GTA FoRuM
     

SA na monitorze!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.04.2005 20:12    Temat postu: SA na monitorze! Odpowiedz z cytatem

Hm... Ostatnio dostaję sporo pytań nt. "co zrobić, aby GTA:SA z PS2 widoczne było na monitorze mojego komputera". Przed chwilą podobne pytanie na PW zadał mi RoBo (pozdro 4 you Very Happy), więc postaram się to wszystko objaśnić. Nie jest to jakieś skomplikowane, ale niestety trzeba wyłożyć troszkę kasy:

Aby obraz z konsoli PS2 widoczny był na monitorze naszego PC, trzeba zaopatrzyć się w kartę TV. Następnie, montuje się ją w kompa, potem podłącza się do niej konsolkę. Na koniec zostaje zassać z netu jakiś program (nie pamiętam teraz za bardzo nazw :/) albo zainstalować ten dołączony do karty (jeśli takowy był). I to wszystko!

Mam nadzieję, że pomogłem! Przyjemnej gry i cykania shotów! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
RoBo
asshole
asshole


Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 30.04.2005 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki lothronik Very Happy Bede musial pokombinowac bo z tego co pamietam karte TV mam Razz
_________________
Przechodze powolutku SA Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group