GTA FoRuM
     

[SPOILER!] [SA] TORENO'S LAST F........

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolo
asshole
asshole


Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 10

PostWysłany: 28.01.2005 17:41    Temat postu: [SPOILER!] [SA] TORENO'S LAST F........ Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanko czy macie jakiś specjalny sposób na misje gdzie trzeba zestrzelić torena w helikopterze ?bo sie męcze ExclamationExclamationExclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 28.01.2005 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak jak powiedział mi lathron(ik) czyli zabij tych dwóch gości tych najbliżej ciebie jak będziesz miał gwiazdke to poczekaj aż zniknie potem zorwal tych na dole i znowu poczekaj az gwiazdka zniknie następne rozwal tych na górze jak helikopter odleci bierz wyżutnie rakiet i na dle masz motor wsiadaj na niego i jedz za helikopterem jak będziesz jechał cały czas w pewnym momęcie nie będzie się ruszał to zejdz w motoru i rozwal go ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28.01.2005 17:54    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, maaarcel wytłumaczył tak jak trzeba Mr. Green Wiem jak to jest, bo też miałem problemy z tą misją , bo wogóle tego głupiego helikoptera nie mogłem trafić... Musisz go znacznie wyprzedzić i poczekać, a następnie trafić... Zresztą wszystko opisałem w mojej solucji... Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
bolo
asshole
asshole


Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 10

PostWysłany: 29.01.2005 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok solucja jest wypas ale tę misje opisałeś tak wyprzedż helikopter i traf hmmmm.....<lol>
no dużo mi to mówi a masz może jakąś specjalną taktyke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.01.2005 07:45    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No co ja mogę Ci powiedzieć... Ja znam ludzi co próbowali trafić helikopter stojąc za nim... Dlatego na autostradzie go wyprzedź i zatrzymaj się, a następnie zsiądź z motoru... Ustaw celownik w miejscu gdzie Toreno będzie przelatywał i chwileczkę wcześniej wystrzel pocisk... Więcej nie mogę pomóc, bo bardziej nie da się wytłumaczyć...

EDIT:

No to myślę, że w sprawie tego zadania mamy już wsyzstko wyjaśnione, więc... ZAMYKAM!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group