GTA FoRuM
     

Problem.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xenonlbt
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Lesko

PostWysłany: 05.07.2005 01:37    Temat postu: Problem. Odpowiedz z cytatem

Jestem w misji z robieniem zdjec a dokladnie piaty obiekt ( Foster Valley: Biurowiec zakladow chemicznych ) jak ktos moze niech mi przesle screna na maila z kad dokladnie mam pstryknac zdjecie lub niech poprostu napisze bo ja biegam dookola tego obiektu i za cholere nie moge namiezyc ikonki foto. Z gory dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kuraczek90
asshole
asshole


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 11
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: 05.07.2005 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wynika że znaczek aparatu jest zazwyczaj na szczycie wierzowca ale w tym wypadku znajduje się on chyba nad jadna z zardzewniałych beczek niedaleko ogrodzenia.

Jeżeli możesz wyśli mi tą mapkę na kuraczek90@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 05.07.2005 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na _Z jest cały poradnik o tych fotkach, wszystko dokładnie opisane + zdjęcia... poczytaj sobie, mi pomogł Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xenonlbt
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Lesko

PostWysłany: 05.07.2005 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remington ja wlasnie z poradnika mam mape tych foto ale nie moge pstryknac tego zdjecia i wlasnie dlategi pisze na tym forum mam juz 49 brakuje mi tego ostatniego Mr. Green a tobie kuraczek90 podeslalem mape na maila zaznaczylem tam na niej o jaki obiekt mi chodzi jak ci sie uda pstryknac to zdjecie napisz do mnie na gg 8949373 to sie zgadamy i z gory dzieki, a co do innych to widze ze nie kumaja o co mi tak naprawde chodzi :d
_________________
Bog stoi zawsze po stronie silniejszych batalionow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kuraczek90
asshole
asshole


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 11
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: 06.07.2005 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xenonlbt wysłałem ci mail ze screen na którym jest pokazane gdzie znajduje sie ta ikonka.Ja mam problem z odnalezieniem innej oznaczonej w poradniku numerem 10.Znajduje sie ona w dokach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
xenonlbt
asshole
asshole


Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Lesko

PostWysłany: 06.07.2005 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pomoc wszystko ladnie i pieknie pokazales ale ja ciagle nie moge tego namiezyc moze mam jakis blad w gze Question nie mam pojecia jeszcze pokombinuje a co do twojego problemu to wszysto wyslalem ci na poczte powinno pomuc Mr. Green
_________________
Bog stoi zawsze po stronie silniejszych batalionow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group