GTA FoRuM
     

[sa]SACamHack POMOCY

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 01.08.2005 21:18    Temat postu: [sa]SACamHack POMOCY Odpowiedz z cytatem

Mam ten program od 4 dni i tak sie jaram tym ze mozna jezdzic w srodku ale teraz co sie *** Exclamation prosze pomozcie juz nie moge wytrzymac bez jazdy w srodku. Najpierw bylo tak ze musialem wylaczac siebie na "false" (czyli zeby nie bylo widac rak) bo bylo widac kawalek twarzy i to przeszkadzalo ale bylo super. Potem cos sie zmienilo ze juz nie bylo widac twarzy ale cos sie psulo i w normalnych samochodach dachu nie bylo widac a juz w tych wyzszych samochodach np. karetka, ciezarowki (ktorymi jeszcze fajniej sie jezdzi) to wogole prawie nic nie bylo widac tylko kawalki z przodu maski. A teraz to jak przyciskam ENABLE i przestawiam na kamere 15 to juz wogole sie wiesza gra Exclamation AKURAT PRZY 15 Exclamation instalowalem od nowa gre 3 razy. Kasowalem i sciagalem od nowa SACamHack i nic Exclamation

o wlasnie tak to wyglada a jak przycisne ten przycisk od ENABLE to juz jest normalnie tylko ze tak mruga...
http://img167.imageshack.us/my.php?image=21nl1.jpg
I tym bardziej przyblizam do przodu kamere to ta najblizsza czesc kaaretki znika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.08.2005 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to porostu błąd "modu"! Widać, że tekstury znikają itp., więc to na pewno to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 02.08.2005 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to co ja mam wtedy zrobic bo juz sciagalem od nowa ten mod i nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 02.08.2005 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokombinuj może z ustawieniami graficznymi, ewentualnie.. mozesz mieć nadzieję, że wypuszczą nową wersje modu ; p
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 02.08.2005 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sciagnalem sobie 1.1 wersje i zmienilo mi tylko to ze gra juz sie nie wieszla ale tu cos nie chodzi o grafike tylko o jakis dystans, teraz wiem dlaczego nie widac tego kawalka twarzy CJa bo zauwazylem ze glowa jest zupelnie dalej. cos sie popsulo tak ze jak przyblizam to ta czesc pojazdu znika juz za wczesnie tak jak bym mial kamere juz tam dalej czyli cos sie przesunelo...
zawsze bylo tak http://img179.imageshack.us/my.php?image=33og.jpg
i bylo dobrze, przeszkadzaly mi te zaznaczne na czerwono kawalko oczu i ust to se wylaczlem wogole player ze nie widac rak a teraz jest tak ze to sie cos oddalilo i ten kawalek twarzy jest juz troche dalej i przez to tez w niektorych pojazdach nie ma dachu albo czesci samochodu... jak np. ten ambulance na 1 zdjeciu. Jak przytrzymam przycisk enable to juz jest normalnie ale tak mruga jak juz puszcze to znowu jest tak ze te oczy sa dalej czyli tak http://img46.imageshack.us/my.php?image=22jy.jpg
... ehh chyba nikt mi nie pomoze a co dopiero zrozumie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group