GTA FoRuM
     

[sa]Kto pamieta duzo cutscenek z SA, niech wejdzie.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 03.08.2005 15:45    Temat postu: [sa]Kto pamieta duzo cutscenek z SA, niech wejdzie. Odpowiedz z cytatem

Ohh, to chyba 3 temat jaki zalozylem na tym forum...

No wiec tak. Wymyslilem sobie taki ciekawy projekt (na razie niewazne jaki, dla kogo i o czym "bez nazwisk panowie") graficzny. glownym jego elementem jest pewien screen (z SA) na ktorym jakis gangsta (niekoniecznie OGF) celuje bronia na "kamere". Jezeli nie rozumiecie o co mi chodzi, to przypomnijcie sobie widok cutscenki z filmiku po misji "Rub Out" z VC (w ktorej nalezalo zabic Diaza). Jest tam widok First Person Diaza, a Tommy i Lance celuja w niego z pistoletow. Podobna rzecz jest mi potrzebna, tylko ze z SA.

Nie prosze o screen, prosze o podanie po jakiej (przed jaka) misja taki screen moglby byc zrobiony.

Aha, i ostatnia rzecz - nie mowie o filmikach ktore zostaly stworzone przez standardowe animacje w SA, np. z misji w ktorej Ryder i CJ zwalczaja dilerow Balla (jest tam przerywnik w ktorym CJ noga dobija "standardowego" dilera, przy czym widok jest z FP zabijanego)

Mam nadzieje ze wszyscy mnie zrozumieli.

Nie chce, zeby w tym topicu zrobil sie offtop - mam pytanie i chce rzetelnych odpowiedzi (nie np. "Tak, byl kiedys taki filmik. Nie wiem kiedy i jaki, ale byl). Moderatorow prosze o usuwanie postow nie wnoszacych absolutnie niczego do tematu. Kiedy juz wystarczajaca ilosc osob mi odpowie, a temat zrobi sie dluzszy niz 2 strony, prosze o jego zamkniecie a potencjalnych pomocnikow o kontakt na PW. Z gory dzieki za porzadne posty Smile

O ***, ale sie rozpisalem:>

EDIT: Jezeli jeszcze nie wiecie o co chodzi - znalazlem screen o jaki mi mniej wiecej chodzi z VC:
http://sotw.zaibatsu.pl/img.php?id=3798
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 03.08.2005 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, pospamuje trochę.. nie widziałem takiej scenki do tej pory ale przypomina mi się pewna misja w SF - Pier 69... cj i cesar dopadają przy barierce mendez'a i wtedy ma miejsce podobny motyw jak ten w VC [fajny fajny]... Cool

niestety chyba nie da się tego przerobić bo camhack tam raczej nie zadziała - to właśnie cutscenka :/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 11.08.2005 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm mi sie nic nie przypomina:) raczej chyba nie ma takich scenek z san andreas:)a nie jest chyba jedna ta 1 dla solvatore gdzie on rzuca nozem w maccera:Dtakie cos moze byc??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 28.08.2005 04:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jest aktualne i jeśli może być policjant zamiast gangsta - co z Hernandezem pod koniec filmiku SA The Introduction?

edit by dj_link: DO MODERATORÓW: prosze nie zamykać tego tematu. zgodnie z art. 4 regulaminu: " nie wznawiaj starych tematów [starszych niż 2-3 tygodnie] jeśli twój post nie wnosi nic ważnego ", a ten post wnosi (byc moze) cos waznego.
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group