GTA FoRuM
     

I nastał koniec...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.06.2005 23:01    Temat postu: I nastał koniec... Odpowiedz z cytatem

Taaak... Właśnie przed chwilą ukończyłem SA PC w 100%! Smile W tym topicu chciałbym w pewnym sensie porównać wersje na Ps2 z tą na PC...

Zacznijmy od tego, dlaczego kupiłem wersje PC skoro posiadam już tą na PS2? Po pierwsze dlatego, że konsoli mogę się kiedyś pozbyć, a komputerka nie! xD A gwarantuje Wam, że do tej gry kiedyś jeszcze wrócę - po raz czwarty! Razz Poza tym na wer. konsolowej nie można instalować żadnych modów/aut i robić screenów w dobrej jakości! O!

Mimo tego jednak obie wersje nie różnią się od siebie znacząco. Pomijając grafikę to tak naprawdę są to gry prawie identyczne. Oczywiście, drobne różnice można zauważyć (np. minimalne zmiany w niektórych misjach), ale na rozgrywkę nie ma to dużego wpływu, a szkoda! Wink

A co do samej gry - San Andreas, jak każda część z serii 3D, jest dla mnie bezkonkurencjna. Łączy w sobie tyle innych produkcji... Można tu robić praktycznie wszystko, tunning, siłownia - za dużo by wymieniać! Razz Yeah! Very Happy

I to wszystko - teraz Wy piszcie swoje spostrzerzenia nt. SA, co Wam się nie podoba, a co wręcz przeciwnie? Cool Słucham! xD

No i na końcu formalność:



C'ya!

BTW: Sorry, za taki sam topic na dwóch różnych forach, ale wiecie... inne osoby są! xD A mi zależy na opini wszystkich! Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 28.06.2005 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w san andreas najbardziej podoba się:skoki ze spadochronu,klimat,siłownia,aparat fotograficzny,tuningowanie aut,jetpack,nowe auta,fajna fabuła,postacie,pływanie,nowe bronie, ciekawostki i zagatki dodane przez R* czyli wszystko czego nie ma w vice city,Extra Gra Exclamation Exclamation Exclamation Terz pozostaje tym ktourzy przeszedli grę tylko czekać na nowe Grand Theft Auto _ _ _ _ _ _ _ Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 28.06.2005 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem jedno: jeszcze nigdy nie grałem w tak kilmatyczną grę jaką jest San Andreas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
iceq69
asshole
asshole


Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 4

PostWysłany: 29.06.2005 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla mnie San Andreas to jest najlepsza gra jaka wyszłaVery Happy Później jest Mafia, Far Cry itd. GTA Rulez!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 02.07.2005 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluje lothronik dobrego nawet czasu Smile a czy na ps2 przeszles 100% jak tak to porownaj czasy i powiedz ktory szybciej przeszles Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Luki man
asshole
asshole


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 119

PostWysłany: 03.07.2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 74% ech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malcolm
asshole
asshole


Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 17
Skąd: Katowice

PostWysłany: 03.07.2005 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja skonczylem główny wątek fabularny gry, i mam 65% jeszcze troche i bedzie 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group