GTA FoRuM
     

[sa] utknalem!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzych
asshole
asshole


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 4

PostWysłany: 10.04.2005 13:29    Temat postu: [sa] utknalem! Odpowiedz z cytatem

witam - mam problem, utknalem.
jestem w pierwszym miescie, przeszedlem juz prawie wszystkie misje, mam 100% z Denise i spora czesc terytorium i... nic sie nie dzieje.
przeczytalem Wasza solucje - wynika z niej, ze do ukonczenia brakuje mi dwoch misji (Reuniting the Families i The Green Sabre). niestety - nie mam pojecia co powinno sie wydarzyc, zebym te misje wreszcie rozpoczac mogl. ostatnia, ktora ukonczylem jest House Party i od tego czasu na mapie nie ma juz zadnego zaznaczonego miejsca, do ktorego mialbym sie udac - ani do Smoke'a, ani OG, ani policji... nie wydaje mi sie tez, zebym cos pominal.
znalazlem nawet motel na polnocy miasta (Jefferson motel chyba sie nazywal) wszedlem do niego, znalazlem automat z cola ale niestety - nic poza tym.
w zwiazku z tym - prosze o pomoc? czy o czyms zapomnialem, czy ktos mial juz taki problem?
z gory dziekuje,
pozdrawiam,
krzysiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
question
asshole
asshole


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 41
Skąd: Wa-wa

PostWysłany: 10.04.2005 15:07    Temat postu: sprawdz statystyki Odpowiedz z cytatem

sprawdz statystyki oraz zdobądz jeszcze troche terenów .... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krzych
asshole
asshole


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 4

PostWysłany: 10.04.2005 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki, ale... czytajac solucje made by lothron(ik): 'Od tej pory mapa Los Santos podzieli się na wiele kolorowych prostokątów. Są to terytoria innych gangów, które możesz przejmować. Robi się to dokładnie identycznie jak w misji, którą przed chwilą przeczytałeś. Ja jednak radzę, abyś na razie nie zawracał sobie tym głowy. Wykonasz to potem... pod sam koniec gry!'
odniosze wrazenie, ze nie w tym miejscu problem lezy... a piszac o statystykach - miales jakies konkretne na mysli?
tak czy inaczej - dziekuje i czekam, moze ktos jeszcze ma pomysl...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10.04.2005 16:15    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

To bardzo dziwne, ja sie z taka sytuacja nigdy nie spotkalem! O_o Miałem wszystkie misje normalnie... Hm... Nie chcę Cię martwic, ale może masz jakis błąd i wszystko musisz zaczynać od nowa... Spróbuj też się troszkę pokręcić po mieście (chodząc, nie jeżdżąc!), może dostaniesz jakiś telefon?!

Aaa... I terytoriów na tym etapie nie trzeba podbijać!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
krzych
asshole
asshole


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 4

PostWysłany: 10.04.2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... wiadomosc nie-najlepsza. mam wprawdzie jeden zapis jakis czas temu, ale sam zastanawiam sie, czy warto od niego rozpoczynac - nie wydarzylo sie w koncu nic co by jakiekolwiek podejrzenia wzbudzac moglo.
no i jeszcze jedno - rozumiem, ze misji poszczegolnych nie trzeba wypelniac w okreslonej kolejnosci? bo ja tak sobie kicalem - jak mi gdzies nie szlo, to szedlem w inne miejsce, a pozniej wracalem.
po miescie krece sie sporo, bo czekajac na 'cos' terytoria zajmuje.
a pamietacie moze w jaki sposob sie owa misja 'reuniting the families' rozpoczynala - od telefonu, czy tez trzeba bylo do sweet'a zajrzec?
u mnie na mapie widnieja juz tylko miejsca pokroju sklepow z ciuchami, fast-foodow, restauracji, dom dziewczyny... mam tez kilka posiadlosci, ktorych kupic jeszcze nie moge (zaznaczonych na czerwono). drogi sa pozamykane juz na samych wjazdach do innych miast, wiec wlasciwie odkrylem wszystko co chyba sie dalo na tym etapie.
jezeli komus jakis pomysl do glowy przyjdzie - prosze o pomoc.
pozdrawiam,
krzych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10.04.2005 17:36    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... Wydaje mi się, że ktoś dzwonił, ale nie jesten na 100% pewnien. Wydaje mi sięjednak, że przytrafił Ci się jakiś błąd i powinieneś wczytać tamten sejw... Ineego wyjścia, niestety, nie widzę... Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
krzych
asshole
asshole


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 4

PostWysłany: 11.04.2005 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem!
przejezdzalem sie po miescie i trafilem na Cesara - wyscig low-riderow. za pierwszym razem pamietam, ze nie udalo mi sie go wygrac, a pozniej zostawilem go na... pozniej. nie wiedziec czemu nie bylo to miejsce na mapce zaznaczone, ale tak czy inaczej wygralem wyscig ukonczylem dwie pozostale misje i... wyladowalem na jakims zad...piu.
dzieki za pomoc bardzo, pozdrawiam.

p.s. temat uznaje za zamkniety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group