GTA FoRuM
     

System przyznawania pojazdów w szkołach jazdy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 27.07.2005 00:52    Temat postu: System przyznawania pojazdów w szkołach jazdy Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pewne pytanie. Czy ktoś moze mi wyjaśnić jaki jest system przyznawania pojazdów bonusowych po skończeniu którejkolwiek szkoły jazdy/latania. Szkołę jazdy skończyłem z ok 3 brązowymi medalami, 2 złotymi, reszta srebra, a i tak przed szkołą stał Super GT. W szkole latania miałem ok 4 złotych medali, 3 brązowe, reszta srebrne i w hangarze pojawił się Rustler. Najdziwniejsza sprawa jest ze szkołą jazdy na motocyklu. Tutaj miałem jedno złoto, srebra i jeden brąz, który poprawiłem później na srebro, i mimo to przed szkołą stoi freeway Neutral Ktoś może mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi Question
Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27.07.2005 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec tak:
Szkoła jazdy - za wszystkie minimum brązowe medale masz super gt, za wszystkie przynajmniej srebrne bulleta a za wszystkie złote hotknife'a.
Szkoła motorowkowa(tu sie mogłem walnać) - za wszystkie minimum brązowe medale masz marquisa, za minimum srebrne squalo, za złote jetmaxa.
Szkoła latania - minimum brązowe to rustler, minum srebrne to stuntplane, zlote to hunter (po misji up,up and away! będzie pojawial się naprzemian z leviathanem)
Szkoła motocyklowa - minimum brąz to freeway, minimum srebra to fcr-900, złoto to nrg-500 (jest chyba tak, że freeway i nrg pojawiaja się naprzemian z samym fcr)

btw, kiedyś juz chyba był podobny temat.
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 27.07.2005 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie chodzi mi o to za jaki medal co dsotaje, tylko o to ze mimo tego że mam wszystkie srebra i jeden brąz to i tak dostaję np Super GT. Nie jaże tego motywu. Albo tak jak napisalem w szkole jazdy na motorze mialem same srebra jedno złowo, i brąz który poprawiłem później na srebro, a przed budynkiem i tak stał freeway (który jest za przejscie szkoły na brąz) Już qmasz Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27.07.2005 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym freewayem jest wyjaśnienie - stoją naprzemian. Raz freeway (ew freeway i nrg) raz fcr.

Napisałem - musisz mieć wszystkie medale przynajmniej na srebro żeby otrzymać coś ponad super gt. Czytaj uważnie Wink
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 27.07.2005 02:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k, tak też myślałem. tnx anyway. BTW trochę to bez sensu. Bo przeciez jak mam np 3 zlote 3 brązy i reszta srebrne to chyba to sie jakos powinno równoważyć Neutral no ale cóż. tak wymyślili twórcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27.07.2005 04:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam dziwi tylko bullet jako nagroda za srebra - minutę drogi od szkółki stoi sobie jeden zaparkowany. Mogliby dać coś rzadkiego.. Albo wręcz niespotykanego normalnie - np. phoenixa (wystepuje chyba tylko w jednym wyścigu i w misji a home in the hills)
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 27.07.2005 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do samochodów to sprawa ma się tak:

- jesli masz choć jeden brązowy medal to dostaniesz tylko superGT
- jesli masz same srebra i złotka to dostaniesz bullet'a
- jeśli masz tylko złotka (12x) to dostajesz hotknife
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luki man
asshole
asshole


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 119

PostWysłany: 27.07.2005 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fajnie sie jezdzi tym hot knife'em bo widzialem ze fajnie go zrobili Question Very Happy



Mój 100 post Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27.07.2005 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, hotknife'm się jeździ fajnie - całkiem szybki i niezły na wybojach Very Happy Szkoda, że nie można go przemalowywać na inne kolory Neutral
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.07.2005 15:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

sdr też sobie od dzisiaj będzie mógł pojeździć ;>

A co do tematu to chyba wszystko wyjaśnione? EbonH4wK, zamykamy? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group