GTA FoRuM
     

VERY BIG PROBLEM Z Grafiką

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bzyq
asshole
asshole


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 2

PostWysłany: 27.07.2005 13:05    Temat postu: VERY BIG PROBLEM Z Grafiką Odpowiedz z cytatem

Mam duzy problem z grafika w moim san andreas moj sprzet to : Pentium 4 3,0Ghz radeon X600XT 512 ramu.

Gdy pierwszy raz zainstalowalem gta na moim kompie wszystko chodzilo slicznie. dopiero przy misjach tych koncowych w los santos zaczelo sie cos dziac najpierw to gra bardzo rzadko sie zacinala, ale tak ze trzeba bylo kompa resetowac. pozniej zaczely wariowac tekstury tak jak na screenie tylko poczatkowo w mniejszym stopniu i o wiele rzadziej (teraz to sie dzieje odrazu przy kazdym uruchomieniu SA). Teraz gdy wlącze gre gdzies po 5 minutach grania wylancza mi sie monitor i wychodzi do pulpitu i pokazuje jakis blad jednak gra jest na pasku i mozna do niej powrocic. Wlasnie gdy poroce znow do gry to moge sie cieszyc jeszcze tylko 10 minutami grania i gra sie wiesza, dziek sie zacina i trzeba kompa restetowac. TO 15 minut tego pseudo grania jest przy tych "rozmazanych" teksturach:

http://img266.imageshack.us/img266/8294/grafika2yp.jpg

aha i nic nie pomoglo reinstalowanie gry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 27.07.2005 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co, na forum zaibatsu nie pomogli? Cool radzili ci tam chyba instalację sterów, zainstalowałeś?
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bzyq
asshole
asshole


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 2

PostWysłany: 27.07.2005 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainstalowalem ale nic nie pomoglo niestety Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miszczu
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 7

PostWysłany: 27.07.2005 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to jest to samo bo ja mam starą karte geforce 2 mx400 64 mb i miałem tak że też na początku chodziło spoko po kilku tygodniach grania zaczęło się wieszać tak że trzeba było restartować a na końcu to wogóle odłączało monitor od kompa xD sprawdziłem kompa i u mnie to były problemy z chłodzeniem ogólnie oczyść wiatrak(ten od grafiki też) i radiator troche się temp zmniejszyła mogłem dłużej grac a teraz przekminiłem jeszcze bardziej zdjąłem o budowe i chodzi bez problemowo Cool

a tak pozatym to fajny screen Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 27.07.2005 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mialem VC zainstalowane i karte GF4MX440SE 64MB to tez mialem taki obraz jak ty teraz w SA, ale tylko przez jakis czas, potem samo zniknelo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 06.08.2005 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geforce mx 440 to karta stara i mialem ja rok temu ale kupilem radeona 9800 xt;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 07.08.2005 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstractman napisał:
jak mialEM...

Ghost9876 napisał:
geforce mx 440 to karta stara i mialem ja rok temu ale kupilem radeona 9800 xt;D

ee tam Radeon 9800 suxxxxx, Geforce 6600 roxxxxx Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group