerę nikt jej nie znajdzie oprócz panów z rockstar games pewnie za 5 ścianami, 5 kamieniami za domem w trawie ....... może gdzieś tam jest
_________________
Moje statsy! Zajrzyj!
http://www.gta.pl/stats/pokaz.php?id=46&pozycja=1119960096
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group