GTA FoRuM
     

Dobry tuning?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ratli
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 8

PostWysłany: 16.07.2005 21:21    Temat postu: Dobry tuning? Odpowiedz z cytatem

gdzie jest najlepszy sklep tuningowy w SA? czy można tuningować śilnik> jak tak to gdzie. dalczego nie we wszystkich autach mozna doczepic spoilery i itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 16.07.2005 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gigancie sfiatowym san andreas najpierw mosisz przejsc szkole jazdy samohodem,a potem zadzwoni do ciebie jeden ziomal i powie ze do kupienia jest salon samohodowy!Exclamation!jak zrobisz misje dla salonu i go kupisz to wtedy mozesz tuningowac fury w garazu w san fierro kturyjest w dzielni ocean flats,tylko uwazaj zeby po drodze nie napadl cie big foot albo ufo!ExclamationExclamationQuestion?Exclamation!Zamiast zastanawiac sie czemu w gigancie sfiatowym sa nie mozna do aut doczepiac spojlerow poszukaj big foota,paralotni albo ufo!Exclamation!Bo one istnieja przysiegam na giganta swiatowego san andreas!Exclamation!
/sarkazm mode off.
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 17.07.2005 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy można tuningować śilnik


a co to do jasnej ch**** jest "śilnik" Question Exclamation Neutral BOZE DZISIEJSZA MLODZIEZ TO ANALFABECI DO TEGO De**** Neutral ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation Komputery powinno się dostawać od lat 16 a internet od 17 z tego wynika ;/
n/c ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ratli
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 8

PostWysłany: 17.07.2005 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej ty noobie przez przypadek tak napisałem! i to nie jest jakiś rażący błąd ja np. ktury przez u itp. A ty od razu wydzierasz tą mordę. Typie nie jesteś na polu! Szybko pisze i zdarzają się literówki a ortografie znam! Może byś się nadał na polityka polskiego i wprowadził taką ustawę co do wieku... Idiota!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaro
asshole
asshole


Dołączył: 11 Cze 2005
Posty: 157
Skąd: West Coast

PostWysłany: 17.07.2005 02:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie sam popisales sie n00bstwem.
_________________
Sej oł dżii...Sej oł dżi ...Its oł dżiiii loołk hołmis,ołdżi lołk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 17.07.2005 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EbonH4awk Arrow gość ma rację, przyczepiłeś się do literówki, ktora zdarza się często. Czil Wink
(jakkolwiek kolo trochę agresywnie zadziałał )
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 17.07.2005 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, mordę wydzierać via komputer to troszkę trudno jest, no ale cóż. Jeśli to potrafisz za pomocą klawiatury to gratuluję. Jesteś naprawdę genialny.
Nie będę zniżał się do twojego poziomu obrażając ciebie, czego nie uczyniłem. Moja wypowiedź była po części kierowana do ciebie, ale jakbyś nie zauważył pisałem ogólnie. Więc już przestań dzieciaczku.
A co do ustawy, to się zastanowię. Ale pewnie byłby to bardzo dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 17.07.2005 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ebonhawk - wez mnie nawet nie ***. chlopak popelnil jedna literowke a ty drzesz morde na niego jakby *** napisal 'seelneek'.
Cytat:
Komputery powinno się dostawać od lat 16 a internet od 17 z tego wynika ;/
Taki jestes dorosly co? A kto blagal mnie w mailu zebym mu przeszedl misje w SA? Przeciez to jest dziecinna gra. Zreszta wlasnie sie przekonalem ze ludzie w twoim wieku (16 lat?) powinni najpierw sie z komputerem oswoic psychicznie. Bo to ze internet zapewnia anonimowosc to nie znaczy ze mozesz wymadrzac sie, udawac bojownika w obronie czystosci jezyka i traktowac innych z pogarda tylko dlatego ze maja mniej postow. W tym przypadku trzymam strone retliego. I nie widze po jego stronie zadnej winy (i gdzie sa *** moderatorzy?)
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 17.07.2005 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahahah, to teraz mnie rozbawiłeś. To ze kogos PROSZĘ ExclamationExclamationExclamationExclamation o jakas rzecz w sposób uprzejmy ma świadczyć o tym że jestem dziecinny tak Question To gratuluje panu Neutral To sie nazywa wychowanie. To ze internet daje mi anonimowość nie znaczy że mam być gburem Neutral A co do samej mojej wypoweidzi to moze przeczytaj napierw co napisałem wyżej, nie mówiłem tego bezpośrednio do rateigo, ale miałem na myśli tutaj wypoweidz Jara, a raczej jego "cytaty" pewnego użytkownika forum Neutral Poza tym jak czyta się takie txty po raz któryś to chyba można odnieść takie wrażenie Neutral Nie uważasz Question Cool
Z komputerem nie muszę się oswajać psychicznie Neutral Chory nie jestem, a dla twojej wiadomości nie mam lat 16.

Napisz mi jeszcze w którym momencie zachowałem się pogardliwie w stosunku do niego. Jestem bardzo ciekawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 17.07.2005 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, robilem design

EbonH4wK Arrow (za przeproszeniem) zamknij się i dostajesz upomnienie
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 22.07.2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pomijając kłutnie i wracając do tematu-W tym salonie można tuningować Flash'a Jester'a Sultan'a Uranus'a tego skyliner'a i jeszcze taki jeden nie pamiętam jak sie nazywa Razz
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 22.07.2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprawie ci daronfsu 12 Smile można:jestera,flasha,sultana,elegy,stratuma i uranusa czyli ogólem 6 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group