GTA FoRuM
     

[SA] salon samochodowy w san fierro

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemas
asshole
asshole


Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 3
Skąd: brzeziny

PostWysłany: 13.03.2005 12:21    Temat postu: [SA] salon samochodowy w san fierro Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanie zwiazane z salonem w san fierro. Aby go odblokowac przeczytalem ze trzeba zaliczyc szkole jazdy czy moga byc sredra i brazy(oraz złota) i musze miec oczywiscie odpowiednia sumke na kupienie go Question (a taka posiadam Laughing )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13.03.2005 12:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Zgadza się... Wystarczy ją tylko zaliczyć, zdobywając obojętnie jakie medale (mogą być nawet same brązowe Very Happy)... Srebrne i złote zdobywa się tak naprawdę tylko dla satysfakcji i nowych aut, które pojawią się przy szkole... To wszystko Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 13.03.2005 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu masz napisane co dostajesz za poszczególne rzeczy: http://gtadomain.gtagaming.com/saunlockables.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemas
asshole
asshole


Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 3
Skąd: brzeziny

PostWysłany: 13.03.2005 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nadal nie moge kupic tego salonu. kiedy to bedzie mozliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13.03.2005 13:28    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

NIE?! Neutral Ale jak to? Cool Jeżeli zdałeś wszystkie testy w szkole to powinno być to możliwe... Hm... A ile misji zaliczyłeś w garażu, w San Fierro? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
przemas
asshole
asshole


Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 3
Skąd: brzeziny

PostWysłany: 13.03.2005 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w san fierro zostaly mi misje tylko w garazu od OUTRIDER
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13.03.2005 13:58    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... W takim razie to właśnie może być przyczyna... To spróbuj przejść jeszcze parę zadań i dopiero wtedy podjedź do salonu - powinien być już otawrty... Wiesz, ja "Wang Cars" kupiłem już po skończeniu głównego wątku, ale z tego co mówili inni to myślałem, że wystarczy zdać tylko szkołę... Widać, trza jeszcze skończyć parę zadań... W takim wypadku zrób je i powiedz czy się udało... Jak nie to będziemy siędalej głowić Mr. Green Życzę powodzenia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 14.03.2005 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, zrób tak jak poradzil lothronik zrób wszystkie misje u Cesara potem kup Wang Cars i o ile sie niemyle po kupnie Wang Cars są nowe misje u Cesara i potem import/export pojazdów i masz całe Wang Cars zgłowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15.03.2005 12:20    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No... To problem wyjaśniony, jeżeli jeszcze coś jet nie tak to napisz na PW lub gg, ale myślę, że już wszystko powinno działać!

Zamykam!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group