GTA FoRuM
     

Wasz stosunek do kodów

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 01.03.2005 22:51    Temat postu: Wasz stosunek do kodów Odpowiedz z cytatem

ja wogóle nierozumiem co to za frajda grać na kodach :/ ja sie wole pomęczyć nieraz jak mi nieidzie jakaś misja to męcze się aż sie poce Very Happy czasami nawet bluzgam Razz ale jak zrobie to sie ciesze bo niepoto wydałem 259zł na gre by se kodami przejść i być podjaranym. Kupując gre kupiłem po to bo po pierwsze kocham gry z seri Gta i po drugie by sie pomęczyć i zabić nudy szególeni podczas dni kiedy pada deszcz lub jak nie mam co robić. I jak przejde gre w 100% bez kodów ( wiadomo zeby mieć 100% niemożna mieć kodu Very Happy ) to bede po całej szkole gadał ze jestem master bo przeszedłem 100% Gta Very HappyVery HappyVery Happy

P.S Lothronik jesteś master RazzRazz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.03.2005 23:45    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Mój kolega chitował w SA cały czas... Wpisał sobie kod na trzzeci zestaw broni, na max respekt, na pancerz, zdrówko i kasę Neutral A potem się podniecał, że przeszedł grę dwa tygodnie szybciej niż ja! Very Happy <lol>

Ale on i tak nie miał 100% Razz

Znaczy ja oczywiście nie mówię, że kody są złe! Ich używanie może sprawić naprawdę ogromną frajdę, ale to dopiero po przejściu gry, a nie w czasie :/ Ja przyznam się z bólem serca, że w gtaIII grałem na kodach (broń, zdrówko, pancerz i zmniejszenie wanted level) Neutral Wiem, że nie powinienienem no, ale tak wyszło Razz

A Wy, czitujecie czasem? Cool

maaarcel napisał:
P.S Lothronik jesteś master Razz Razz Cool


To sie wie Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.03.2005 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przeszedlem tylko gta3 na kodach (ze wszystkich gier w ktore gralem), zeby zalapac o co chodzi, ale potem bez cheatow 99% (brakuje mi 3 paczek)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 02.03.2005 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh... ja cheatów używałem dwa razy. po jednym razie w obu gta. w gta3 przed misją "turismo" sciągnąłem 10 czołgów z nieba zeby postawić barykadę Laughing a w vice na misję "messing with the man" - potrzebowałem miniguna żeby tą rozwałkę zaliczyć Razz za te grzechy bardzo żałuję i już kiedyś sobie obiecałem ż ezalicze obie gry BEZ CHEATÓWExclamation
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 02.03.2005 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prejść te gry bez cheatów to trudne ja kodów użyłem jedynie w gta3 bo naprawde trudno jest ją bez kodów przejść ale zato Vc bez kodów mimo ze sie męczyłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02.03.2005 21:11    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ja tam jak od razu dostałem VC, natychmiast wpisałem wszystkie możliwe kody i grałem dalej Razz

SA to moje pierwsze gta, w którym nie użyłem kodów (chyba, że po 100% Razz)... Wogóle przyjemniej się gra bez kodów, ale jak ktoś lubi to jego sprawa :/ Ja już się kodów oduczyłem używać i nawet jak coś przechodzę z 25 razy nie poddam się... Gram, aż przejde! Very Happy

edit:

Zresztą to widać ile osób gra z kodami... Gdy przeglądałem dział "old site" znalazłem coś takiego:

Cytat:
Czy ukończyłeś GTA: Vice City?
Tak, bez problemu ( 8 ) 17%
Tak, na kodach (31) 66%
Tak, na innych save'ach (1) 2%
Tak, inaczej Smile (2) 4%
Nie (2) 4%
Nie gram/grałem (3) 6%


Więcej tłumaczeń chyba nie trzeba Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 12.03.2005 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.. to ja taką sondę robiłem Razz lol sam nie pamiętam.. no ale to rzeczywiście wiele tłumaczy... przynajmniej wtedy. gdy stronkę odwiedzało nie wiele osób. teraz więcej by zagłosowało i pewnie wyniki byłyby inne Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Café Robina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group