GTA FoRuM
     

przeprowadzka #2

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

kolejna przeprowadzka...
...nareszcie!!!
100%
 100%  [ 4 ]
nie było tak Ÿle :/
0%
 0%  [ 0 ]
zostańmy z thc :(
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 04.02.2005 18:54    Temat postu: przeprowadzka #2 Odpowiedz z cytatem

no to jak? co powiecie na kolejną zmianę serwera Cool ? tym razem profesjonalny hosting na netlook.pl - napisałem już do thc że rezygnuję z ich 'usług'. teraz czekam na odpowiedź i na pieniążki, a zaraz potem zakładam konto na netlook'u...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04.02.2005 19:06    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

I Bogu dzieki! Już się doczekać nie mogłem Mr. Green Bo te przerwy nieźle mnie już denerwowały Twisted Evil A teraz zobaczymy jak będzie na nowym Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 04.02.2005 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no będzie lepiej bo to jest profesjonalna firma Razz zajmująca sie hostingiem od lat. serwery nawalają raz na 10 lat Wink

EDIT: ok, już ustaliłem wszystko z thc. w poniedziałek mają wysłać pieniądze. w przyszłym tygodniu ze względu na zmianę serwera zamknę na jakiś czas forum. mogą być również przerwy w działaniu strony - jednak jak skończę przenosić to już wszystko będzie grało.
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04.02.2005 20:08    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... To może daj takiego newsa na stronę?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 12.02.2005 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapłaciłem już za nowe konto - teraz czekam na mail z potrzebnymi informacjami. w związku z przenosinami w przyszłym tygodniu forum zostanie zamknięte na kilka godzin. moga też wystąpić chwilowe problemy z otwieraniem stronki. dam znać w tym temacie jak już wszystko będzie działało w miarę stabilnie....
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 12.02.2005 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko żeby znowu nie usunęło się ostatnie 130 postów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 12.02.2005 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na pewno nie będzie. ta strata nie była z mojej winy - zresztą sami wiecie jak bardzo troszczę się o to wszystko. tym razem tak jak już wspominałem forum na kilka godzin zostanie zamknięte, zrobię backupa bazy, wgram go na nowe forum na serwie netlook'a, przekieruję domenę i otworzę nowe forum Mr. Green tak wygląda cała procedura. czasowe zamknięcie jest konieczne abyście nie pisali postów tutaj jak ja już zrobię backup Mr. Green bo wszystkie posty po backupie nie zostaną przeniesione Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 15.02.2005 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga. mam już dostęp do serwera netlooka więc zaczynam przenoszenie stronki. o ile thc nie nawali to stronka będzie w tym czasie normalnie pracować. kiedy wrzucę na nowy serw wszystkie pliki to przekieruję tam domenę. potem wezmę sie za forum - o tym jeszcze napiszę tutaj...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 16.02.2005 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obiecałem więc piszę: od jutra rana około 10:00 do wieczora około 21:00 forum będzie nieczynne. spowodowane jest to przenosinami - przerzucam baze danych Mr. Green forum zamykam aby uninąć pisania postów w tym czasie,a co za tym idzie ich utraty. mam nadzieję że mnie zrozumiecie i zapraszam jutro o tej porze Smile do wypróbowania nowego serwera!!
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 17.02.2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum znów otwarte!

dziś udało mi się w miarę bezproblemowo wrzucić bazę na nowy serwer i tak oto oddaję forum w wasze łapki Laughing zaszło kilka zmian. m.in: dodałem u góry link do stronki, zmieniłem szerokość forum do 750 px, usunąłem banner (żeby nie wydłużał ładowania). na forum możecie też wchodzić poprzez nowy adres: http://forum.gtathegame.net - wiem że na to czekaliście Wink zachęcam do korzystania z niego!! niektórym użytkownikom zniknęły avatary tak więc proszę o ponowne wgranie ich na serwer. po za tym wszystko jest jak wczoraj Mr. Green

jeśli zauważylibyście jakieś błędy na forum to proszę pisać na pw do mnie Mr. Green dziękuję za uwagę i życzę miłego użytkowania forum!!
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22.02.2005 17:51    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że wszystko się udało szczęśliwie! Wreszcie nie będzie tych głupich przerw w działaniu stronki i będzie dostępna 24h/dobę! sdr, jesteś WIELKI! Mr. Green Nawet mimo tego, że brakuje paru screenów Razz Teraz czekamy na #4.0, i to czekamy z niecierpliwością Very Happy

Cytat:
użytkownikom zniknęły avatary tak więc proszę o ponowne wgranie ich na serwer

Mój nie zniknął Very Happy lothronik górą! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 22.02.2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to chyba tylko klausie i maaarcelowi znikły, ale widze ż ejuż mają Mr. Green przeprowadzki koniec* więc zamykam

*nie licząc screenów i downloadu
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group