GTA FoRuM
     

systemos problemos
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12.03.2005 13:38    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No, właśnie skończyłem sobie robić płytkę z najważniejszymi plikami na moim kompie (4,1 GB Razz)... Teraz ją tylko wypalę i niedługo formacik Mr. Green Heh... Same pliki o gta zajmuja mi ok. 900 mb Very Happy Dobra, nie mam czasu gadać Razz Idę szukać jakiegoś programu do wypalania, bo alcohol coś nie idzie Neutral Bleeee... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 12.03.2005 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to masz duzo rzeczy na kompie Laughing, ja mam oprocz wypalonych programow i gier (70plyt), na dysku najwazniejszych rzeczy (same gta 4gb Razz) mam ponad 45gb Cool ale to i tak nie tak duzo Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15.03.2005 12:18    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Heh... Mój komputerek poszedł przed chwilą do naprawy, mam nadzieję, że go szybko zwrócą Very Happy Bo teraz mnie to denerwowało Razz Dam przykład: robię zdjęcia dla klausy na tamtym kompie, potem tam obrabiam w psp, przenoszę na pen-drive'a i dopiero n laptopie zamieszczam na FoRuM! Mr. Green Troszeczkę to denerwowało, ale teraz będzie dobrze Smile Mam nadzieję Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group