GTA FoRuM
     

Nośnik

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki wolisz noœnik dla San Andreas na PC?
DVD
50%
 50%  [ 1 ]
~6CD
50%
 50%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 11.01.2005 14:21    Temat postu: Nośnik Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
Nie wiem czy to prawda, ale San Andreas mają wypuścić tylko na płytach DVD... Tak słyszałem... Sam ten fakt świadczy jaka ta gra jest potężna!Exclamation


no to kijowo Confused że tylko na DVD. i chyba tak będzie, choć wolałbym chyba na 6CD Laughing bo teraz tak jak VC jest na CD to tą płytke wymaganą do gry mam na dysku w formie clone cd i mogę grać ile wlezie bez obawy o napęd Mr. Green a tak... to płytka będzie musiała po kilka godzin kręcić się w napędzie i w końcu go zajadę Sad

a wy? jaki nośnik wolicie?
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 11.01.2005 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwie wypowiedzi:
1. Możesz zrobić colna DvD wiesz, Sdr- polecam www.dobreprogramy.pl
2. Hmmm..... czy ja wiem Far Cry był na 5 Cd w Polsce( i tylko na Cd), natomiast zagranicą było eksluzywne wydanie na DvD, dotego miało jeszcze jakies dodatki. A jesli chodzi o SA, to mysle ze zrobią na Cd tez, bo zarobią na tym sporo, a DvD nie każdy ma, choc to juz standart.
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11.01.2005 16:48    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... Ja bym zdecydowanie wolał płytę DVD... Po pierwsze mam dwa nośniki, więc nawet jak mi się jeden zepusuje mogę grać dalej Razz Po drugie dostałbym ciężkiej nerwicy jakbym podczas instalacji z 6 razy widział taki komunikat: "Włóż do napędu CD 4. Aktualna płyta: CD 3"... Nie wytrzymałbym...

Cytat:
bo zarobią na tym sporo, a DvD nie każdy ma, choc to juz standart.


Hm... Zarobili wystarczająca na wersji PS2 wiec im tak naprawde wiecej nie potrzeba... A nawet jak wydadza tylko na dvd zarobia duzo! A przeciez wytloczenie jedenj DVD jest chyba mniej kosztowne niz 6 cd? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 11.01.2005 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAhahahaha......nie buj sie R* juz sobie wyliczy, choc wytłoczenie plyty DvD jest bardziej kosztowne. Mysle ze bedzie na CD i DvD.
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 11.01.2005 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi tu coś śmierdzi że będzie na dvd Confused dziś sobie wykalkulowałem że jeśli wydadzą na cd to będzie pięknie Smile zrbię sobie clona 700mb i git. a jak wydadzą na dvd to bedę miał problem Neutral clony trzymam na partycji 5GB [mam taką specjalną]. jeśli byłaby dvd to taki clone ważyłby około 4,7GB [na tą partycje nie wejdzie :/ ale spox - upcham go na partycję 16 GB Mr. Green jednak zas tu problem. na całym dysku [również na tym 16bg mam system plików fat32 który obsługuje pliki o max rozmiarze.... 4GB Razz więc tam wogóle nie wejdzie... co mi pozostaje?? format G: i konwerscja do NTFS'a Laughing ale czego się nie robi dla GTA Laughing ...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11.01.2005 22:43    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Ale żeś poplątał sdr Razz Ja tam żadnych kopii, nie chce mi się... A tak poza tym napisałeś:

Cytat:
zrbię sobie clona 700mb i git


Jeżeli będzie na 6 płytach to chyba 6*700, czyli 4,2gb... To prawie płyta DvD Very Happy Prawda? Cool Czy ja coś poplątałem...

P.S.: A tak poza tym jak SA bedzie na DvD wcale nie musi wykorzystywać full miejsca?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 11.01.2005 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie musi ale clone i tak robi obraz 4,7 gb Laughing sprawdz sobie: weź płytkę na której jest 100mb nagrane. po zakończeniu tworzenia obrazu clonem plik będzie ważył 700MB Razz

Cytat:
Jeżeli będzie na 6 płytach to chyba 6*700, czyli 4,2gb... To prawie płyta DvD Prawda? Cool

nie prawda Razz bo do gry będzie 1 cd potrzebny Razz wyobrażasz sobie żeby w trakcie gry zmieniać płytki?? ja nie... Shocked
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group