GTA FoRuM
     

Filmy prosto z Vice...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.01.2005 11:01    Temat postu: Filmy prosto z Vice... Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poruszyć temat filmów jakie nakręciliście z tej gry! Ja przyznam się szczerze, że dopiero dzisiaj zacząłem to robić... Przeczytałem poradnik jak zamieszczony był na stronce (thx sdr Very Happy) i wziałem się za kręcenie... Narazie to są tylko próby, nie mam żadnego scenariusza... Niedługo już wezmę się jednak za nieco ambitniejsze projekty! Mr. Green Mam nawet taki program, nie freeware (troszeczkę kosztował; coś ok. 200 zl), wiec postaram sie wykombinowac cos dobrego! Moze znajdzie sie to potem na GTAthegame? Cool Ale oprócz tego chciałbym się dowiedzieć jakie Wy tworzycie, bądź tworzyliście filmy! Wypowiadajcie się! Very Happy

P.S.: Tak jak ostrzegłeś sdr to te filmy są strasznie ogromne (ok. 2 minut - 2 giga O_o), więc mam pytanko... Jak zmniejszyć ich jakość, bo do .jpg raczej ich nie skompresuje Razz

PP.S.: Hm... Nie wiedziałem gdzie ten topic umięscić ("3D" czy "Good Job"), ale wybrałem tak jak wybrałem... Jak coś jest źle to przenieś Wink

Dzieki z uwagę! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.01.2005 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do kompresji zluzy np virtualDub, mnie te filmy nie bawia, zreszta mam malo na dysku wolnego 20gb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 01.01.2005 19:17    Temat postu: Re: Filmy prosto z Vice... Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
Nie wiedziałem gdzie ten topic umięscić ("3D" czy "Good Job"), ale wybrałem tak jak wybrałem...

jest dobrze. a tak jak już mówiłem: ja do montarzu filmu używam cyberlink power director [posiada fajne efekty i częściowo kompresuje film avi - 5 minut=jakieś 60mb] a że 60 mb mnie nie zadowala to później gotową produkję wsadzam jeszcze do windows movie makera i zapisuje ponownie. uszczerbek na jakości nie jest wielki a film ściskam do 18MB!Exclamation!

już wkrótce mam nadzieję że uda mi się wprowadzić do produkcji filmów całkiem nowy format kompresji RMVB. na świecie jest on coraz popularniejszy: filmy divx 700MB potrafi ścisnąć BEZ UTRATY JAKOŚCI nawet do 350-400MB!Exclamation
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 02.01.2005 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie fimy nie kręc, pozatym i tak nie mam czasu. Ale gdzie jest ten poradnik jak film nakręcic?
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 02.01.2005 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arty > poradniki Razz adam coś słabo znasz nasz site Shocked
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 02.01.2005 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm.... niop, bo nie ma spisu treści. Zartuje, znam,znam.
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Vice City Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group