GTA FoRuM
     

Powrot do Vice City...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maruch
asshole
asshole


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 56

PostWysłany: 23.07.2005 00:22    Temat postu: Powrot do Vice City... Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak mi się przypomnialo, ze kiedys była gra... Teraz leży zakurzona na półce. Gra zapomniana, ponieważ oślepił ją blask bijący od jej młodszego brata. Gta : San Andreas pobija wszelkie rekordy, ale musimy pamiętać o jego poprzedniku - Grand Theft Auto Vice City.

GTA VC było rewolucją w świecie GTA. Zamiast zakurzonych gangsterskich miast, było słoneczne vice city. Malutkie miasteczko podzielone na dwie wyspy i jedną wysepkę. Miasto pełne tajemnic. Miasto nowości. Miasto codziennego zycia gangsterskiego...
Moim skromnym zdaniem GTA : VC to najlepsza część gta dotąd wydana. Będę do niej wracał, poniewaz zakochałem się w niej. Baardzo mi przypadło do gustu słoneczne miami i plaże, palmy i jaskrawe kolory.
Co wy sądzicie na jej temat? Teraz. Gdy wyszło San Andreas...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 23.07.2005 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze jest swietna,ma klimat,i naprawde warto czasem do niej wrocic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 23.07.2005 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Vice City moje pierwsze Grant Theft Auto... Drugie było Liberty City... A trzecie San Andreas. Ale powródźmy do tematu, moim zdaniem najlepsze jest San Andreas (bo to przecierz gigant sFiatowy)... Viece City nie jest dużo gorsze od San Andreas. Liberty City też nie jest takie złe. Może troche surowo oceniam gry ale jestem szczery. Libery City 5/10 Vice City 6/10 San Andreas 7/10. San Andreas jest moim zdaniem najlepszą grą na świecie. Razz
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...


Ostatnio zmieniony przez Daronfsu dnia 23.07.2005 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 23.07.2005 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no też uważam że vice city miało niepowtarzalny klimat,bo w liberty city wszystko było jakieś takie ponure,szare Confused ,a san andreas no cóż lepsze niż vice,ale do vice zawsze chetnie bede wracał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piona16
asshole
asshole


Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 151
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: 23.07.2005 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fala napisał:
no też uważam że vice city miało niepowtarzalny klimat,bo w liberty city wszystko było jakieś takie ponure,szare Confused ,a san andreas no cóż lepsze niż vice,ale do vice zawsze chetnie bede wracał Smile



też mam takie zdanie VC fajne SA zaj....ste a LC troche mnie nudziło

ps 100 pościk dokładnie w moje urodzinki LOL
_________________
Członek grupy Archiwum X
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 23.07.2005 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie zawsze najlepsze jest najnowsze GTA.... tylko...
VC było zajebiste do stuntsów. zawsze to powtarzam.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 23.07.2005 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin dużo postów i tematów Razz
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 23.07.2005 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daronfsu 12 Arrow to jest off-top!

Co do tematu to według mnie VC miało najlepszą fabułę i naprawdę warto do niej wrócić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 23.07.2005 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do fabuły to bym się nie zgodził (moim zdaniem), ale klimat to miało wyczesany. gdyby w VC bylo wiecej wiekowych wozow (z tego okresu), lepiej dopasowane muzyka i mozliwosci podobne do SA (zmiana ubran, silownia, rekrutacja do gangow itp.) to VC byloby dla mnie idealem gry Smile
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Kalafiores
asshole
asshole


Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 14
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: 23.07.2005 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja we wszystkie trójwymiarowe części GTA zacząłem grać dopiero w tym roku (wcześniej miałem za słaby sprzęt). Najpierw zauroczyłem się GTA3. Zachwycony 4-letnią już produkcją R* zacząłem wypytywać wszystkich czy nie mają gdzieś czasami Vice City (Może i kupiłbym nawet w okolicznym Empiku, gdyby ją miał...). Nie znaleziwszy jej zgłosił się do mnie na początku czerwca mój kuzyn ze świeżutkim, prosto z piekarni GTA:SA. I znowu szok. To wszystko, co różni GTA3 od SA oderwało mnie od rzeczywistości aż do początku lipca. Wówczas to, zaliczywszy już jakieś 70% SA dostałem swoje upragnione VC. Troche się zawiodłem, bo główny wątek fabularny VC przeszedłem w zaledwie 2 dni (wykorzystując tylko 3 miejsca na sejwy), podczas gdy przejście go w SA zajęło mi około miesiąca. Mimo to stwierdzam, że VC bardziej mnie przyciąga niż SA (nawet z tymi plotkami o BF i UFO). OK, trochę się rozpisałem, więc idę dalej grać w VC.

Pozdrawiam.
_________________
Zawsze jest pora, na Kalafiora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 23.07.2005 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vice City Arrow Świetna gra, gdybym miał jescze płyty gdzieś bym chętnie pograł... Ale przepiłem XD Tak czy tak nigdy nie zapomnę siedzenia w nocy przy vice i szukania wszelkich easter eggów ;')
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.07.2005 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vice rządzi... nie ma to jak słoneczne plaże, palmy, laski w bikini, pastelowe kolorki i przedewszystkim muzyka! muzyka, muzyka, muzyka! fantasico!... ehh... san andreas to nie to samo. ja ciągle powtarzam: lubię san andreas za ogrom (i ew. nowe możliwości), za ten wielki teren. jednak klimat i fabuła (i muza Very Happy) wymiata tylko w vice... hmm i'm lovin' it! Surprised
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 23.07.2005 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh, Vice miało świetny klimat i bije pod tym względem SA. Fabuła też mi się bardziej podobała... No i muza.. zwłaszcza V-rock, ew. espantoso (czy jako to się pisało?) Wink Jednak SA za wielkośc i możliwości... Ehh Smile
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 23.07.2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fabuła? moim Zdaniem w San Andreas jest lepsza. W Vice City musirz tylko zarobić kase a na początku powinineś to zrobić co na końcu. A w San Andreas Musirz się zemścić...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 23.07.2005 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mam porownac to (jak zreszta kazdy wie) SA ma wiecej fajnych mozliwosci i dodatkow ale tak w sumie to VC ma dla mnie super klimat.. (jest rozowe Razz ) bo gta3 to bylo ponure ale trudno sie temu dziwic w koncu to pierwsze 3D z tej serii... ale wiecie jakos misje mi sie wydaja bardziej... no chce sie do nich wracac a SA przeszedlem w 100% i raczej nie zabardzo bym chcial powtozyc fabule... Nienawidze wrecz misji dla Cataliny...przez to ze to jest na strasznym zadupiu i wogule.. ale nie mowie ze mi sie te misje niepodobaja sa rozbudowane, roznorodne.. lecz VC ma to cos w sobie...
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.07.2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vice City ma duszęExclamation Surprised yeahhh... emotion fm rulez Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lion
asshole
asshole


Dołączył: 27 Lip 2005
Posty: 23
Skąd: klikashhh?

PostWysłany: 27.07.2005 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimaty Vice City wymiatają, ja ciągle gram w starszego brata/siostrę SA, bo San Andreas szybko mi się znudziło Smile
_________________
Only Vice City...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 27.07.2005 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daronfsu 12 napisał:
W Vice City musirz tylko zarobić kase a na początku powinineś to zrobić co na końcu. A w San Andreas Musirz się zemścić...
Musirz, musirz...

Jak czytam niektóre posty na tym forum to mi się słabo robi...
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 27.07.2005 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Wiec coz poradzisz na jego ortografie i pytania ktore zadaje,i odpowiedzi ktore pisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group