GTA FoRuM
     

[sa]Proszę o pomoc

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 12.07.2005 20:00    Temat postu: [sa]Proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest jakaś osoba która byłaby tak uprzejma i przeszłaby mi misję New Model Army byłbym bardzo wdzięczny. Proszę o podanie maila, save'a prześlę na podany adres. Miałbym rózwnież prośbę aby save'a z ukończoną już misją zapisać w 4. slocie. Proszę sięwpisywać na listę Razz
Z góry wlk tnx.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj-elninho
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 4
Skąd: Łączany

PostWysłany: 12.07.2005 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chcesz to moge Ci przejsc łatwa misja jest trzeba tylko rozwalac samochody i motory i wrocic do bazy.. ja ją przeszedlem za pierwszym razem
Ale ja mam znowu problem taki ze nie moge przejsc misji Monster bo czasu mi brak Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 12.07.2005 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tę misję, tylko że już skończyłem całą fabułę.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 12.07.2005 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj-elninho napisał:
jesli chcesz to moge Ci przejsc łatwa misja jest trzeba tylko rozwalac samochody i motory i wrocic do bazy.. ja ją przeszedlem za pierwszym razem
Ale ja mam znowu problem taki ze nie moge przejsc misji Monster bo czasu mi brak Razz


Ale cośCi sie pomyliło. Chodzi mi o tę ostania misję u Zeo. Latasz takim helikopterkiem i musisz usuwac z drgoi beczki, czołgi itp itd. O tę misję mi chodzi. To jak, kto się tego podejmie Question Jeśli ktoś zgłosi taką chęć niech pisze w poście swojego maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj-elninho
asshole
asshole


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 4
Skąd: Łączany

PostWysłany: 13.07.2005 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EbonH4wK napisał:
dj-elninho napisał:
jesli chcesz to moge Ci przejsc łatwa misja jest trzeba tylko rozwalac samochody i motory i wrocic do bazy.. ja ją przeszedlem za pierwszym razem
Ale ja mam znowu problem taki ze nie moge przejsc misji Monster bo czasu mi brak Razz


Ale cośCi sie pomyliło. Chodzi mi o tę ostania misję u Zeo. Latasz takim helikopterkiem i musisz usuwac z drgoi beczki, czołgi itp itd. O tę misję mi chodzi. To jak, kto się tego podejmie Question Jeśli ktoś zgłosi taką chęć niech pisze w poście swojego maila.


wiem tez o ktora ci chodzilo Wink artix_18@o2.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group