GTA FoRuM
     

Odgłos broni!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 29.07.2005 12:43    Temat postu: Odgłos broni! Odpowiedz z cytatem

Znacie moze jakies mody dzwiekow od broni ? bo te odglosy uzi np. to sa poprostu smieszne. Tak jak by ktos nagrywajac glos do tego uzi linijka se stukal :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 29.07.2005 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogule w vc bronie lepiej strzelaly i mialy lepszy odglos i szybciej strzelał Confused
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 29.07.2005 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt, glosy i to nie tylko broni, ale tez i silnikow i ogolnie wszystkiego, staja w wersji PC na miernym poziomie, w porównianiu z dobrą, a wręcz bardzo dobra wersją dzwiekow na PS2

a co do modu... na pewno z czasem wyjdzie jakis patch... ale w tej chwili... nie wiem, chyba nie ma
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 29.07.2005 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może sam popróbuj wyciągnąć dźwięk z VC i dopasować do SA?

byłbyś sławny Cool
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piona16
asshole
asshole


Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 151
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: 29.07.2005 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to hapeka zaproponuj jakiś programik do wyciągania dżwięku Very Happy
to sie może spróbuje Razz
_________________
Członek grupy Archiwum X
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 29.07.2005 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wrócę do domu to ci napiszę.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 29.07.2005 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze jak sie stoi przy ulicy to wogole nie slychac samochodow i otoczenia. Kiedy gralem pierwszy raz w SA podczas misji gdzie sie jedzie na rowerze ze sweetem i reszta to jakos tak sie dziwnie czulem.. bylo slychac tylko sweeta co mowi a tak to cisza.. a moze to moja karta dzwiekowa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 29.07.2005 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj5zl napisał:
no i jeszcze jak sie stoi przy ulicy to wogole nie slychac samochodow i otoczenia. Kiedy gralem pierwszy raz w SA podczas misji gdzie sie jedzie na rowerze ze sweetem i reszta to jakos tak sie dziwnie czulem.. bylo slychac tylko sweeta co mowi a tak to cisza.. a moze to moja karta dzwiekowa ?

To jest Twoja karta dźwiękowa, u mnie wszystko słychać normalnie.. o ile po 15 minutach nie wyłącza się dźwięk w całym systemie ;p
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 29.07.2005 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za spi#@%$% dzwieku mojego kochanego AK-47 osobiscie bym kogos ustrzelil z air soft guna(pistolec na kulki,wydaje podobne odglosy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daj5zl
asshole
asshole


Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 20

PostWysłany: 29.07.2005 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no ja dzwieki tam jakies mam samochodow i wogole ale porownaajcie se z prawdziwym miastem jakims jak wszystko jest glosno a w SA jakos tak dziwnie cicho jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 29.07.2005 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic takiego nie zauważyłem, mam normalnie odgłosy otoczenia, mieszajace się ze sobą rozmowy przechodniów, odglosy akcji policyjnych itd..
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 29.07.2005 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol... co wy macie za dźwiękówki xD ja mam zintegrowaną na płycie a wszystko chodzi jak bajka!! mogę grać po klikanaście godzin i dźwięk jest Razz

zaraz ide pograć bo zaś mi się zachciało
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 29.07.2005 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdr napisał:
lol... co wy macie za dźwiękówki xD ja mam zintegrowaną na płycie a wszystko chodzi jak bajka!! mogę grać po klikanaście godzin i dźwięk jest Razz

zaraz ide pograć bo zaś mi się zachciało

Tez mam zintegrowaną na płycie i też wszystko mi chodziło jak bajka, tylko jakos tak wczoraj dźwięk zaczął siadać. Zrobiłem reinstalkę SA i narazie działa bezproblemowo ;p
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 29.07.2005 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mam zainstalował i też wszystko chodzi jak bajka, nie licząc tego, ze odgłosu samochów i bronie są do ekhm... no tego... w wersji PS2 byly o niebo lepsze Rolling Eyes
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 29.07.2005 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... ja miałem tak, że głos znikał kiedy rozpoczęłem misję podczas deszczu. To wtedy nic nie było :/...

A mój sposób? Wszystkie moje kłopoty zniknęły kiedy po prostu instalnąłem cracka i grałem bez żadnej płyty w napędzie...
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 29.07.2005 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K|*%#, reinstal nic nie pomógł Neutral A problem jest w tym, że głos siada w całym systemie, nie dziala winamp i słychać głosu w filmach itd. Dzieje się to tylko przy SA.. Dzisiaj czyszczę kompa (fizycznie, tzn odkurzyć go trza, bo nie był dłuuugo otwierany)

Edit: Tak zauważyłem, że problemy zaczęły się odkąd:
Zmniejszyłem sfx volume, lub... ściągałem KoRn - Word up.mp3. W pierwszym przypadku coś moze się chrzanić w grze.. W drugim tak jak na gadu zasugerował daronfsu mogłem zassać trojana.. co jest mało możliwe, sprawdałem... najwyżej mcafee mógł nie wykryć. Przywrociłem sfx do max, tak jak było wcześniej i zobaczę czy działa.

EDIT:

Sorry, że post pod postem, ale chcę zwrocić uwagę.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie z moim save'm coś nie tak. Odpalilem nową grę i przeszedlem kawałek - tak z godzinka gry na luzie i wszystko gra. Później odpalam save na 100% - z początku wszystko ok, biorę cometa i jadę do TransFender, bo jeszcze nie widziałem co można z nim tam robić (czyt. jak tuningować). W połowie drogi -cisza- Próbuję strzelić -cisza- Restart kompa - zobaczę jak z kopią zapasową. Naturalnie kopie zapasowe robię często i się okazuje, że ostatnia jest tuż sprzed pierwszej -ciszy- Trudno, może będzie dobrze. Save był w palomino creek - wyciagam voodoo z garażu i jadę sobie trasą badlands.. Wszystko w porządku. Zadowolony wracam tą samą drogą... i nagle.. Czemu radio prestalo grać? Czemu nie słyszę silnika? Czemu nie słyszę strzałów? -cisza- Sad
Nie jestem mocny w żadne techniczne klocki, ale probowałem juz wielu rzeczy i ciagle d***. Jeśli komuś by się chciało, mogłby pojeździć trochę na tym save?
Jest to moje 100% + wszystkie złote medale + wszystkie nagrody za 100% od dziewczyn (pomijajac millie - po 100% nic nie dostajesz, a różowy club za 50% jakoś mnie ni kręci ;p) + wszystkie ubrania + wyposażenie garażów do 'testowania'. Byłbym wdzięczny, ewentualnie mozecie ściagać save do własnych celów Razz
http://rapidshare.de/files/3475261/GTASAsf1.b.html

PS: Wiem, ze to ciut nie na temat, ale nie chciałem nowego topiocu zakąłdać i zaśmiecać forum... Neutral
PPS: Tak, wiem, że to raczej głupi pomysł, ale jestem zdesperowany Razz Neutral

//MartinPL: Niestety musiałem połączyć posty!
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 30.07.2005 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie znać moją opinie to dźwięki nie są najlepsze, ale są znośne! Mi tam nie przeszkadzają!


Offtop!: Jaro Arrow Ja też "bawię" się w ASG!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 30.07.2005 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin,raz w zyciu z tego strzelalem,i wiecej niestety nie,a zaluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejg
asshole
asshole


Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 2
Skąd: Gdańsk/Warszawa

PostWysłany: 03.08.2005 03:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszcie najpierw może jakie karty dźwiękowe macie a później zalcie się Wink
Ja mam w domciu niestety tylko SB Audigy 4PRO.
W sumie karta dosyć dobra i polecam ją serdecznie wsyztkim, ale na dupnych głośnikach tudziez sluchawkach to będziecie mieli takie własnie piardy a nie strzały.
Na Laptopie mam jakieś dziadostwo to chyba wiem o co Wam chodzi. Wink
W kazdym razie:
1. dobra karta dźwiękowa SB Live odpada (bo to to jaki to ma zakres? Wink )
2. dobry zestaw głosników
3. adobe audition (jeśli na serio uwazacie, ze dźwięki sa złe)
4. skąd weźmienie FX-y to ja nie wiem, ale jak ktoś chce to niech się do mnie odezwie. Zajmuje się udzwiękawianiem więc coś Tam Wam pomoge w razie co, ale Za was nic robić nie będe bo dźwięki są w sumie lepsze niż w GTA VC;-)

5. Jak bede miał jakąś motywacje to zrobie stacje radiową grającą POP/ROCK lat 90-ych. Playliste przedstawie za kilka dni.

P.S. Witam Smile (Bo ja tu nowy jestem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
RS dude
asshole
asshole


Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 12
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 07.08.2005 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam te uczucie kiedy np. gram SA 6godz dzwiek mi sie wyłacza Mad ale kiedy grałem tyle prawie codziennie moja karta dźwiękowa sie przyzwyczaiła Razz Ale nigdy powtarzam NIGDY nie było tak w wcześniejszych wersjach Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group