GTA FoRuM
     

Kombajn - dla ozdoby?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.02.2005 17:31    Temat postu: Kombajn - dla ozdoby? Odpowiedz z cytatem

No właśnie... To jest pytanie raczej do graczy posiadających SA, ale w dyskusji mogę wziąć udział "inni" gracze...

Pamiętam jak przed premierą SA wszyscy marzyli o tym, aby przejechać się kombajnem np. po ulicach Las Venturas (prawda, sdr? Cool). Nie jest to jednak takie proste jak Wam się wydaje... Mianowicie, moja, jedyna przejażdżka tym pojazdem (na 85h gry O_o) miała miejsce w misji Body Harvest dla Truth'a... I to nie dlatego, że kombajnów na polach nie ma! Powodem jest to, iż... są cały czas zamknięte i wogóle nie da się ich otowrzyć! Neutral Próbowałem z trzema kombajnami, na trzech różnych farmach i nic :/ Gość otwiera dzwi dopiero wtedy kiedy maszyna się zapali... To straszne, ale mam nadzieję, że na PC chociaż jeden na 5 będzie otwarty... Na ps2 sieczki pod kasynem raczej nie zrobicie... Przykro mi Sad


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 28.02.2005 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie na PC-eta poprawią to z kombajnem i tramwajem w San Fierro,a jak nie to szkoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 28.02.2005 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak przy okazji czy działa ci już komp??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.02.2005 17:54    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No z kombajnem to mam nadzieję, ale z tramwajem to wątpię... Choć nie wiem dlaczego Rock* nie dało możliwości przejechania się pojazdem jeżdżącym po szynach w SF... Już nie mówię o samym prowadzeniu, ale choćby o jeździe jako pasażer (coś a la metro w gta3)... Na pewno byłoby to bardzo przyjemne... No, ale cóż... Panów z Rock* nikt nie rozgryzie :/

Fala napisał:
a tak przy okazji czy działa ci już komp??


Nie :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 28.02.2005 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie też próbowałem się kombajnem przejechać ale cóż niedało sie wejść SadSad a zymi tramwajami to jedyna okazja by sie przejechać jest wskoczyć na niego ale to nie to samo co być w środku SadSad miejmy nadzieje ze w następnej edycji Gta będzie można sie przejechać czymś takim Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 28.02.2005 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o fuck! serio?? nie da się przejechać kombajnem Shocked Question i tramwajem teżQuestion nieeee!! to straszne. a ja miałem takąnadzieję Crying or Very sad chciałem nawet zrobić film 'LV kombajn wielka sieczka night party; łeeee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 28.02.2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz może będzie udoskonalenie na PeCetach tak jak w VC na playaka był gaz łzawiący tak na Pc niema to teraz może będzie odwronie Very HappyVery Happy
poczekamy zobaczymy RazzRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.02.2005 23:30    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

sdr napisał:
nie da się przejechać kombajnem Shocked Question


Ja nie powiedziałem, że nie można, ale jest BARDZO ciężko go ukraść... Naprwdę nie wiem dlaczego rock* tak zrobiło :/ Sytuacja wygląda mniej więcej tak:

Znajdujesz kombajn jeżdżący po polu. Gdy próbujesz otworzyć drzwi lub do niego strzelasz to pojad zatrzymuje się. Jeżeli będziesz naparzał do niego w ten sposób, że zacznie się palić to kierowca ucieknie zostawiając drzwi otwarte. Jednak... Po co Ci płonący komabjan? Neutral Bez sensu...

Pewnie (raz na 100) trafia się otwarty, ale mi się jeszcze nie udało Sad A szkoda...

A co do tramwaju... Jadąc po szynach taranuje wszsytko co napotka na drodze (nawet TIRa z naczepą; z czołgiem jeszcze nie próbowałem Razz Very Happy)... Tak naprawdę bardziej zależy mi na możliwości wsiadania do tramwaju niż kombajnu, na pewno byłoby fajnie... Byłoby, a niestety nie jest! Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 01.03.2005 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekjacie no tylko na wersję pc... już ja dorwę ten kombajn Cool
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 01.03.2005 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh niewiem jak to się stało ale wszedłem do kombajna!Exclamation! poprostu chciałem zobyczyć i jak nacisnąłem X żeby wszedł mi do niego przez przypadek wcisnąłem pauze i coś mi przeskoczyło na ekranie i wszedłem do kombajnu heh
ale jak próbowałem ponoiwnie to już sie niedało :/:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.03.2005 15:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No to gratuluję Very Happy Ja tam na razienie próbuje, nie chce mi sie grać Razz

Do pojazdów wchodzi się "trójkątem", a nie "X" Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.03.2005 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kombajn jest super jezdzilem, ja tego nie robilem bo mi sie nie chcialo, ale mogliscie sprobowac wsadzic go do garazu w Ganton i spowodowac zeby wybuchl, moze wtedy by chodzil, a misje byscie powtorzyli

mam ps2 od 18.00 poń i jestem na misji Wu Zi Mu, nie gram caly czas + troche poswiecilem czasu na zwiedzanie Very Happy


Ostatnio zmieniony przez abstractman dnia 01.03.2005 18:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.03.2005 17:44    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

To prawda, jednak już dawno przeszedłem tę misję i wtedy nie wiedziałem, ze do kombajnów nie można wsiadać Neutral No, ale trudno... Dobrze, ze wogóle jeździłem Very Happy

abstractman napisał:
mam ps2 od 18.00 poń i jestem na misji Wu Zi Mu, nie gram caly czas + troche poswiecilem czasu na zwiedzanie Very Happy


Chyba od poniedziałku tydzień temu! Nie możliwe jest wręcz, abyś w jeden dzień przeszedł całe LS i pół wsi... A przecież jeszcze szkoła jest :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.03.2005 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chyba od poniedziałku tydzień temu! Nie możliwe jest wręcz, abyś w jeden dzień przeszedł całe LS i pół wsi... A przecież jeszcze szkoła jest :/


jestem chory, wiec mam wolne, ale dzisiaj wlaczylem o 15.00 PS2 bo elektrowni sie nudzilo

EDIT: dopiero teraz zauwazylem napisalem od
Cytat:
18.00 poń
sorx, od 18.00 niedzieli mam konsole, a i ja caly czas nie gram moj brat tez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 01.03.2005 18:56    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
No to gratuluję Very Happy Ja tam na razienie próbuje, nie chce mi sie grać Razz

Do pojazdów wchodzi się "trójkątem", a nie "X" Mr. Green



Sory napisałem to z rozpędu bo ledwo przyszedłem ze szkoly wlączyłem kompa i szdłem odrazu na trening i na pierwszą myśl mi przyszedł X
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.03.2005 22:36    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

maaarcel, zdarza się Very Happy

abstractman napisał:
jestem chory


To wszystko tłumaczy...

Ale tak, masz od niedzieli, od godziny 15, mówisz, że cały czas nie grasz... Hm... Czyli zaużmy, że ile przez ten czas grałeś? 8-10h... To i tak pobiłeś rekord... Ja przeszedłem LS w 20-25h (w rzeczywistości; a to czasami misji się nie udało przejść, a to zwiedzenie miasta i wsi)... Gratuluję!

Może Tobie uda się otworzyć kombajn? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 01.03.2005 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstractman a używaż kodów Question bo to by wiele tłumaczyło SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.03.2005 23:48    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie, zresztą psują całą przyjemność gry...

Lookniejcie zresztą do nowego tematu o kodach:

http://forum.gtathegame.net/viewtopic.php?p=1429#1429

Moje pierwsze przeniesienie tematu! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.03.2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeczytajcie 14 post Embarassed

EDIT: Bylo i sie zmylo juz nie mam PS2, ani SA. Doszedlem do misji Jizzy z czasem 7h:43min (gdy zginolem, zostalem zaaresztowany lub przegralem misje... Load game). Dzisiaj zwiedzalem gre, zero misji, ekhm szkoda ze moj brat gral bym dalej doszedl, a tak musialobyc pol na pol. znalazlem kombjan, ale nie zdolalem do niego wejsc, tramwaj to porazka, mogliby zrobic chociaz zeby sie do srodka dalo wejsc jak w Mafii. Ja radze, aby ktorys z was (konsolowcow) doszedl ponownie do misji "Body Harvest" i schowal go do garazu w Ganton albo gdzie indziej, wten sposob jak byscie chcieli pojezdzic byscie sobie ten save wlaczyli i... grali, ale nie koniecznie z tym kombajn + garaz + spalanie misji moze wypalic. Moje ulubione SAmisje to: "Reuniting the families" (fajnie jak helikopter kolesia ukroil), "Body Harvest Laughing " i "Badlands" (mountine bike'iem da sie pod ta gore z najwyzszych katow wjechac Rolling Eyes i Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 05.03.2005 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welcom!Exclamation Witam w wielkim powrocie, aaa...tak... co do kombajnu rzecz nie jest przesądzona są przeciez mody, programy, patche mysle ze R* nic nie zrobi w tej sprawie ale napewno jest to rzecz godna uwagi. Co do trawaju tu przeciez poco kierowac trawajem jak mozna nim jechac tylko do przodu z jedną prędkościa i chamować. Dobrze ze mozna jechac jako pasarzer w tramwaju!
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group