GTA FoRuM
     

Grafika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 20.05.2005 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ci ludzie nie wymyślą hmmmmmm grafa bedzie lepsza niz rzeczywistość
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 20.05.2005 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem, nie wiem :/ czy kupić PS3 ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 20.05.2005 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hacker napisał:
co ci ludzie nie wymyślą hmmmmmm grafa bedzie lepsza niz rzeczywistość


jak sobie to wyobrazasz? ^^
martinpl napisał:
no nie wiem, nie wiem :/ czy kupić PS3 ?

no pewnie, ja podluzszych przemysleniach PS3 kupuje na raty, albo jakos wczesniej z Zachodu, ale wtedy bez rat ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 20.05.2005 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh to już będzie futurystycznie choć gry które mają gorszą grafikę od rzeczywistości też są futurystyczne bo to coś innego :/ mamy tu mały paradoks Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 21.05.2005 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli cos to ja juz chce kupić PS3 Mr. Green
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 29.06.2005 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie lothronik to ten ostatni screen co dales to moze byc z godfathers albo z mafia 2 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 29.06.2005 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gothic 3 wychodzi na komputery,absolutnie nie wyjdzie na next-geny,to seria rdzennie pecetowa,a wymagania zalecane ma na poziomie mojego komputera.Optymalizacja silnika to klucz do sukcesu.A co NFS:MW,na razie wyszly z niej jedynie rendery,a nie screeny z gry.W moc konsol next-gen nie wierze,maszyna tej klasy musiala by kosztowac co najmniej 10 000zlotych,ze wzgledu na naprawde high-endowe podzespoly.Pamietajcie tez,ze konsola to PC podlaczany do telewizora,bez systemu operacyjnego,z ladnym padem i obudowa.Owszem,playstation zawsze przodowalo w technologiach procesorow(128bit w pstwo),ale te screeny to moim zdaniem marketingowa przesada lub rendery,ktore na dobrym PC mozna zrobic podobnej klasy.
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.06.2005 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gry-online.pl napisał:
Graficzne serce PS3 nie istnieje! Czego zatem użyto w prezentacji Killzone 2?

Technologiczna demonstracja drugiej części gry Killzone w trakcie targów E3 2005 wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności, głównie ze względu na jakość trójwymiarowej grafiki. Naturalnie pojawiło się sporo niedowiarków, którzy kwestionowali autentyczność pokazu (wątpliwość: czy PS3 faktycznie generuje takie efekty wizualne w czasie rzeczywistym?). Wiele wyjaśnia stanowisko firmy nVidia.

Mianowicie ojcowie rodziny chipów GeForce zaprzeczyli, jakoby dostarczyli już korporacji Sony ukończony procesor dla PlayStation 3. Układ ten nosi kodową nazwę RSX i ujrzy światło dzienne nie wcześniej, niż we wrześniu bieżącego roku. Zatem jest pewne, że prezentacji Killzone 2 nie zasilało przyszłe graficzne serce konsoli PS3.

Najprawdopodobniej do przygotowania niniejszego pokazu wykorzystano jakieś dostępne obecnie rozwiązania. Być może użyto dwóch procesorów GeForce 6800 Ultra, połączonych przy pomocy technologii SLI. Taki scenariusz pozwalałby przypuszczać, iż nowa elektroniczno-rozrywkowa platforma ze stajni Sony zaoferuje oprawę graficzną, porównywalną do omawianej demonstracji.


gry.imro.pl napisał:
Przecudnej urody screeny, trailery z Killzone 2 czy też MotorStorm, pokazywane przez Sony na powalającej prezentacji możliwości PlayStation 3 były zwyczajnie zmontowane i prerenderowane. Była już o tym mowa wcześniej, a wczoraj wszystko się powierdziło, gdy rzecznik nVidii Mary Burkett potwierdziła, że układ graficzny, który ma być sercem konsoli Sony, a którego kodowa nazwa brzmi RSX, nie jest jeszcze gotowy - siłą rzeczy nie mógł więc być siłą napędową owych demonstracji.

Z drugiej strony, ów GPU ma mieć właśnie takie, albo i nawet większe możliwości graficzne niż to, co pokazano na targach. Niewielkie to pocieszenie dla fanów, którzy już zaczęli posyłać do diabła Xbox360 na podstawie miażdżącego trailera z Killzone 2. Zdaje się niestety, że trzeba będzie jeszcze sporo poczekać na pierwsze prawdziwe filmy i screeny z PS3...


cdproject.info napisał:
Hideo Kojima - PlayStation 3 niekoniecznie skazana na sukces?
Hideo Kojima, człowiek stojący na czele niedawno założonego zespołu Kojima Productions i główny odpowiedzialny za serię Metal Gear Solid, wyraził ostatnio swoje opinie na temat konsol następnej generacji. Jego zdaniem wysokie wymagania, jakie stawia Sony przed developerami, mogą okazać się dla niektórych zbyt trudne do spełnienia.

Porównując konsolę Japończyków do stworzonego przez Microsoft Xbox´a 360 stwierdził, że ten ostatni jest bardziej "przyziemny" i twórcom gier może być zwyczajnie łatwiej rozpocząć tworzenie tytułów nań przeznaczonych. Może to doprowadzić do tego, że gier na Xbox´a następnej generacji będzie początkowo po prostu więcej.

Kojima kieruje pracami nad czwartą częścią Metal Gear Solid, przeznaczoną właśnie na PlayStation 3, wydaje się więc osobą dobrze poinformowaną w kwestii wymagań stawianych developerom. Jeżeli sugerowana przez niego wizja się spełni, to Sony będzie musiało mieć w zanadrzu kilka naprawdę rewelacyjnych tytułów aby nawiązać równą walkę z Microsoftem. Wszak nie należy zapominać, że japońska konsola ukaże się na rynku mniej więcej pół roku po Xbox´ie 360, na którego już wtedy dostępne będzie sporo gier.

Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 29.06.2005 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym to już dawno wiem :/ ! Sony robi wszystkich w bambuko! Chodzi jak zwykle o kasę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 29.06.2005 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcą poprostu pokazać jakie ps3 bedzie super. Ja go nie kupię. Wolę poczekąć na jeszcze lepszą kartę graficzną na Pc'ta
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 30.06.2005 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bim napisał:
Chcą poprostu pokazać jakie ps3 bedzie super. Ja go nie kupię. Wolę poczekąć na jeszcze lepszą kartę graficzną na Pc'ta

no no puknij sie w głowe i zapłacisz za nią jak za dwie albo trzy konsole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 30.06.2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki mocny jestes, masz przedsmak PS3, za ~5800zl za sama plyte glowna i karte graficzna:
MSI K8N SLI Diamond
i bedziesz potrzebowal dwoch kart GeForce 6800 Ultra 256mb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 02.07.2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie musze bo mi brat z angli przysle karte graficzna Geforce 7800 Smile wtedy do geforce 6800 sli nie podskoczy Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 02.07.2005 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ghost9876 napisał:
ja tam nie musze bo mi brat z angli przysle karte graficzna Geforce 7800 Smile wtedy do geforce 6800 sli nie podskoczy Smile

o w p*zdu, respekt dla GF 7800, slyszalem o nim Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 03.07.2005 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ghost9876 napisał:
ja tam nie musze bo mi brat z angli przysle karte graficzna Geforce 7800 Smile wtedy do geforce 6800 sli nie podskoczy Smile

no wiesz jak masz na myśli gf6800 w sli z drugą to niestety podskoczy i to dość znacznie, ale jako sama karta gf7 to wymiata jak narazie:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 03.07.2005 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gry-online.pl napisał:
Xbox 360 i PS3 - jednostki główne słabsze od oczekiwanych?

Na stronie serwisu AnandTech pojawił się dość ciekawy artykuł traktujący o wydajności jednostek głównych konsol nowej generacji, PS3 oraz Xbox 360. Artykuł został oparty na wypowiedziach developerów gier, którzy mieli okazję pisania pierwszych partii kodu dla obu konsol. Konkluzja tych wypowiedzi jest jednoznaczna - procesory nowych konsol nie są tak wydajne jak to "malują" ich twórcy.

W przypadku "dziecka" Sony developerzy twierdzą, iż Cell niepokojąco przypomina Emotion Engine z PS2, przynajmniej koncepcyjnie. Twierdzą również, iż procesor ten wydaje się dość "dziwny i nawet niepożądany" przez twórców gier, ale trzeba się będzie do niego dostosować. Microsoft natomiast, chcąc zyskać większą część rynku bardzo dokładnie wsłuchiwał się w potrzeby i życzenia developerów przy tworzeniu Xbox, ale już przy Xbox 360 architektura procesora głównego nie jest tym co chcieliby zobaczyć twórcy gier. Zamiast prawdziwej wielordzeniowości stworzono CPU, który według twórców gier jest technologicznym krokiem w tył. Podejrzewa się, iż decyzja taka została podyktowana chęcią otrzymania jak najmniejszej kości a co za tym idzie obniżenia ceny końcowej konsoli.

To co słyszymy o wydajności jednostek głównych PS3 i Xbox 360 jest niczym więcej, niż sprytnym marketingiem, który operując dużą ilością słów i liczb pragnie po prostu "ogłupić" potencjalnych klientów. Wszyscy developerzy, z którymi rozmawiano powiedzieli, iż prawdziwa wydajność wspomnianych systemów jest daleka od zapowiadanej. Tak naprawdę znacząca poprawa w fizyce gier na konsole będzie zauważalna dopiero za 4 czy 5 lat, aczkolwiek gry PeCetowe mogą spodziewać się takiej "rewolucji" znacznie wcześniej. Oczywiście promykiem w tych mrocznych rozważaniach są jednostki graficzne obu konsol, które są chyba najbardziej obiecującymi składowymi Xbox 360 i PS3.

Wspomniany artykuł został usunięty z serwisu AnandTech z niewiadomych przyczyn.


idg.pl napisał:
Na witrynie Anandtech pojawił się niedawno artykuł dotyczący mających wkrótce zadebiutować konsol Xbox 360 (Microsoft) i PlayStation 3 (Sony). Okazuje się, że programiści są niezadowoleni z możliwości, jakie dają im nowe produkty. Najbardziej dostało się procesorom, które są ponoć niezbyt wydajne i bardzo trudne w programowaniu.

Anand Shimpi stworzył swój tekst na podstawie rozmów z deweloperami gier. Ich zdaniem używane w nowych konsolach procesory PowerPC zaprojektowano w tak pokręcony sposób, że pisanie pod nie programów to droga przez mękę.

Z pary Xbox 360/PlayStation 3 większe trudności sprawia ponoć konsola Sony. I właściwie nie ma w tym niczego dziwnego, gdyż odpowiednie nakarmienie procesora Cell (w tym szczególnie dodatkowych jednostek wektorowych) wydaje się być sprawą raczej skomplikowaną. Możliwe do wystąpienia trudności sygnalizowaliśmy już m.in. w artykule "Linux na procesorze Cell".

Co ciekawe, programiści postulują, że gdyby którakolwiek z firm zdecydowała się na wykorzystanie standardowego procesora AMD albo Intela, bez problemu wyprzedziłaby konkurencję. Gry potrafiące wykorzystać wielordzeniowe układy - jak mówią - to kwestia nieco dalszej przyszłości i konsol następnej generacji.

Trudności wydają się nie przeszkadzać ani Microsoftowi, ani Sony. Obie firmy twierdzą, że w momencie udostępnienia konsol gracze będą mieli do wyboru przynajmniej kilkanaście produkcji wykorzystujących możliwości nowego sprzętu.


^^ robi sie ciekawie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 03.07.2005 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cell to po prostu chybiony procesor,jego architektura to wielka i spektakularna porazka.Pozostaje pecetowcem,chociaz moj komp strasznie szybko sie starzeje.W lutym byl superkomputerem,a teraz srednio,oj srednio :/
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 03.07.2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co Wam takie wypasione PC, dla szpanu? wezcie sie nauczcie grac w jedna gre, posluchac muzyki, obejrzec film etc.
chyba, ze nie ma Cie na co wydawac ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 03.07.2005 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic odac ni ujac.Raz na 3-4 lata nowy PC,pare gier na rok,za to duzo filmow,neta i dobrej muzyki.
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piekny
asshole
asshole


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 32

PostWysłany: 06.07.2005 03:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy ale mnie juz powoli gry nudzą i dla mnie kupno ww. konsoli to mijanie się z celem,na kompie mam MP3,Filmy,Neta,itd. a kupowanie konsoli tak dla szpanu "a bo ja mam konsole co wyprzedza kompy o XXlat" jest śmieszne.
Nie panikujcie! jak zwykle konsole mają zdeptać kompy a wyjdzie na to że PieCe wyjdą z tego obronną ręką.
Zapewne realne możliwości tych konsol będą owiele niższe niż oczekiwane i kompy za 1,5~2,5roku spokojnie,jak to ktoś określił "z palcem w dupie" je dogonią.
Pamiętajcie rówież że programiści mają obcykane programowanie na kompach a na takim ps3 wszystko się diametralnie różni i programiści muszą nauczyć się programować na te platformy.
Cytat:
Na witrynie Anandtech pojawił się niedawno artykuł dotyczący mających wkrótce zadebiutować konsol Xbox 360 (Microsoft) i PlayStation 3 (Sony). Okazuje się, że programiści są niezadowoleni z możliwości, jakie dają im nowe produkty. Najbardziej dostało się procesorom, które są ponoć niezbyt wydajne i bardzo trudne w programowaniu.

Tak więc bez paniki a dla co bardziej napalonych na nowe konsole polecam śliniaczki Razz i nie zachłyśnijcie się nowymi screenami Twisted Evil

P.S. Nie ma to jak stary i dobry StarCraft,plansza "Big Hunters" na 8 i dawaj Twisted Evil.Dziś już nie ma takich gier Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> neXTA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group