GTA FoRuM
     

[sa]problem z dziewczyną

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rarytas
asshole
asshole


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 37
Skąd: Smietnik ^^

PostWysłany: 10.08.2005 20:27    Temat postu: [sa]problem z dziewczyną Odpowiedz z cytatem

Więc uciekałem z dziewczyną (denise) samochodem i fucking policja nas zepchneła na pociąg... jak sie wydostalem zaczolem uciekac a denise stala (tzn. chciala juz uciekac kiedy..).. BUUUUUUM!Exclamation! i teraz chcioałbym uprawiać z nią seks (hot caffe) i jest problem bo ona nie żyje i... dupa.... zasejwowałem grę... może ktoś mi powiedzieć (albop przesłać sejva) kiedy ma sieukończone wszystkie misje i żeby ona była...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 10.08.2005 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeahhh, sexxx!!

more sexxx!Exclamation
aaaaahhhh!Exclamation!

kiedy instalujesz moda hot coffee zamieniasz plik main.scm, a co za tym idzie - nie możesz wczytać zapisu który pochodzi z niezmodyfikowanej wersji gry. jeśli ktoś ma interesującego Rarytasa sejwa, proszę pisać do niego prywatnie - na PW albo na maila.

zamykam.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group