GTA FoRuM
     

Denise

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
O.G. Loco
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: Compton

PostWysłany: 06.07.2005 14:21    Temat postu: Denise Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi czy z dziewczyną z misji "Burning Desire" Denise można drugi raz się spotykać Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 06.07.2005 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne ze mozna, a co wiecej nawet trzeba Smile spodkasz ja dokladnie tam, gdzie ja odwiozles, na mapce w tym miejscu masz od tego momentu serce
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 06.07.2005 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet sa nagrody za spotkania Razz info z gta.pl:

Denise będzie Twoją pierwszą dziewczyną i zdecydowanie najłatwiejszą do uszczęśliwienia. Poznasz ją w misji "Burning Desire", w której uratujesz ją z płonącego domu. Nie zważa specjalnie na Twój wygląd, więc nie ma znaczenia czy będziesz gruby, chudy, umięśniony czy nie - po prostu będzie Twoją dziewczyną w związku z powiązaniem z fabułą gry. Mieszka bardzo bliziutko Twojego domu rodzinnego. Spotkasz ją tam w godzinach od 0:00 do 6:00 a także od 16:00 do północy. Lubi swoją dzielnicę, więc weź to pod uwagę, gdy będziecie gdzieś razem jechać. W zasadzie, możesz jechać tak wolno jak tylko chcesz, i tak zawsze będzie zadowolona. Gdy Twój poziom znajomości osiągnie 50% - dostaniesz kluczyki do jej Hustlera, gdy natomiast zdobędziesz 100% - dostaniesz specjalne ubranie - Pimp Suit.
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 06.07.2005 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remington napisał:
gdy natomiast zdobędziesz 100% - dostaniesz specjalne ubranie - Pimp Suit.


Pimp Suit jest to cos takiego jak ubranie alfonsa, a dokladniej jest to taki niebiesko-zielony garnitur
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
O.G. Loco
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: Compton

PostWysłany: 07.07.2005 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że jak mnie rzuciła to czy po ukończeniu gry będe mógł jeszcze raz sie z nią spotykać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 07.07.2005 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzuciłaQuestion Shocked ja ją mialem przez cala gre Very Happy moze wroci mam 100% i bez problemu moge sie z nia spotykac Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group